Špičková specialistka: „Po vakcinaci mRNA vidíme turbo rakovinu“

Špičková specialistka: „Po vakcinaci mRNA vidíme turbo rakovinu“

V nedávné prezentaci špičková specialistka Dr. Krügerová řekla, že „po mRNA vakcíně vidíme turbo rakovinu.“

Dr Kruegerová, MD, je lékařka – patoložka, specializující se na onemocnění prsu. Její přednáška se zabývala změnami u případů rakoviny prsu po zavedení genové terapie generující spike proteiny.

„Jsem velmi potěšena, že mám příležitost promluvit jako členka Läkaruppropet Medical Appeal. Děkuji svým kolegům, kteří tuto významnou konferenci zorganizovali, a vám všem, že jste přišli.

Možná vás zajímá název mé přednášky. Ale o tom později.

Na začátku epidemie COVID-19 jsem prozkoumala internet a zjistila jsem, že úmrtnost po nakažení koronavirem byla kolem 2 %. Pro srovnání, sarkoidóza je zánětlivé onemocnění a hlavní intersticiální plicní onemocnění v západní Evropě, které má údajně úmrtnost téměř 5 %.

Slyšeli jste někdy v médiích něco o sarkoidóze, která má mnohem vyšší úmrtnost než COVID-19?

Také, když jsem studovala medicínu, jsem se naučila jinou definici pojmu „pandemie“, než jakou používáme dnes. V období, které následovalo, jsem události velmi pozorně pozorovala.“

Na patologii jsem 25 let. Posledních 19 let se zabývám především diagnostikou vzorků prsu. Před téměř osmi lety jsem dostala příležitost pracovat ve výzkumu rakoviny prsu na univerzitě v Lundu. Zde jsem přehodnotila 1 500 případů rakoviny prsu podle dnes platných směrnic.

Díky této zkušenosti znám zhruba rozložení průměrného věku, velikosti nádoru a stupně malignity, které mohu očekávat, že naleznu v denních informacích o rakovině prsu.

Už na podzim 2021 jsem měla dojem, že najednou dostávám více materiálu:

  1. Od mladších pacientek, často ve věku 30 až 50 let.
  2. Nádory rostly agresivněji a rychleji.
  3. Nádory byly větší. Více než čtyři centimetry nebyly nic neobvyklého. V prsu jsem viděla nádory o velikosti až 16 centimetrů.
  4. Také jsem měla dojem, že multifokální nádorové bujení a bilaterální nádorové bujení byly častější.

Moje úsilí na druhé patologické konferenci v Německu v prosinci 2021 najít kolegy, kteří by mi pomohli potvrdit nebo vyvrátit moji hypotézu turbo rakoviny po očkování proti COVID-19, se setkalo s malou odezvou.

Lékařka dále popisuje s jakými druhy rakoviny se setkává, ukazuje rakovinné buňky pod mikroskopem, nicméně jde již o spíše odborné záležitosti.

Pokud máte zájem shlédnout kompletní odbornou prezentaci Dr. Kruegerové, najdete ji zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout