Soros: „Porážka Ruska je nevyhnutelná, změna klimatu je největším problémem“

Soros: „Porážka Ruska je nevyhnutelná, změna klimatu je největším problémem“

Soros se již v poslední době na veřejnosti příliš často nevyskytuje, v posledních několika letech ho stále častěji zastupuje jeho syn Alexandr.

Přesto se tento globální zločinec v poslední době objevil na Mnichovské bezpečnostní konferenci a nyní napsal pro irské noviny článek, v němž opět upozorňuje na agendu, která se nyní stále více dostává do popředí nejen evropské politiky.

Jde samozřejmě o údajnou „změnu klimatu,“ údajně způsobenou člověkem. Tato agenda, která je také obsažena v Agendě 2030 a je součástí politiky zeleného údělu, bude nyní stále více prosazována – a to zejména v EU.

Bohatí globalisté, kteří jsou v čele této agendy, samozřejmě nebudou těmi, kdo budou vyvlastněni, budou nuceni vše sdílet, nechat se 24 hodin denně sledovat a pojídat veganskou stravu, umělé maso nebo brouky…

Miliardář a plutokrat George Soros prohlásil, že porážka Ruska na Ukrajině je „nevyhnutelná“ a svět se musí připravit na přechod k jeho „největšímu problému“ – změně klimatu.

Na stránkách Irish Examiner napsal  článek s názvem „Ruská porážka je nevyhnutelná a umožní světu soustředit se na náš skutečný problém – změnu klimatu.“

Soros zdůraznil „velké změny… v globálním klimatickém systému“, tvrdíc, že „kvůli zvýšeným lidským zásahům již nepřevládá oddělení mezi arktickým klimatickým systémem a globálním klimatickým systémem.“

To je poněkud zvláštní způsob popisu situace, vzhledem k tomu, že Arktida je  součástí zeměkoule, takže se jí globální klimatický systém vždy týkal a týkat bude.

Finančník se zdál být vyveden z míry, že invaze ruského prezidenta Vladimira Putina na Ukrajinu odvádí pozornost světových vůdců od těchto závažných záležitostí a vyjádřil přesvědčení, že konflikt je nebude zaměstnávat dlouho, protože porážka Ruska je „nevyhnutelná.“

Soros také naznačil, že vůbec neuvažuje o tom, že by se mohl ve svých předpovědích mýlit. Zdůraznil, že většina důležitých předpovědí, které  učinil na Mnichovské bezpečnostní konferenci před měsícem o válce – včetně toho, že silná ukrajinská jarní ofenzíva rozhodně zvrátí vývoj – se pravděpodobně naplní.

„Porážka ruského imperialismu bude mít dalekosáhlé důsledky pro zbytek světa. Přinese obrovskou úlevu otevřeným společnostem a vytvoří obrovské problémy pro společnosti uzavřené. A co je nejdůležitější, umožní to světu soustředit se na svůj největší problém, změnu klimatu,“ uzavřel své předpovědi.

Soros byl kdysi (ne)slavný jako hlavní finanční podporovatel levicových kauz, ať už přímo nebo prostřednictvím svých takzvaných organizací občanské společnosti, financoval mimo jiné několik kandidátů na okresního prokurátora ve Spojených státech, promigrační neziskovky v Evropě a snahy zvrátit Brexit ve Velké Británii. Je také hlavním sponzorem americké Demokratické strany.

Nyní je mu 92 let a Soros je na světové scéně méně viditelný než kdysi. O něco viditelnější je 84letý šéf Světového ekonomického fóra Klaus Schwab, který ho do značné míry nahradil jako veřejnou tvář bohatých globalistů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.7]

10 thoughts on “Soros: „Porážka Ruska je nevyhnutelná, změna klimatu je největším problémem“

 1. Soros, Gates a Schwab už dávno měli sedět ve vězení. Jenom škodí ve veřejném prostoru – na globální úrovni a bez jakéhokoliv mandátu.

 2. Adolf H. vykántril príliš málo maďarských Židov /veľmi iniciatívnych v rokoch najbrutálnejšej maďarizácie nemaďarských národov Uhorska, teda 1867-1918, ktorá sa mimochodom nikdy neskončila a aj na južnom Slovensku prebieha nepretržite až dodnes/ a príliš veľkému počtu sa podarilo emigrovať… Mimochodom, niekde som čítal,že Nobelovu cenu získalo doteraz okolo 15 „Maďarov“ – bez výnimky židovského pôvodu.

 3. Lidem stále nedochází, že před léty vstoupila do dění na Zemi Boží Vůle – a započal se děj Očisty. Takže válka dopadne podle Vůle Boží, a nikdo s tím nic nenadělá. No a změny klimatu jsou vlastností planety Země, ta dnes reaguje na probíhající silné kosmické události např. narušením atmosférického proudění – ostatně není divu – když kosmické vichry donekonečna rozrušují geomagnetickou ochranu a lisují pozemskou atmosféru. Širší kosmické události jsou až tak náročné, že vyvolávají teraformaci. Elity se snaží spletí lží, strachu a násilí vládnout – ale Bůh-Stvořitel je náš Pán. Skončila éra těchto elit – mohly udělat mnohé ku prospěchu lidstva – ale učinily opak, a co víc – postavily se proti Bohu. Nyní se lidé se musí učit žít tak, aby si neškodili, ale pomáhali. Nadále obstojí jen takový člověk, který netvoří karmickou zátěž. Ten bude moci stoupat ve svém vývoji výš.

 4. Celé vedení ChM (Chazarská Mafie) jde do vězení. Pascal Najadi ze Švýcarska – ve spolupráci s Vojenskou aliancí Bílých klobouků – zaslal policejním orgánům všech 194 členských států Interpolu výzvu k zatčení za válečné zločiny spojené s vakcínami a biologickými zbraněmi, genocidu a zločiny proti lidskosti následujících osob a organizací: Např. Bill a Melinda Gatesovi jednotlivě a Nadace Billa a Melindy Gatesových. Světová zdravotnická organizace (WHO) a její úředníci, ředitelé, zaměstnanci a zástupci Tedros Adhanom Ghebreyesus generální ředitel WHO, Anthony Stephen Fauci, Světové ekonomické fórum, Klaus Schwab a vedoucí pracovníci, ředitelé, zaměstnanci a zástupci. Michael Bloomberg, David Rockefeller mladší, Warren Buffett, George Soros, Ted Turner, Oprah Winfrey, Rockefellerova nadace, Global Business Network (GBN), Peter Schwartz – předseda GBN, a další.

  Důkazem toho, že zločiny spojené s očkováním mají dlouhou historii, je dánská studie, která zkoumala třicet let staré záznamy a zjistila, že příjemci oblíbené vakcíny Billa Gatese umírají desetkrát častěji než neočkované děti, upozorňují polské zpravodajské zdroje. Nejnovější vakcíny jsou ještě horší. Zde je dramatický příklad toho, čemu se říká vakcinační incident (vaccident). K těm dochází denně i po celých USA.

  Vakcíny jsou tím nejmenším z lékařských zločinů, kterých se tyto zrůdy dopouštějí. Podle polských zpravodajských zdrojů objevili horníci v dole Bogdanka, který se nachází asi 40 kilometrů od ukrajinských hranic, nejméně 500 těl mužů v ukrajinských vojenských uniformách. Místní obyvatelé tvrdí, že nalezená těla byla vykuchána, a jsou si jisti, že se jedná o zraněné ukrajinské vojáky, které pod záminkou léčby přivezli do Polska „černí transplantologové“.

  To je jen část satanské nacistické hrůzy, která se tam odehrává. Plukovník Douglas McGregor poukazuje na ohromující ztráty sil kyjevského režimu, které se „nyní blíží 200 000“. Satanský prezident Zelenskyj v podstatě přiznává porážku a vysmívá se politickému Západu, konkrétně USA, aby „přišel a vyhrál válku za nás“, jinak „je konec“.

  Dalším znamením, že je konec, byla minulý týden salva nezastavitelných ruských hypersonických raket, které zničily řídicí a plánovací střediska, protivzdušnou obranu a radary. Zasvěcenci hlásili těžké ztráty mezi důstojníky, včetně amerických. „Zdá se, že ‚stínový generální štáb‘ proxy-NATO dostal pořádně zabrat,“ uvádí polská rozvědka. Dodávají, že se ukazuje, že obyvatelé Bachmutu se nechtějí nechat evakuovat na Ukrajinu, protože… čekají na osvobození ruskými vojáky.

  Zoufalí přisluhovači ChM se ale nechystají jen tak vzdát. V ohromujícím popření reality spojeném se zastřenou hrozbou generální ředitel společnosti Pfizer Albert Burla říká: „Opravdu věřím, že nás čekají lepší časy, protože Covid byl pro nás zkouškou.“

  Zde vidíte člověka v masce:

  Připomeňme, že bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer Karen Kingstonová tvrdí, že produkty této americké farmaceutické společnosti „jsou podle definice biologickými zbraněmi“.

  Tyto hrozby ChM nezachrání. „Norimberk 2.0″ má začít v červnu. Vojenské tribunály budou pokračovat proti těm, kteří se podíleli na zločinech proti lidskosti,“ tvrdí vysoce postavený zdroj z okruhu Bílých klobouků v Pentagonu.

  Podle zdroje je to možné díky spojenectví mezi Čínou, Ruskem a Tajnými vesmírnými silami.

 5. Nevím, proč jsou nám pořád předkládány výroky těhle nul, které už v dnešním světě nemají komu co říci. Pokud úmyslem to ho, kdo je zveřejňuje, není úmysl děsit a strašit lidi. Svět už je daleko jinde něž u keců amorálních ničemů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout