Nová recenzovaná studie ukazuje, že mRNA vakcíny mohly způsobit miliony nových vážných zdravotních problémů po celém světě

Nová recenzovaná studie ukazuje, že mRNA vakcíny mohly způsobit miliony nových vážných zdravotních problémů po celém světě

Nadměrně vysoká úmrtnost v nejproočkovanějších zemích, nadměrný výskyt různých zdravotních problémů, výrazně nižší porodnost a větší počet potratů.

To vše je hlášeno ze zemí po celém světě. Ale ne ze všech zemí, jde takřka výhradně o ty země, kde se nejvíc tlačilo na aplikaci genových injekcí nazývaných „covid vakcíny,“ i když v podstatě jejich účinky nemají nic společného s pojmem „vakcína.“

Takzvané „Covid vakcíny“ jsou spojeny s 20procentním nárůstem nových diagnóz po dobu nejméně tří měsíců po očkování; druhá zpráva zjistila ještě vyšší riziko pro lidi s již existujícími autoimunitními problémy.

Dospělí jsou vystaveni výrazně vyššímu riziku diagnózy srdečních, kožních a psychiatrických onemocnění po dobu nejméně 90 dnů po očkování proti Covid. Vyplývá to z recenzované studie na téměř 300 000 lidech v Kalifornii.

Vědci zkoumali nové diagnózy zjištěné u stejných lidí před a po očkování, aby zjistili, zda očkování změnilo riziko nových zdravotních problémů.

Zjistili, že pravděpodobnost získání nové diagnózy byla během tří měsíců po očkování o 21 procent vyšší než během prvních tří měsíců předtím. S téměř 240 miliony dospělých Američanů, kteří byli očkováni, tento nárůst znamená, že v měsících po očkování byly identifikovány miliony nových zdravotních problémů a desítky milionů po celém světě.

Vědci zjistili, že u závažných stavů, jako je vysoký krevní tlak, je asi o 25 % vyšší pravděpodobnost, že budou diagnostikovány během tří měsíců po očkování, než během tří měsíců předtím.

Deprese, ekzémy, cukrovka a celulitida byly o 10 až 20 procent vyšší.

Diagnózy myokarditidy měly nejvyšší dodatečné riziko. Celkově byly asi 2,6krát pravděpodobnější, přičemž riziko bylo ještě vyšší u mužů. Myokarditida je dobře známým vedlejším účinkem mRNA, takže skutečnost, že měla obzvláště vysokou míru dalších diagnóz, je silným důkazem, že signál, který výzkumníci našli, byl skutečný.

Celkově výzkumníci uvedli, že 284 000 dospělých očkovaných proti Covidu, které studovali, mělo téměř 6 000 dalších diagnóz zdravotních stavů během 90 dnů po očkování ve srovnání s 90 dny předtím.

S přibližně 237 miliony očkovaných dospělých Američanů by tento odhad znamenal přibližně 5 milionů dalších diagnóz pro problémy, jako je cukrovka, během tří měsíců po očkování. Celosvětově by to mohlo být až 25 milionů.

V níže uvedené tabulce je v modrém sloupci uvedeno riziko, že člověku bude po očkování diagnostikována nová nemoc ve srovnání s rizikem před očkováním.

Například asi 2 560 z 284 000 lidí byl diagnostikován vysoký krevní tlak do tří měsíců po očkování, ve srovnání s 2 080 stejnými lidmi do tří měsíců před. Dalších 480 případů znamenalo o 23 procent vyšší riziko vysokého krevního tlaku po očkování. Protože počet případů byl tak vysoký, riziko bylo vysoce statisticky významné, což znamená, že výsledek pravděpodobně nebude způsoben náhodou.

Výzkumníci studie jsou skupinou z Cedars-Sinai Medical Center, velkého nemocničního systému v Los Angeles. Jejich zjištění byla zveřejněna v prosinci v Nature Cardiovascular Research. Studii však byla věnována malá pozornost, což je běžná reakce na zprávy vyvolávající otázky o bezpečnosti vakcín.

Vědci také zjistili, že u menšího vzorku dospělých infikovaných Covidem byl počet nových diagnóz zdravotních stavů o 40 procent vyšší během tří měsíců po infekci než v prvních třech měsících předtím.

Tato skutečnost by neměla být překvapením. Virové infekce jsou indikátorem i možnou příčinou onemocnění. Lidé také pravděpodobně spíše navštíví své lékaře jak během nemoci, tak krátce po uzdravení. Tak se i spíše dozví nové diagnózy.

Naproti tomu lidé mají tendenci si nechávat aplikovat injekce Covid na klinikách nebo v lékárnách spíše než od svých lékařů, takže šance, že proces získání nové injekce povede k diagnóze, je minimální.

Pokud by tedy očkování proti covidu nebylo škodlivé, hromadné očkování by neovlivnilo načasování nemocí ani jejich diagnózy. Nové diagnózy by měly být randomizovány před a po očkování.

Lidé, kteří se v době očkování cítí nemocní, mohou dokonce vakcínu odložit a místo toho navštívit lékaře. Pak můžete obdržet diagnózu, která se počítá jako před vakcinací, nikoli po vakcinaci.

Tato „předpojatost zdravého očkovaného“ by měla znamenat, že nové diagnózy onemocnění jsou několik dní po očkování méně pravděpodobné než dříve, i když očkování nemá žádný účinek. Proto je 20procentní nárůst častých diagnóz po očkování obzvláště ohromující.

V další studii vědci v Hongkongu zjistili ještě větší nárůst autoimunitních onemocnění po očkování proti Covidu.

Riziko nového vzplanutí lupusu, revmatoidní artritidy a dalších závažných autoimunitních onemocnění se po očkování zdvojnásobilo u skupiny 562 pacientů s těmito nemocemi, které sledovali, oproti 1055 neočkovaným. Studie byla publikována 17. února v Journal of Clinical Rheumatology and Immunology.

Ale ne všechny vakcíny nesou autoimunitní riziko.

Potvrdilo se to pouze u očkování mRNA, nebyl to však případ vakcín s inaktivovaným virem. Oba typy očkování byly použity v Hongkongu, což umožňuje přímé srovnání. Vědci se domnívají, že mRNA vakcíny způsobují problémy tím, že stimulují specifický imunitní receptor, který způsobuje uvolňování zánětlivých cytokinů.

„Úvahy o riziku a přínosu u pacientů s aktivním revmatickým onemocněním mohou vést k tomu, že inaktivované viry budou upřednostňovány před mRNA vakcínami, aby se zabránilo riziku vzplanutí nemocí jakékoli závažnosti,“ píší vědci.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.3]

4 thoughts on “Nová recenzovaná studie ukazuje, že mRNA vakcíny mohly způsobit miliony nových vážných zdravotních problémů po celém světě

    1. A co když budou naopak posláni ti neočkovaní, protože je třeba se zbavit neposlušných otroků? Očkování dokonale odhalilo, kdo je bezmezně oddaný a poslušný a kdo by mohl dělat problémy.

  1. …mohly způsobit miliony nových vážných zdravotních problémů po celém světě… už způsobily, vakcína mRNA byla použita jako válečná zbraň, kterou vyvíjeli armádní složky USA a to způsobilo téměř všem státům na zeměkouli nedozírné neblahé následky, a to je případ pro vojenský soud….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout