V Itálii se ptají: Proč tolik lidí umírá v poměrně mladém věku na infarkt?

V Itálii se ptají: Proč tolik lidí umírá v poměrně mladém věku na infarkt?

Itálie patřila k zemím s nejtvrdší covidovou politikou. Asi nejhorší bylo v tomto směru Rakousko, přičemž Itálie mu směle šlapala na paty. Zajímavé je, že země před časem přestala zveřejňovat statistiky úmrtí, jak můžete viděti na oficiální evropské statistice z prosince 2022, kde Itálie jako jedna z mála evropských zemí chybí.

Ostatní země vykazují velkou nadměrnou úmrtnost, aniž by byla neuvěřitelně vysoká čísla jakkoli oficiálně spojována s genovými injekcemi. Mezi šampiony v úmrtnosti, kterou vede Německo, také patříme k těm, kteří se umístili v první desítce.

Nicméně v Itálii si již i přes utajované statistiky začali všímat nárůstu náhlých úmrtí mladých lidí na infarkt a nyní se začínají zamýšlet nad příčinou…

Níže můžete vidět ty případy náhlých úmrtí nebo srdečních příhod, které se objevily během posledních asi 2 týdnů v italských médiích. Těch, které nebyly medializovány, zřejmě bude mnohem víc. Otázka je, kolik jiných případů se vyskytlo za poslední asi 2 roky.

Na seznamu náhle zemřelých v důsledku infarktu – bez předchozí anamnézy – je 30letá majitelka ovčí farmy, která brzy ráno náhle zemřela. Je tam další 30letý, který zemřel v zařízení pro invalidy. Doma byl nalezen mrtvý 43letý pracovník obecního úřadu.

Srdce 49letého zdravotníka náhle přestalo bít. Navíc přibývá dětí a mladých lidí, kteří při různých činnostech trpí zástavou srdce. Člověk se ptá: proč tomu tak je? A bylo to tak vždycky?

Mainstreamová média jsou přesvědčena, že náhlá a nečekaná úmrtí tolika mladých lidí jsou normální. Navíc se každý týden vymýšlejí nová zdůvodnění, proč by právě mladí lidé měli dostat infarkt. Někdy špatně dýchají, někdy se sprchují příliš studenou vodou, jindy jedí příliš mnoho sladkostí.

Ale každá tragická smrt ukončí život plný radosti, lásky a naděje a zanechá ohromené milované, kteří si zaslouží odpověď. Sestavili jsme řadu nedávných případů z Itálie – posuďte sami, zda je to všechno normální. Možná znáte srovnatelné případy z jiných zemí – až na to, že podrobné zpravodajství o osudech těchto lidí je ve většině evropských zemí zcela zapovězené.

Mainstream například u nás stále propaguje pátou dávku, i když na druhou stranu ve stále více zemích se již genové injekce mladým lidem podávat přestaly a mnohde je již nedoporučují ani starším.

Níže je tedy jen malá ukázka případů z Itálie, kde bylo povinné očkování od 50 let a ve vybraných profesích, zatímco neočkovaní – i mladí – byli zcela vyloučeni ze společnosti. I když se v zemi velmi čile obchodovalo s falešnými covid pasy, přesto si většina lidí nechala genové injekce aplikovat. Mladí hlavně proto, aby mohli do školy, práce či za zábavou…

30letá Sana Fina byla nalezena bez života  na své ovčí farmě v Borgo San Dalmazzo v provincii Cuneo. Matka dvou dětí byla brzy ráno v ložnici mrtvá – její smrt mohli záchranáři pouze konstatovat. Média píší o „náhlé nemoci.“

V Santa Maria Imbaro  zkolaboval na ulici 30letý Marino Cericola. Jeho srdce přestalo bít. V době úmrtí byl se svými pečovateli mezi skupinou dalších postižených lidí trpících různými fyzickými zdravotními problémy. Pokusy o resuscitaci byly neúspěšné. Starosta obce tvrdil, že šlo o přirozenou smrt.

V Capannori také zemřel přirozenou smrtí muž ve věku 38 let. Při práci v logistické společnosti dostal infarkt. Zřejmě se to v takových dnech může stát.

Emilio Melchiorre, obecní zaměstnanec z Terama, byl nalezen svojí matkou bez života v jeho domě. Bylo mu pouhých 43 let. Média napsala, že příčinou smrti byl s největší pravděpodobností infarkt, a že pitva nebyla provedena. Proč by měl novinář, lékař, policista nebo státní zástupce chtít blíže vyšetřovat, když náhle a nečekaně zemře 43letý muž?

Zdravotník Giuseppe Sorte zemřel na náhlý infarkt v Porticellu u Palerma ve věku 49 let. Byl známý svou vstřícností a byl nesmírně oblíbený. Zanechává po sobě manželku a dvě děti.

Sicilan Maurizio La Rosa zemřel v Palermu ve věku 54 let. Předtím byl převezen do nemocnice pro bolesti na hrudi, ale „nic“ nenašli a poslali ho domů, kde zemřel na infarkt v bratrově náručí. Rodina je pochopitelně z průběhu událostí znepokojena – nebyly zveřejněny žádné informace o stavu očkování ani o pitvě.

I v Itálii dochází k náhlému kolapsu mladých dosud zdravých lidí. Tito přežili:

Ve  škole v Santa Flavia utrpěl 13letý mladík náhlou a neočekávanou zástavu srdce při používání školní toalety. Měl štěstí v neštěstí, učitelé na resuscitaci dorazili včas a krátce poté ho předali záchranným složkám. Po použití defibrilátoru začalo srdce opět pracovat – nemocnice dala pozitivní prognózu.

Ve Follonice utrpěl 17letý mladík zástavu srdce při plavání v bazénu. Okamžitě klesl na dno bazénu, čehož si naštěstí všimlo mnoho dalších přítomných. Byl zachráněn a resuscitován – po použití defibrilátoru bylo možné jeho srdce znovu rozběhnout. Byl hospitalizován a o jeho prognóze není nic známo.

Je pravda, že Itálie je velmi velká země s téměř 60 miliony obyvatel a výše je zřejmě jen malý výběr všech podobných případů, protože mnohé se do médií vůbec nedostanou.

Přesto by bylo načase odhalit statistiky do roku 2020, abychom zjistili, zda  lidé od té doby neumírají na srdeční problémy – bez předchozí podobné anamnézy – častěji než předtím. A zřejmě by bylo dobré vytvořit podobné statistiky v rámci celé Evropy, nejen v případě Itálie.

A pokud tomu tak je, bylo by na čase zjistit skutečné příčiny…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Itálii se ptají: Proč tolik lidí umírá v poměrně mladém věku na infarkt?

  1. Odchadzaju najma ti, co maju 3 a viac davok. Ti co maju jednu ci dve su v cakarni, kedze upchavanie ciev a pod. sa u nich prejavi neskor, kedze dostali primalo jedov. Pritom satanisti planovali az 8 davok (v 2021 unikli v Nemecku na verejnost vytlacene lekarske formulare pre ucely ockovania proti covid19) pre kazdeho! To by nezvladol ani slon!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout