Německo: Syřan zaútočil na ulici na otce s 5letým dítětem, otce se pokusil podřezat

Německo: Syřan zaútočil na ulici na otce s 5letým dítětem, otce se pokusil podřezat

Zdá se, že v Německu se snaží mnohé případy obohacování utajit, neboť tento vyšel na světlo světa až po týdnu a půl, kdy byl dopaden pachatel.

I to je důvod, proč zatím nejsou k útoku žádné detailnější informace. Každopádně – pokud bychom přičetli další útoky nožem v obohacovaných zemích – tak za poslední asi měsíc by z toho byl jeden pořádný teroristický útok s mnoha zraněnými.

Jenže tyto ojedinělé útoky téměř unikají pozornosti médií a Evropanů. Přitom před nějakými 15-20 lety by byly podobné případy na titulních stránkách všech médií, zatímco dnes jde jen o okrajové zprávy…

Po náhlém útoku na muže a jeho dítě v Esslingenu byl nyní zatčen podezřelý pachatel. 25letý muž je naléhavě podezřelý z pokusu o vraždu.

Svou 38letou oběť a pětileté dítě prý napadl před týdnem a půl ráno na chodníku a muže zranil ostrým předmětem na krku, když se ho snažil podřezat. Dítě vyvázlo bez zranění.

Ve čtvrtek večer byl Syřan zatčen v uprchlickém centru v Esslingenu a v pátek předveden soudci, uvedla policie.

Více informací k tomuto případu zatím není známo…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německo: Syřan zaútočil na ulici na otce s 5letým dítětem, otce se pokusil podřezat

  1. strašná bude pomsta pre tento odpad sveta. Beda bude tým, kto je za tým. Vatikánsky lucifer bergoglio, toho času buzerant a pedofil, a zo svojou psychopaticky narušenou ženou URŠULOU toho času lezbou a pedofilkou a to nehovorím o ich dvoch netvoroch a debilkách a pobehlicach, dcérách majú 49 rokov to táto zgerba odpadu za tým stoji.

  2. Otca podrežie cerú znásilní tak tomu sa povie fakt obohatenie. a bude to zrejme aj navyše nejaký inžinier, že? Tak takúto chamraď si sen EU sama navozila. A začalo to vtedy keď zničili Líbyu!!! Kaddáfi im to predpovedal, povedal im čo EU čaká!!! On vedel čo za pošukov to tam je. Zrejme mal s nimi denne dočinenie. Ale EU si to plne zaslúži, za to čo napáchala!!! Toto je teraz trest, Boží!!! Možno po ňom príde už iba Allah!!!

  3. Co takhle ho příbuznými napadeného ubít kameny na ulici až vystříkne krvavý mozek na dlažbu, potom uříznout čuráka střepem a nechat vraha vykrvácet o kanálu dle zákona šaría oko za oko, zub za zub?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout