Greta před pěti lety varovala, že za pět let země zahyne v důsledku klimatické katastrofy

Greta před pěti lety varovala, že za pět let země zahyne v důsledku klimatické katastrofy

Není neobvyklé, že klimatičtí extremisté předpovídají konec světa. Takových předpovědí apokalypsy již bylo v minulosti bezpočet – a zatím nic z toho nevyšlo.

Samozřejmě se zde spoléhá na to, že lidská paměť je velmi krátká a selektivní, přičemž drtivá většina lidí věří všemu, co sděluje mainstream. Dokud i tam budou v klimaalarmistickém módu, většina lidí bude klimatickým pohádkám věřit.

Například v minulosti – tedy před zhruba 30 lety – přišel s katastrofickými vizemi Al Gore, přičemž dosud se nic z jeho katastrofických předpovědí nesplnilo. Nicméně Al Gore je stále prezentován jako „odborník“ a nikdo se ani nepozastavil nad tím, že za své falešné předpovědi dokonce dostal jeho film Oscara.

V současné době je však jakousi „klimatickou princeznou“ Švédka Greta, která sice nemá žádné patřičné vzdělání, nicméně aktivismus je dnes nad jakoukoli vědou, protože skutečné odborníky dnes nikdo neposlouchá.

V nyní smazaném tweetu klimaalarmistkaa Greta Thunbergová předpověděla, že máme 5 let na záchranu Země – předpověď však učinila před 5 lety.

21. června 2018 poslala představitelka klimatického extremismu Greta Thunbergová tweet, ve kterém varovala, že Země zahyne, pokud do pěti let nepřestaneme používat fosilní paliva. V tweetu odkazuje na článek z Gritpostu, ve kterém „vědec“ přišel s uvedeným varováním.

Jednou z osob, která na tweet reagovala, je debatér a technologický lékař Simon Goddek, který v reakci píše, že členové klimatického kultu fixovaného na smrt nenechávají zbytek společnosti na pokoji.

Ve vlákně je několik odpovědí, kde uživatelé vtipkují o tom, jak klimatičtí extremisté rádi předpovídají konec Země, často v rámci přesných časových indikací, ale že se nezdá, že by k tomu došlo podle očekávání.

Je to něco, co má hnutí boje proti CO2 společné s řadou náboženských kultů soudného dne, které byly často nuceny revidovat svá proroctví, když údajná data zkázy Země prošla, aniž by se něco stalo.

Thunbergová mezitím tweet smazala, ale je stále k dispozici prostřednictvím Archive.org

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Greta před pěti lety varovala, že za pět let země zahyne v důsledku klimatické katastrofy

  1. Už teraz sa teším na dobu, kedy bude po prebratí kompletného Švédska moslimami nútená denne jesť halal mäso a pod trestom smrti nebude smieť opustiť geto pre kafírov… To iba v lepšom prípade, lebo by si viac zaslúžila ,aby ju znásilnila tlupa „obohacovačov“ /po vyvraždení jej ochranky, zrejme platenej Sorosom/ a následne ju pripravila o život.

  2. to tú mongoloidnú psychopatickú lezbu ešte nedali do blázinca? To sa bude musieť zmeniť. To preto jej dávajú čo má vravieť, lebo je debil, len aby ju ukázali ako je už teraz v mladom veku inteligentná. No pravdou je že aj tí čo jej radia a aj ona sama sú, psychicky narušený.

  3. Že je to děvče mentální mrzáček je zcela zřejmé, ale že jí naslouchají tzv. „světové elity“ svědčí o tom, jaká je kvalita těchto elit. Jsou to ještě větší duševní mrzáci ,než ta holka.

  4. nezlobme se na chudinku Grétku, je ještě mladá a má v tom trochu hokej. Prezentuje co jí nakukají tak jim musí důrazně říci aby ji dávali relevantní data. Jsou těch správných dat o ledovcích, hladině moří a dalších detailech plné noviny.

  5. Musíme statisticky a matematicky zastavit klimatické inženýrství, jinak ve velmi blízké době skončíme. Zastavení těchto operací je povětrnostní válka. Slouží pouze pánům tím, že maskují skutečnou závažnost poškození klimatu a zároveň používají počasí jako zbraň. . . . Klimatické inženýrství samo o sobě je největším faktorem a neničí pouze systém podpory života na planetě, zemědělskou produkci, ozonovou vrstvu, ale také, a to je klíčové a kriticky důležité, kontaminuje každý náš dech. . . . Na naší obloze se ročně pravděpodobně rozptýlí 60 až 70 milionů tun těchto částic. Není to ani započítáno do hrozných varování o tom, jak jedovatý vzduch dýcháme. Je to neuvěřitelný smrtící nápoj, který dýcháme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout