Fauci si v sobotu vyrazil na večeři do restaurace, jeho údajná fanynka ukázala, co si o něm myslí

Fauci si v sobotu vyrazil na večeři do restaurace, jeho údajná fanynka ukázala, co si o něm myslí

Pokud jste se dobře podívali na fotografii, pak jste si nejspíš všimli toho, že gesto, které žena fotící se s Faucim ukazuje rukou, příliš neodpovídá úsměvu, který má vyvolat zdání podpory.

V sobotu večer arizonská aktivistka Melissa Lively a filmař Greg Strause večeřeli ve Washingtonu DC, když Dr. Tony Fauci vstoupil do restaurace se dvěma bodyguardy. V tuto chvíli není jasné, zda se jednalo o vládou financované bodyguardy, ale údajně měli odznaky.

Melissa záhy zapózovala pro fotografii s Dr. Faucim a poskytla mu tolik potřebnou zpětnou vazbu. Gesto, které ukázala rukou, hovoří za vše.

Influencerka Ada Liuch to později tweetovala.

Eric, partner Melissy, řekl novinářům, že byli v restauraci, když vešel doktor Fauci. Není pochyb o tom, že Fauci očekával potlesk ve stoje, místo toho se mu dostalo zasloužené zpětné vazby.

Podle Erica mu Fauciho bodyguardi řekli, že to není místo, kde by měli dát najevo své námitky proti Fauciho politice. Eric řekl bodyguardovi: „Kvůli tomu muži jsem se nemohl zúčastnit pohřbu svého otce!“ Eric řekl ochrance: „Můj otec si nemohl vzít Ivermectin kvůli tomuhle chlapovi!“

Tři roky po začátku pandemie je nyní potvrzeno, že virus COVID-19 byl vyroben v laboratoři ve Wuhanu financované Dr. Faucim. Pak podplatil vědce, aby o původu viru mlčeli.

Dnes také většina lidí chápe, že Fauciho politika zničila ekonomiku, zruinovala majitele podniků, zničila vývoj dětí, zničila naše osobní svobody a zničila miliony životů.

Už bylo na čase, aby Fauci dostal malou zpětnou vazbu…

Mimochodem, Fauciho politiku kopírovala celá Evropa, takže výše uvedené nemělo vliv zdaleka jen na Američany…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Fauci si v sobotu vyrazil na večeři do restaurace, jeho údajná fanynka ukázala, co si o něm myslí

  1. jenom fakač slabota pokud si ještě dovoli chodit mezi lidi do restaurace ukazuje to že z ničeho strach nemá dost špatné znamení a zatikani stale nikde

  2. Byla bych ráda kdyby se alternativou přestali šířit bludy o virech. Jejich existence není vědecky prokázána, takže z laboratoře nemělo CO uniknout. Miliony dětí se denně očkují zbytečně a vpravují se jim do těla škodlivé imunitu oslabující jedy a někdo na tom skvěle vydělává . Virologie je uměle vytvořena a prezentována za účelem zisku. Na to je potřeba prostudovat jak se manipulovalo s výzkumy viru obrny v Rockefellerovém institutu a kdo měl z toho zisk .Virologie je velký podvod a byznys se strachem.
    https://www.topcz.net/toxikologie-vs-virologie-rockefelleruv-institut-kriminalni-podvod-obrnou-plus-video/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout