Donald Trump oznámil, že bude zatčen v úterý, vyzývá k protestům (video)

Donald Trump oznámil, že bude zatčen v úterý, vyzývá k protestům (video)

Donald Trump v sobotu brzy ráno (odpoledne našeho času)  zveřejnil na Truth Social, že bude zatčen v úterý. Trump vyzval k protestům.

Četné úniky informací uvádějí, že Trump bude příští týden v New Yorku obviněn v případu Stormy Daniels, kde byl obviněn z toho, že zaplatil Danielsové jako součást důvěrného vyrovnání před volbami v roce 2016, aby si koupil její mlčení kvůli jejímu nepodloženému obvinění z aféry.

Ve svém novém videu o ukrajinské politice Trump také tvrdě kritizuje politický establishment své země, který podle něj vede na Ukrajině zástupnou válku a nemá zájem vyjednávat o míru.

„Globalisté chtějí promrhat americkou sílu, krev a bohatství tím, že budou pronásledovat monstra a další fantazijní nepřátele na druhé straně světa – zatímco nás udržují v odvádění pozornosti od chaosu, který vytvářejí doma. Tyto síly způsobují Americe větší škody, než si Rusko a Čína kdy dokázaly představit.“

Trump tvrdí, že existuje bezprostřední riziko nové světové války s politikou současné vlády. Domnívá se také, že je proto zapotřebí nového vedení, které je připraveno usilovat o mír a chce se vyhnout další eskalaci. Podle exprezidenta se americké úřady budou muset změnit, aby se zbavily Deep state a vytvořily novou politickou linii, kde je Amerika na prvním místě.

 

Po dnešním oznámení, že se chystají ho v úterý zatknout, prohlásil:

„Americký sen je mrtev! Radikálně levicoví anarchisté ukradli naše volby a s nimi i srdce naší země. Američtí vlastenci jsou zatýkáni a drženi v zajetí jako zvířata, zatímco zločincům a levicovým hrdlořezům je dovoleno potulovat se po ulicích, zabíjet a pálit bez odplaty. Miliony proudí přes naše otevřené hranice, mnoho z nich z věznic a psychiatrických ústavů. Kriminalita a inflace ničí samotný způsob života……“

Trump, který má 24hodinovou ochranu americké tajné služby, v současné době žije ve svém klubu Mar-a-Lago v Palm Beach na Floridě, který zřídka opouští.

Podle floridského práva je guvernér státu zodpovědný za to, aby osoba ve státě byla zatčena a předána do jiného státu, pokud je tato osoba obviněna z trestného činu.

Floridské zákony však také dávají guvernérovi pravomoc požádat o další vyšetřování před vydáním obžalovaného, pokud se tento obžalovaný odmítne podrobit vydání.

Televize Fox News v pátek informovala, že probíhají jednání o Trumpově zatčení, zda mu nasadit pouta a odebrat mu otisky prstů:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

14 thoughts on “Donald Trump oznámil, že bude zatčen v úterý, vyzývá k protestům (video)

 1. tato sviňa podlá a pedofilna Trump.,je za všetkými podlostami čo sa doteraz stalo. Ešte aj toto zatknutie si sám zinscenoval, len aby poznal ako mu veria ľudia a ako s nimi ešte môže manipulovať. Len si pozrite čo vsetko sa stalo za jeho vládnutia. To on tam dosadil Bidena. Veď dobre vedeli ako s ním môžu manipulovať. Mimochodom je to práve Trump čo spolupracoval s Epsteinom. A na Ukrajine je to práve on čo tento koncentračný tabor pre deti zriadil on.On je pedofil a vrah. Ktože presunul Armi USA do Poľska,k Ruským hraniciam(Bielorusko) Trump.Ktože zrušil zmluvu o raketach stred. doletu? Trump. Ktože dal suhlas k teroru COVID.. a vakcíny? Trump. A ktože stojí za zmluvou trich morí na dodavku plynu z USA? Trump. A ktože trestal tych čo pracovali na Nordstrem? Trump. Rusky plyn sa nesmie dodávať =Trump. on je prvý lokaj(Ficko) Lucifera Bergogliho, toho času buzerant a pedofil. Veď toto pedofilné prasa dodal Uršule týchto sedem potkanov. Sama ich nikdy neporodila. Ale je toho času lezba a pedofilka.

  1. Souhlas. Navíc Trump přestoupil na židovskou víru jako jeho dcera Ivanka která má za muže žida. Ivanka si v budoucnu brousí zuby na prezidentské křeslo a přes ní by nosatí ovládali USA úplně

    1. Dlouho mi trvalo než jsem si poskládala co je to za falešného člověka i zprávy z alternativy se musí filtrovat a dál zkoumat, nežrát všechno jako ovce s růžovými brýlemi. Trump je spekulant ,mimo jiné nechává bankrotovat své společnosti co asi udělá s Amerikou? Jen to co mu nařídí ,je jen další loutkou v pořadí .V pozadí toho všeho je velmi silná a celosvětově organizovaná mafie. Zapomeňte jednou pro vždy že nás loutky Trump s Putinem zachrání .Řídíci jednotka to má hezky promyšlené i to prohlášení že bude zatčen má psychologický záměr . Potřebují aby lidé spali a podvolili se.
     https://www.greelane.com/sk/humanities/probl%C3%A9my/donald-trump-business-bankruptcies-4152019/

   1. no klobúk dole pred tebou. S trumpom je to skutočne ešte horšie než sa zdá. Jeho synovia sú buzny. on vraždí malé deti-Epstein (ostrov) bol jemu podriadený. Keď ho zatkli, hneď na to spáchal vo väzbe sebevraždu.🤥. Ale trump sa ten večer náhli to povedať v tel. že spáchal sebevraždu. Dvõvod bol ten, že chcel všetkých a hlavne lucifera Bergogliho(falošný pápež) ukludniť, že už hovoriť nebude.
    Novinára Kučiaka a jeho milú, zavraždili na jeho príkaz. Fico odmietol podpísať dohodu, a tito falošné dosadení cez ESET(zmanipulované voľby) to ihneď spravili. Toto bol dvõvod ich vraždy. Pozri si čo robí trumpova žena. Pašujú deti. To čo sa s nimi deje je už jasné. takéto beštie si nezaslužia žiť.

  1. kto si počká, ten sa dočká. a mimochodom aj podľa písma Trump skončí veľmi zle. Jeho prav.meno je Sychotsky a synovia buzny. S kým asi ma tá jeho Ivanka synov? Že by incest? ukáže sa. Ale za jeho vládnutia napáchal zverstiev a zverstiev. Stačí si pozrieť na nete čo všetko sa stalo za jeho vládnutia. U mňa je to gauner.A to nevravím o smrti Kučiaka…. To bol jeho príkaz. Dvõvod bol že nepodpísal Fico zmluvu s Armi USA že tu môžu biť, tak to dokocili tieto zrúdy.

 2. Trump👉👉👉Zákony, které jsou na prvním místě: Všichni pedofilové, drogový dealeři – doživotí nebo trest smrti
  Nezačal ani jednu válku!!!
  Uzavřel všude mír s těmi, kdo chce zničit Deep state
  Jak se asi vyléčil Trump covidem? Nápověda: Zelenko protokol
  Operace Warp Speed byla pro ovce, které důvěřují vládě a médiím
  Vakcína je svoboda, ovce chtěli svobodu, tak ji dostali. No a že po ní umírají? Svoboda má i svoje rizika.
  Ovce chtěli great reset, sami si vybrali.
  Trump měl 80 M voličů, je vidět že jste vůbec nic nepochopili o co tady v našem světě jde.
  Ovce, které se nikdy neprobudí

  1. 😅 dobrí fór. Akurát že sa v USA všetci od neho odklaňajú.Jeho podvody pomali idú na pivrch. Skutočne iba tupé ovce, nechcú vedieť, čo je to za sviňu. A ktože donútil podpisovať vlády o voj. techniku z USA ? A to v miliardách? ktorú aj tak nikdy nedostanú, ale zaplatiť už museli, ale zamlcali že ešte raz tak budú platiť a to od obyvateľov ktorí sú okradani. Čo musí biť toto za sviňu, toto urobiť. To asi preto že je mierotvorca. 😅. Tie jeho tupé video nahrávky, jak sú vojaci v nemecku a zabrali HDD 😇. A koľko že to podpísal miliárd do Afganistanu a keď zisťovali aké sú to teda zbrane za tých miliárd, bol to nefunkčný šrot. Dobre vedel čo robí, veď Biden😇, lebi on ho riadi a dopredu to bolo pripravené, lebo miliardy sú miliardy Otvoriť oči treba a nie báť sa skutočnosti.

 3. US EUCOM ve Stuttgartu, zastoupená panem Lietzau, potvrzuje, že
  všechny vojenské zákony mají plnou platnost a účinnost a
  zůstávají v platnosti, dokud nebude uzavřena mírová smlouva s
  Německem a dalšími okupovanými územími.

  Vezměte prosím na vědomí, co platí pro Německo, platí pro VŠECHNA
  ostatní okupovaná území, i když to není v tomto dokumentu uvedeno.
  Tvrdit, že tyto zákony neplatí, je podvodné a úmyslné zkreslení.
  Ve světle těchto důkazů je toto popírání záměrným podvodem a zradou.
  Každý člen spojenecké komise je si těchto zákonů plně vědom.
  V okupované České Republice pod vojenskou vládou SHAEF platí stále jen a pouze zákony aliančních okupačních jednotek SHAEF.
  Válka, kterou zlí globalisté ze Schwabinetem nikdy nevyhrají,
  pokud proti ní budeme jednat všichni společně, tak také vyhrajeme.

  Oídmítněte následovat politiku samozvanců.

  Všichni obyvatelé každé evropské země se účastní této akce tím, že
  odmítneme, nebo neuděláme to, co od vás nacistická vláda WEF
  (Světového Ekonomického Fóra) požaduje, ona bude odpovědná
  společně a nerozdílně a bude muset prokázat jeho zákonnost.

  Pokud přijde s hrozbou podle českého či slovenského či celoevropského
  práva, můžete požádat, aby ukázali mírovou smlouvu s Německem a
  kdy nám po 5. květnu 1945 byl navrácen náš suverénní status.
  Pokud to neprokážou, a pokud budou chtít pokračovat v jakémkoliv
  vylhaným nebo zfalšovaným nárokem vůči vaší osobě použijete nárok
  ve výši 2 000 EUR navýšený za den o 100 EUR.

  Pokud by z toho vznikla žaloba, tak systém DEEP STATE krypto-žido-
  zednářsko-nacistického soudnictví JDE PROTI zákonům SHAEF a jsou
  sami stíhatelní a trestatelní.

  POKUD SOUDCE NEPŘEDLOŽÍ POVOLENÍ K VÝKONU FUNKCE OD SHAEF
  u jakéhokoli soudního sporu, pak jsou takoví ”soudci” (doktores )
  pouze ”strážci doktríny” pedofilní, sio-nacistické Kabaly infiltrované do
  státních funkcí.

  MÁTE PRÁVO A TAKÉ POVINNOST PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ U
  SHAEF.

  jAK BYSTE REAGOVALI, že byste o SHAEF vždy věděli, protože jste se
  to naučili ve škole a/nebo protože byste to často viděli nebo slyšeli v
  médiích. Bohužel nás to nenaučili… Ale teď to konečně víte. Vyvoďte si z
  toho důsledky sami. Prosím, předejte tuto informaci dál! Přestaňte být
  obtěžováni, okrádáni, podváděni, vyhrožováni a drancováni těžkými
  zločinci, kteří jsou mezi námi jako vlci v rouše beránčím! Zakročte
  proti všem, kteří vás celý život obtěžovali a okrádali o svobodu.
  Politici, podávejte žaloby k alianci SHAEF!!
  https://www.europeafrica.army.mil/

 4. Dlouho mi trvalo než jsem si poskládala co je to za falešného člověka i zprávy z alternativy se musí filtrovat a dál zkoumat, nežrát všechno jako ovce s růžovými brýlemi. Trump je spekulant ,mimo jiné nechává bankrotovat své společnosti co asi udělá s Amerikou? Jen to co mu nařídí ,je jen další loutkou v pořadí .V pozadí toho všeho je velmi silná a celosvětově organizovaná mafie. Zapomeňte jednou pro vždy že nás loutky Trump s Putinem zachrání .Řídíci jednotka to má hezky promyšlené i to prohlášení že bude zatčen má psychologický záměr . Potřebují aby lidé spali a podvolili se.
  https://www.greelane.com/sk/humanities/probl%C3%A9my/donald-trump-business-bankruptcies-4152019/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout