Finsko: Podívejte se, jak potomci arabských obohacovačů ponižují finské chlapce (video)

Finsko: Podívejte se, jak potomci arabských obohacovačů ponižují finské chlapce (video)

I když je v rámci Skandinávie asi v nejhorším stavu Švédsko, které je již v situaci, kdy není otázkou zda, ale kdy si zemi muslimové převezmou, tak jeho sousedé – Finsko a Norsko – na tom nejsou o mnoho lépe.

Jak Norsko tak Finsko mají oproti Švédsku jen polovinu obyvatel, o to rychleji mohou být s vítačskými vládami obě země islamizovány. Již několikrát jste zde mohli shlédnout záběry, na nichž jsou ponižovány bílé děti z řad původního obyvatelstva z různých zemí potomky těch, kdo si přijeli danou zemi převzít.

Zatímco děti z řad původního obyvatelstva jsou vychovávány ke vstřícnosti k invazním jedincům, tak nově příchozí obyvatelstvo považuje původní Evropany za podřadné. V tomto stylu jsou samozřejmě vychovávány i muslimské děti.

Právě roky podobného ponižování nakonec zřejmě vedly k tomu, že u prvovoličů jasně vedou ve všech skandinávských zemích protimigrační strany.

Fenomén ponižujícího násilí vůči původnímu obyvatelstvu je tak v obohacovaných zemích silně zakořeněn a roky se prosazuje i ve Finsku. Video zachycující přistěhovalecký gang, který srazil dva finské chlapce na kolena, bylo široce rozšířeno na sociálních sítích.

Video začalo kolovat na TikToku a Twitteru v pátek večer. Není jasné, kde a kdy k incidentu došlo.

Gang natáčí, jak nutí chlapce klečet. Jeden z chlapců je mimo jiné nazýván „zkurvysynem.“

Podobná videa se poslední dobou šíří také v USA. Tam jsou pro změnu bílí chlapci šikanováni černochy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Finsko: Podívejte se, jak potomci arabských obohacovačů ponižují finské chlapce (video)

  1. Aj „fínska“ reprezentácia, a nielen vo futbale, je už dávno plná prisťahovalcov. Najznámejší je asi Glen Kamara, ktorý nevie poriadne ani po anglicky a po fínsky už vôbec nie.

  2. každa nenávist pokud se nezastavi skonči válkou tak to bylo napřič cele historie když se nenavisti nechal volny pruchod a tohle povede k tomu že v USA bude rasová válka a v cele EU válka s islámem ze ktere se stane válka 3 světová jak je už asi 150 let v plánu Albertem Pikem

  3. To by šlo!!! Keď si to nechajú, je to ich problém. Zrejme im to po práve patrí. Kto si nevie urobiť poriadok doma na vlastnom dvore, tak takého netreba ľutovať. Sami si tam navozili svojich budúcich pánov a tyranov. Takto dopadne každý, kto nie je schopný vziať spravodlivosť do vlastných rúk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout