Bizarní: Profesor Stanfordské univerzity tvrdí, že více než 100 vojáků bylo zabito UFO (video)

Bizarní: Profesor Stanfordské univerzity tvrdí, že více než 100 vojáků bylo zabito UFO (video)

Je velmi zajímavé, že se právě v poslední době objevují podobné zprávy, které tvrdí, že se kdekoli (zejména v USA) objevilo UFO. Po nedávných sestřeleních různých balónů a dalších hraček nad územím USA a Kanady přišla tedy nová informace o návštěvách UFO.

Opět mi to nedá nevzpomenout na údajný plán, podle kterého má být pomocí hologramů zinscenována mimozemská invaze v roce 2024 – to vše za účelem plného ovládnutí lidí.

Nebo je opět třeba odvést pozornost od něčeho podstatného? Dnes již totiž víme, že nedávné sestřelování podivných objektů nad USA mělo za cíl odvést pozornost od výbušné informace Seymoura Hershe o útocích na Nord Stream.

Několik dní trvající hon na čínský balón a posléze na další údajně neidentifikovatelné objekty tehdy skutečně úspěšně odvadl pozornost od výbušné informace slavného novináře.

Jak je to tedy s touto poněkud bizarní zprávou, která tvrdí, že již více než 100 vojáků bylo zabito UFO? A jak je možné, že by se za posledních 50 let, kdy se údajně měly tyto incidenty odehrávat, tyto informace nedostaly na veřejnost?

Vždyť tito vojáci, které údajně zabilo UFO, měli příbuzné. Nebo se snad jednalo jen o zkoušky nových typů zbraní, přičemž bylo jednodušší vše svést na UFO?

Tucker Carlson na Full Send Podcast prozradil, že mu zavolal profesor Stanfordské univerzity, který mu řekl, že ho před 11 lety oslovila americká vláda, protože je odborníkem na traumatické poranění mozku.

Vláda byla naštvaná více než 100 žalobami podanými příbuznými amerického vojenského personálu zabitého UFO.

Americké ministerstvo obrany odmítlo poskytnout pozůstalým dávku při úmrtí.

„Skutečně UFO zabilo přes 100 vojáků?“ Co?!“ řekl Carlson. A profesor ze Stanfordu mu údajně odpověděl: „Ano, a vedou se kvůli tomu soudní spory.“

Carlson se pak zeptal: „Proč to není na titulní stránce New York Times?“ Profesor mu údajně na tuto otázku nedokázal odpovědět.

„V řadě případů objekty přistály na armádních základnách, včetně základen v západním Německu v 70. letech 20. století, načež k nim přistoupil vojenský personál. Když se vojáci přiblížili, utrpěli traumatická poranění mozku nebo byli zabiti,“ řekl Carlson.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Bizarní: Profesor Stanfordské univerzity tvrdí, že více než 100 vojáků bylo zabito UFO (video)

  1. je dobré si povšimnúť ako stále ukazujú informacie o UFO v obraze vrahov a netvorou.
    No písmo to vidí inak. To čo ľudia menujú UFO, je v biblii popisované ako bieloskvúce oblaky. a tak by sa to slušilo premenovať na IFO, teda identifikovatelné lietajúce objekty. akurát že sam J.K. vraví môj druhý prichod bude ako prvý, na bieloskvucich oblakoch. teda ak vraví ako prvý krát som prišiel na zem tak aj druhý krát. Z toho jasne plynie, že sa nenarodil telesne ako mi všetci ale zostúpil z neba v tele. A tak porod PM.MB. bol iba duchovne aj keď trval 9 mesiacov. vlastne ukázala, na J.K. toto je môj muž. toto je onen porod. tak toto je oné UFO. ti ktorí tvrdia, že odtiaľ znasilnuju, vraždia atd pozrite sa na nich akú majú vieru. ŽIADNU. a o biblii len počuli. A tento lucifer je všetkým zločincom príkladom

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout