V roce 2022 zaznamenala Austrálie rekordní nárůst nadměrné úmrtnosti (video)

V roce 2022 zaznamenala Austrálie rekordní nárůst nadměrné úmrtnosti (video)

Důvod? oficiálně se samozřejmě vymýšlí vše možné i nemožné, mnohdy velmi bizarní výmluvy. Jen o genových injekcích neuslyšíte z oficiálních zdrojů ani zmínku. Zajímavé je, že tato nadúmrtnost je přesně v souladu s tím, co ukazují i čísla v mnoha evropských zemích.

A co je na tom vůbec nejzajímavější? Mainstreamová média o tom mlčí, přitom tato nadúmrtí jsou daleko nad zmanipulovanými čísly počtu úmrtí, kterými se zkorumpovaný mainstream oháněl za covidismu.

24. února australská statistická agentura ABS oznámila, že nadúmrtnost v loňském roce činila 15,1 procenta. Je nadměrná úmrtnost o 15,1 procenta v Austrálii neobvyklá? Ano, je velmi neobvyklá. Dokonce zcela výjimečná.

Nejvyšší nadúmrtnost byla naměřena v roce 1964. Ten rok zemřelo o 4,4 procenta více lidí oproti historickému průměru. Takže tento rekordní ‚záznam‘ byl pokořen. Za posledních 66 let úmrtnost v Austrálii mírně klesla.

Podle statistického úřadu lze šest procent z 15,1 procenta vysvětlit covidem. Pak je zde ještě spousta nevysvětlených úmrtí.

V každém případě do roku 2022 zemřelo mnohem více Australanů než obvykle: každý týden plný airbus. Proč všichni tito lidé zemřeli? Kdyby zemřeli při letecké havárii, už by nikdo po celém světě nesedl do letadla.

Jen málo lidí si uvědomuje, že úmrtí je mnohem více než obvykle. Z tohoto důvodu má Reignite Democracy Australia autobus projíždějící zemí, na kterém je znázorněn graf nadměrné úmrtnosti. „Proč mnoho z nás umírá?“ říká.

V roce 2020 se každá „covidová smrt“ objevila ve zprávách. Vloni bylo oficiálně registrováno 906 úmrtí na covid. V roce 2022 byla nadúmrtnost 22 886.

Média uvádějí , že úmrtnost v Austrálii vzrostla na 80leté maximum…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

5 thoughts on “V roce 2022 zaznamenala Austrálie rekordní nárůst nadměrné úmrtnosti (video)

  1. doporučují si poslechnout na youtube Australia Best Study a dozvite se jak to v Australii je Vrata vám poví jak to tam je a jak se země i šileně digitalizuje

  2. Tak se to prece povedlo, ockovanim se snizuje bila populace, cerna roste, protoze ockovana nebyla. Ale kdo ty cerne bude za par let zivit? Asi se vrati k tradicnimu kanibalismu.

  3. Takže podľa konšpirátorov, rok 2024/25 bude charakteristický gigantickým umieraním očkovaných… vlak sa už žiaľ rozbehol a mysle otrávených odpútali na iné témy, aby sa vyhli zlynčovaniu… v najhoršom prípade už majú všetci vrahovia letenky do Austrálie a Nového Zélandu, kde sa to asi podľa posledných informácii rýchlo vyprázdni !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout