Skandál: V Itálii vykazovali úmrtí po očkování jako úmrtí s covidem

Skandál: V Itálii vykazovali úmrtí po očkování jako úmrtí s covidem

V Itálii byl za minulé vlády zaveden velmi tuhý covidfašismus, včetně povinného očkování pro všechny od 50 let a pro některé profese. Neočkovaní byli zcela vyloučeni ze společnosti a to na poměrně dlouhou dobu.

V poslední době se lži z té doby dostávají stále více na povrch, přičemž nyní se právě v Itálii propírá nesmírný skandál, který se podařilo rozkrýt jedině díky únikům e-mailů odpovědných osob.

Tento skandál jen potvrzuje, že se manipulovalo s čísly úmrtí „s covidem“ (to se ostatně provádělo všude), ale také se zatajovala úmrtí, ke kterým došlo záhy po covid očkování zcela zřejmě právě v souvislosti s genovou injekcí.

Tato úmrtí pak byla vykázána jako „covidová úmrtí“ – a to i přesto, že většina z těchto zemřelých ani neměla pozitivní test.

V Itálii vybuchla skutečná covidová bomba: V úterý televizní kanál „Mediaset“ zveřejnil e-maily a chatové zprávy, do kterých je zapojen i italský protidrogový úřad AIFA, uvádí 2020News.

Oproti zjištěným poznatkům úřad tvrdil, že genové injekce jsou bezpečné a účinné. Jak už nyní víme, tak pravý opak je pravdou. Injekce mRNA mohou způsobit závažné vedlejší účinky až smrt.

Navíc s každou další genovou injekcí se zvyšuje i riziko infekce covidem. Ale skandál je již venku: Italské úřady zjevná úmrtí na očkování deklarovaly jako úmrtí na covid!

Ze zveřejněných dokumentů mimo jiné vyplývá, že úřad zakázal správním jednotkám italských provincií zveřejňovat vedlejší účinky genové injekce.

Zprávy o obětech očkování explodovaly krátce po zahájení očkovací kampaně. Takové zprávy by pravděpodobně vedly mnoho lidí k tomu, aby  injekce mRNA odmítli. Tomu se samozřejmě muselo zabránit.

Všichni zodpovědní lidé si museli být vědomi toho, že experimentální přípravky nebyly nikdy bezpečné a účinné. Věděli to, ale potřebovali donutit co nejvíc lidí k tomu, aby si injekce aplikovali, proto tyto účinky tajili.

Zveřejněná korespondence ukazuje, že bylo dobře známo, že injekce mRNA nebyly testovány na rizikových skupinách, a proto nebyla k dispozici ani jedna studie.

Zvláště neexistovala žádná studie, která by ukazovala, že vakcíny jsou přínosem. Právě to však bylo opakovaně veřejně prohlašováno. Italský úřad pro kontrolu potravin a léčiv zahájil rozsáhlou mediální kampaň, která tvrdila, že se jedná o velmi účinné a neškodné látky.

Očkovací kampaň byla původně zaměřena na rizikové skupiny, tj. starší a nemohoucí osoby. Současně byli odpovědní lékaři a pečovatelské domy instruováni, aby prohlásili všechny oběti očkování, které zemřely bezprostředně po genové injekci, za „zemřelé s covidem“. Důvod: Očkování může fungovat pouze s časovým zpožděním.

Dokonce i lidé, kteří zemřeli po genetické injekci a neměli vůbec pozitivní PCR test, byli prohlášeni za úmrtí na covid. Takže údajná obrovská covidová vlna v roce 2021 byla vymyšlena a vznikl dojem, že hojně zabíjí starší a vážně nemocné lidi.

Ve skutečnosti tito lidé zemřeli bezprostředně po genové injekci a s největší pravděpodobností to byla také příčina smrti. V této souvislosti je třeba také zopakovat, že injekce byly v Itálii  mnoha lidem – například osobám starším 50 let – povinně nařízeny. Také ve zdravotnictví bylo předepsáno povinné očkování.

Tato konstruovaná vlna infekce, ve spojení s nedostatkem zpráv o vedlejších účincích, pravděpodobně vedla k vyšší ochotě k očkování. A zdá se, že to byl záměr. Jihotyrolská právnička Renate Holzeisenová již připravuje několik trestních oznámení na zodpovědné osoby…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.7]

4 thoughts on “Skandál: V Itálii vykazovali úmrtí po očkování jako úmrtí s covidem

 1. A co dál?
  Celá Evropa, všichni politici, lékaři, média, lékaři, odborníci, poslanci, senátoři všichni, tresty smrti za podíl na genocidě lidstva
  Bez vyjímky!!!
  Budoucnost jsou děti a oni se na tom podíleli
  Dokážu si představit život bez politiků, poskoků policajtů a dalších vrahů na světě
  Bože, dej nám spravedlnost 🙏
  Amen

 2. Naprosto souhlasim, co napsal Soldier výše. Řešte příčiny a doživotí všem kdo to zavinil a podporoval. A svou aktivitu začínají vyvijet na novém strašení lidi s virem Candida, smrtici kvasinkou. A ozývají se opět stáří známí vyvolávači paniky a strachu.

 3. A vy si myslite ze korporace Cesko sro Ldt cinila jinak? V domovech duchodcu vedome a zamerne bodali celkem zdravym lidickam MIDAZOLAN V KOMBINACI S VYSOKOU DAVKOU MORFIA!!! Samozrejme ze to ti chudaci nemohli prezit! Viz prisny zakaz navstev!!!! I tato opatreni nebyla jen tak pro nic za nic! Co kdyby nahodou se rodiny dozvedeli pravdu o nedobrovolnych eutanaziich pachanych na bezbrannych lidech!! Tomu se rika duchodova reforma vazeni!! A tak to nepretrzite pokracuje stale dokola!!! A za tyto zverstva pachane umyslne a vedome na lidech vsechny do jednoho povesit za kule, nabodat jim ostre smrtici koktejly v neomezenych davkach a nechat je pomalu umirat!! Pryc s temi zrudami!!! My je nepotrebujeme a nikdy potrebovat nebudeme vem je cert jsou to dablove v lidske podobe zneskodnit do posledniho zmrda!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout