Nová studie izraelského ministerstva zdravotnictví ukazuje, že očkování proti COVIDu v průběhu času zvyšuje riziko úmrtí

Nová studie izraelského ministerstva zdravotnictví ukazuje, že očkování proti COVIDu v průběhu času zvyšuje riziko úmrtí

Nyní izraelské ministerstvo zdravotnictví tajně zveřejnilo novou studii, která ukazuje totéž co mnohé jiné: že vakcíny proti COVIDu výrazně zvyšují riziko úmrtí po dobu nejméně 180 dnů po očkování.

Studie ukazuje, že vakcína v průběhu času postupně zvyšuje riziko úmrtí, s vrcholem 4 měsíce po očkování. To je důvod, proč je tak těžké to odhalit při srovnání s vakcínou, která způsobuje velké množství úmrtí krátce po očkování. 

Studie také velmi jasně ukazuje, že vakcíny vedou k nárůstu závažných kardiovaskulárních příhod mezi 12. a 29. dnem po očkování, s vrcholem třetího dne, který by neměl nikdo ignorovat, ale ignorují jej všichni, včetně těch lidí, kteří napsali tuto studii!

Napsali: „Výsledky kardiovaskulárních příhod v období kolem očkování neindikovaly zvýšené riziko 30 dní po očkování.“ To myslí vážně??  Museli by být úplně slepí, aby ten obrovský nárůst třetí den po očkování neviděli. Toto je dokonalý příklad manipulace.

Jediné vysvětlení, které sedí, je to, které odpovídá důkazům: Vakcína zvyšuje riziko úmrtí v průběhu času.

Hlášení

Zpráva zkoumala všechny lidi, kteří byli očkováni dvěma dávkami do konce října 2021 (před začátkem omikronové vlny), kteří zemřeli během 60denního období sledování po očkování, a kteří neměli pozitivní test na covid (1815 případů).

POZNÁMKA: Neřeknou nám, kolik případů bylo vyloučeno. Například mnoho lidí dostane vakcínu a brzy poté onemocní a zemře na Covid. Ti zde uvedeni nejsou.

Obrázek 1 ukazuje rozložení počtu úmrtí podle času od očkování.

Zde je prvních 60 dní:

Pokud by šlo o bezpečnou vakcínu, musely by být jednotlivé čáry v grafu skoro stejně dlouhé. Rozdíl je však značný.

Vědci nedokážou vysvětlit obrovský nárůst z 10 – 20 úmrtí za den na více než 70 úmrtí za den.

Ten, kdo nehledá zástupné důvody, to vysvětlit umí. Je to vakcína. Stejný efekt jsme viděli v datech Medicare. Úmrtnost po očkování dále stoupala.

Tyto grafy níže jsou pro změnu pro dvě různé vakcíny: vakcínu proti chřipce a vakcínu proti pneumokokové pneumonii.

Vidíte, že všechny čáry jsou PLOCHÉ?

úmrtí po očkování proti chřipce v 1. čtvrtletí 2021

vakcína proti pneumokokové pneumonii

Účinek u zdravých očkovaných subjektů (HVE)

Když se podíváte pozorně, můžete vidět, že sklon se během prvních 20 dnů mírně zvyšuje. Toto je HVE efekt. Je nezávažný (<20 % méně úmrtí) a velmi krátkodobý (<20 dní).

Důvodem je, že se nenecháte očkovat, pokud víte, že za pár dní zemřete.

S uvedenou studií Medicare je tento efekt větší jednoduše proto, že existuje více lidí, kteří vědí, že jim zbývá jen pár dní života.

V případě Izraele byla do studie zahrnuta celá populace, takže HVE efekt bude mnohem menší. Tzv. HVE efekt, o kterém se ve studii spekuluje, zkrátka výsledky vůbec nevysvětluje.

Úplná data úmrtí

Zde jsou úplné údaje ze studie za 200 dní. Nárůst úmrtí dosahuje vrcholu 4 měsíce po injekci 2. dávky přípravku Pfizer. Celá tato křivka měla být plochá.

Proto je tak obtížné spojit úmrtí související s očkováním s vakcínou: protože úmrtí jsou tak rozprostřena v čase a nenastanou bezprostředně po očkování.

Toto je rozšířená verze obrázku 1. Riziko úmrtí po očkování 2. dávkou vrcholí 4 měsíce po očkování. Pokud by to byla bezpečná vakcína, všechny čáry by měly STEJNOU výšku.

Studie také ukazuje, že vakcíny způsobují srdeční infarkty a smrt u dětí

Přemýšleli jste o tom, proč tolik malých dětí umírá na infarkty? Mohou být způsobeny vakcínami? Tato nová studie ukazuje, že tomu tak je.

Subjekty ve věku 12 až 29 let ukazují srdeční příhody po injekci. Ani zde nejsou čáry v grafu stejné jak by být měly.
 

Vidíte problém 3. den? To je kauzalita. Jiné vysvětlení pro to neexistuje.

Data z Kanady ukazují, že během celé plandemie nezemřelo v Kanadě na COVID ani jedno zdravé dítě. A Kanada je docela velká země (38 milionů lidí).

Proč tedy očkujeme děti, které v důsledku toho dostanou problémy se srdcem, aniž by jim to prospělo? A tato tabulka se týká pouze určitých kódovaných nemocničních událostí. 

Neukazuje mladé lidi, kteří zemřeli na kardiovaskulární onemocnění v nemocnici nebo doma po očkování. Předpokládá se však, že tato tabulka představuje pouze špičku ledovce, protože údaje jsou omezené.

Výsledky Medicare byly jednoznačné: Vakcína zvyšuje riziko úmrtí měsíce po očkování. To je důvod, proč americká CDC odmítá vydat údaje o imunizačních úmrtích Medicare  nebo celostátní údaje o imunizačních úmrtích.

Nyní máme další potvrzení. Studie izraelského ministerstva zdravotnictví nám znovu ukazuje, že vakcína zvyšuje riziko, že lidé časem zemřou. Jejich data ukazují, že vrchol úmrtí u 2. dávky Pfizeru je 4 měsíce po očkování.

Nenechte se mýlit: pokud by to byla pozitivní studie, byla by zveřejněna a celý izraelský tisk by o ní informoval. Místo toho byla záměrně ukryta za placeným firewallem, kde ji nikdo nemohl najít.

Profesor MIT Retsef Levi byl první osobou, která na tuto důležitou studii upozornila veřejnost, nikoli izraelské ministerstvo zdravotnictví. Je snad jeho úkolem informovat veřejnost, že vakcíny nejsou bezpečné?

Vynechání údajů je tichým přiznáním zdravotnických úředníků, že výsledky jsou špatné. Jasnější už to nebude.

Je zde tedy další důkaz, že očkování zvyšuje riziko úmrtí a úředníci veřejného zdraví nechtějí, abyste to věděli. Nečekejte, že mainstreamová média kdekoli na světě se budou tímto příběhem zabývat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Nová studie izraelského ministerstva zdravotnictví ukazuje, že očkování proti COVIDu v průběhu času zvyšuje riziko úmrtí

  1. to čo spôsobujú vieme, na to nemusíme biť, vedci, ale čo s tym chcú robiť Lebo táranin som počul viac než dosť. Ale ani raz sa nezmienili, že COVID neexistuje je to podvod.

  2. už aby to umirani začlo mám těch idiotu plné zuby mentalně slabi pomřou a zustanou duševně vyrovnani aneb když idiotu je plnej svět vydime to všude ještě že vime jak to lečit 💉☠

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout