Další skandál bývalého britského ministra zdravotnictví: Údajně nechal usmrtit nejméně 100 000 starších lidí (video)

Další skandál bývalého britského ministra zdravotnictví: Údajně nechal usmrtit nejméně 100 000 starších lidí (video)

Mimo nedávno uniklých „lockdown files,“ o nichž jste si již mohli přečíst zde, se ve Velké Británii nyní také v souvislosti s podvratným konáním bývalého ministra zdravotnictví hovoří o doslovné likvidaci starších občanů, zejména těch, kteří byli v různých sociálních zařízeních.

Maajid Nawaz nedávno hovořil s britským poslancem Andrewem Bridgenem a lékařským výzkumníkem Stuartem Wilkiem o velmi citlivém tématu, konkrétně o tom, že britská vláda a konkrétněji bývalý britský ministr zdravotnictví Matt Hancock masově usmrcují staré lidi v pečovatelských domech a nemocnicích pomocí midazolamu a morfinu.

To se stalo na vrcholu „covidové krize“ a vše se dělalo tak, aby si toho nikdo nevšiml. 

Hovoříme o masovém vraždění starých lidí, které provádí vláda. Mluvíme o zločinu proti lidskosti, o democidě.

Mezitím bývalý ministr Hancock bojoval za legalizaci eutanazie. 

Mike Yeadon, bývalý viceprezident společnosti Pfizer, si je jistý, že britská vláda úmyslně zabila starší lidi. Řekl Nawazovi, že midazolam a morfin potlačují dýchání.

Yeadon také uvedl, že dávky, které pacienti dostávali, byly třikrát až pětkrát vyšší než doporučená počáteční dávka. Vzal své knihy o klinické farmakologii a zjistil, že takové dávky vedou ke smrti, zvláště když jsou podávány den za dnem.

„Osobně věřím, že nadměrnou úmrtnost v pečovatelských domech lze vysvětlit touto léčbou,“ řekl Yeadon a dodal, že vláda zabila nejméně 100 000 lidí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Další skandál bývalého britského ministra zdravotnictví: Údajně nechal usmrtit nejméně 100 000 starších lidí (video)

 1. Reakcia na váš nedávny článok ohľadom WEF a vírus Marburg:
  Toto napísal Jirik v 2021 ako komentár k jednému článku v badatel.net
  Ricardo Bosi: To vede k další otázce. Co je falešné? Virus, test nebo léčba? Můžete se k tomu prosím vyjádřit?
  Dolores Cahillová: Jde o to, že máme krásný imunitní systém a tohle je naše osmá pandemie. Další pandemii nazvou marburg, což je typ eboly, o čemž jsem mluvila loni. V jejich agendě mají několik pandemií. Je možné, že posilující dávky covid očkování nebo další vakcíny proti chřipce způsobí lidem krvácení. Virus marburg způsobuje krvácivou horečku. Mají další PCR test, který vyvinul Bill Gates, a mají další takzvanou vakcínu, ale ta vakcína obsahuje hliník, což je neurotoxin, a ricin, což je jedna z pěti nejtoxičtějších věcí na planetě. A to bude údajně vakcína proti viru marburg, což může být další pandemií.

  Spoustu nepříznivých událostí po očkování označují za onemocnění, a takto tento mechanismus funguje. Ale v předchozích pandemií jako prasečí chřipka nebo koronavirus se ukázalo, jak řekl a odhalil dr. Wodarg, pandemie prasečí chřipky nebyla založená na žádných faktech a PCR testy a ty mechanismy nefungovaly. Tehdy v roce 2009 řekl, že pandemie prasečí chřipky je největší skandál v historii. Lidé si musí uvědomit, že máme imunitní systém, a pokud lidé budou mít informace o výživě, o vitamínu D, C a zinku, tyto vitamíny budou fungovat pro mnoho, ne-li všechny tyto tzv. infekce, a hydroxychlorochin a ivermektin bude fungovat pro jakýkoliv RNA virus v přítomnosti zinku. Jde o to, že tyto viry mohou existovat, ale nejsou smrtelné… o to jde. Všichni se mohou chránit skrze svůj imunitní systém v rámci dobré výživy a tím, že lékaři budou předepisovat správné léčby pomocí hydroxychlorochinu, vitamínu D, ivermektinu a zinku.

  Pokud tyto viry existují… nikdo nemusí umřít, pokud dostane správnou léčbu. Myslím si, že se blíží další, což je marburg, a je možné, že když teď ví, že lidé se probudili a uvědomili, o čem je covid-19, WHO se chystá vyhlásit další pandemii, a pokud pak vlády s přílišným policejním útiskem… když se podíváte kolem, všichni policisté na světě se oblékají stejně, v podstatě jako robocopové, používají masky, aby si policisté mohli skrýt obličej, aby nebyli hnáni k zodpovědnosti. Ale pokusí se uvalit další lockdowny. Vážně musíme pokračovat s různými soudními případy a podpořit lidi, co se ozývají, protože jinak budou nadále tlačit lidi do očkování, a pokud lidi předtím v životě byli několikrát očkovaní proti chřipce a covidu-19, a pak posilující dávky, proti chřipce a marburgu, tak ti lidé… délka života většiny těch lidí se drasticky sníží. Budou chronicky tak nemocní, že nebude cesty zpět. A myslím si, že lidé z celého světa budou naprosto v šoku z toho, co se může stát v dalších šesti měsících, roce, dvou letech.
  https://otevrisvoumysl.cz/prof-dolores-cahillova-jejich-dalsi-planovana-pandemie-bude-marburg/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout