Další plandemie? Připravuje se nová „vakcína“ pro případ, že by se ptačí chřipka rozšířila na lidi

Další plandemie? Připravuje se nová „vakcína“ pro případ, že by se ptačí chřipka rozšířila na lidi

Již dva roky se v různých zemích světa řeší údajná ptačí chřipka, v důsledku čehož jsou vybíjeny velkochovy od USA přes Evropu až po nový Zéland.

Ptačí chřipka byla v posledních dvou letech natolik propíraná, že by nakonec mohla být ideálním kandidátem na další záměrně vyvolanou plandemii. To by se jistě hodilo zejména poté, co bude příští rok schválena pandemická smlouva WHO. Následné ovládnutí celého světa hrstkou světovládných elit by tak bylo schváleno dokonce i politickými loutkami, které smlouvu schválily.

Ve Velké Británii již přistoupili k povinné registraci drůbeže v zemi a plánují zavést povinné očkování všech ptáků, kteří nejsou 24 hodin denně uzavřeni v místnostech bez přístupu venkovního ptactva.

O podobném kroku již uvažuje také EU a zřejmě nepotrvá dlouho, než bude tohoto příkladu následovat. Mezitím se již Big Pharma těší na to, jak si namastí kapsu na dalších vakcínách, tentokrát proti ptačí chřipce…

Vakcína proti ptačí chřipce pro lidi se připravuje „pro případ“, že by zmutovala a přizpůsobila se k šíření mezi lidmi, což se údajně ještě nestalo.

Ale je zde jedna docela zásadní otázka: Pokud ještě nezmutovala natolik, aby mohla infikovat lidi, jak je možné, že mají „vědci“ přístup k sekvenování, aby vyvinuli účinnou vakcínu?

Současná epidemie ptačí chřipky, známá jako H5N1 klon 2.3.4.4b, údajně zabila rekordní počet ptáků a infikovaných savců. Případy u člověka však zůstávají velmi vzácné a globální zdravotnické úřady se stále domnívají, že riziko přenosu z člověka na člověka je nízké. 

Přesto je Big Pharma připravena vydělat peníze, pokud média lidem řeknou, že je ptačí chřipka zabije, jako to udělali s COVID-19.

Vedoucí pracovníci tří výrobců vakcín řekli agentuře Reuters, že již vyvíjejí nebo testují na lidech vakcíny, které lépe odpovídají cirkulujícímu podtypu, jako preventivní opatření proti budoucí pandemii. Jiní farmaceutičtí giganti tvrdí, že jsou „připraveni“ hromadně vyrábět vakcíny a vydělávat na další pandemii.

Společnosti také tlačí na vývoj vakcíny proti ptačí chřipce pro drůbež, což je trh potenciálně mnohem větší než pro lidi. – Reuters

Cílem je samozřejmě profitovat z vyhynutí ptáků (a lidí, pokud k tomu dojde). Zda je ptačí chřipka skutečná nebo zcela vymyšlená a medializovaná věc, je irelevantní. Bohužel už tomu propadlo mnoho lidí a nechají se očkovat nebo si nechají aplikovat látku, která bude deklarovaná jako ochrana proti čemukoliv, čemu se bude říkat „ptačí chřipka.“

Většina potenciálních dávek pro lidi je v dlouhodobých pohotovostních smlouvách pro bohaté země, uvedli globální zdravotní experti a společnosti. Pandemické plány mnoha zemí uvádějí, že i když jsou zásoby omezené, očkování proti chřipce by mělo být distribuováno jako první těm nejvíce ohroženým, k nimž se údajně za Covidu nedostaly

Takže vládnoucí třída má najednou obavy, že zbídačení lidé nebudou mít přístup k „vakcínám“, které vytvoří? 

  • Výzkum financovaný již delší dobu Faucim a Gatesem by mohl z ptačí chřipky udělat další smrtící pandemii:

„Při vypuknutí chřipky bychom mohli mít mnohem větší problém s hromaděním vakcín a nacionalismem vakcín, než jsme měli za COVIDu,“ řekl Dr. Richard Hatchett, výkonný ředitel Koalice pro inovace v připravenosti na epidemie (CEPI), která spolufinancuje výzkum vakcín.

Světová zdravotnická organizace uvedla, že podepsala právně závazné dohody se 14 výrobci, kteří budou dodávat 10 % jejich vakcíny proti pandemické chřipce ve směsi darovaných a cenově dostupných dávek zakoupených organizací „jakmile sjedou z linky.“

Dohody zahrnují šest největších výrobců vakcín proti sezónní chřipce, včetně Glaxo Smith Klein, Sanofi a CSL Seqirus, uvádí WHO.

Když již připravují „vakcínu“ a iniciují „přeskok“ ptačí chřipky na lidi, měli bychom všichni předpokládat, že toto je další krok ve velkém plánu, jak z nás všech udělat trvalé otroky?

Vytvořit příběh o ptačí chřipce, který je podobný tomu, který vytvořili o podvodu COVID, znamená, že by vládnoucí třída mohla takříkajíc „zabít dvě mouchy jednou ranou.“

Zničilo by to již tak zdevastované světové zásoby potravin a zároveň by to naivní veřejnost přimělo, aby se nechala očkovat, s největší pravděpodobností dalšími experimentálními přípravky již známými jako škodlivé injekce mRNA, které povedou k vylidnění...

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.8]

7 thoughts on “Další plandemie? Připravuje se nová „vakcína“ pro případ, že by se ptačí chřipka rozšířila na lidi

  1. hadam že v Rusku se tak pojede uplně stejně jako na západě covidova buzerace byla v Rusku stejná jako na západě takže i v tomhle Rusové nazklamou a pojedou stejnou lajnu se západem kdo vy jestli i s tou Ukrajinou to taky neni domluveno dlouho aby se Evropa otrhla od Ruských zdroju a kompletně Rusko odřizli od Evropy aby se usnadnil Velky Reset a na Ukrajině se vystřilela všechna munice ze skladu z USA hold skvěli byznys od zbrojnich koncernu a jinak jak vime přeci v Rusku se take testuje CBDC a dokonce i Putin podporoval vakcínu sputnik V tím jak řikal že se tim nechal očkovat stejně v tom jedou uplně všichni když se testuje CBDC 90% zemi světa pak si dovolim tvrdit že je už rozhodnuto upřimně pokud se tohle mělo změnit muselo by padnout mnoho vlád aby se tomu zamezilo a všude by musela nastoupit alternativa což rozhodně nevěřím že k tomu dojde a rozhodně k tomu nedojde tady v ČR když většina stran co máme v parlamentu jsou Globalisti ANO, ODS, TOP 09, KDU ČSL, STAN, PIRÁTI drtiva většina parlamentu a proto si mužeme nechat zdat třeba i odchodu s EU ke kteremu v ČR nikdy nemuže dojit a je jen otazka času než V4 přestane existovat V4 by byl skvěli projekt hlavně pokud by se do něj dostalo vice zemi a vládli v nich alternativa pak by se dal vytvořit silny blok proti Německu ale když vidim že i tady to je silně nacifikovano tak už tomu taky nevěřím hold mohu všem říct s Bruselem navěčné časy a nikdy jinak stejně se zase do vlády časem vrati Babiš bude se tentokrat misto amiku poslouchat Brusel a zase se rozjede to sami jako za covidu Babiš tohle umi je tvrdej a Apartheid miluje stejně jak to miloval za minuleho režimu náš agent Bureš pro ČR nic dobreho nepřijde ČR asi prospěje když mnoho lidi tu skutečně vymře nic jineho si asi nezasloužime jak to vypada

  2. Pamatujte jedno a to dobre pamatujte!!! V roce 1991 byla CSFR nezakonne a protiustavne rozdelena Meciarem a Klausem!!! Jsme stale CSFR!!! A proto ze jsme stale CSFR nejsme zadnymi cleny NATO ani EU!!! CSFR nikdy nebyla a neni soucasti techto zlozineckych valkostvacskych organizaci!! V tomto ,mame velkou vyhodu!! Jinak opakuji opet a znovu, VIRY jsou pocitacove sekvence nic vice nic mene tecka!! To jen neinformovany clovek veri ze viry existuji! A touto lzi se manipuluje se strachem lidi!! Jinak cela vec se ma asi takto! Vsude jsou rozmistene anteny a vysilace siti 5G!! Tyto technologie jsou celkem nebezpecne pro zive bytosti vseobecne!! Vsechny zive organismy zacnou trpet nemoci z ozareni!! Doslovne otravou bunek v organizmu! Organismus se s touto otravou ozarenim musi nejakym zposobem vyrovnat! Tim padem zapocne dotoxikaci otravenych bunek! Teplota unava proste klid na luzku! Pro slepicky je to trosku jine! Operatori ridi silu signalu siti 5G! Griluji predevsim v noci! Pozoruji to skoro denne a nejsem sama, Mnoho lidi si stezuje na velke poceni v noci, nespavost, neklid, buseni srdce atd… Tech prizanku grilovacky je mnohem vice! A nyni k tem nebohym slepickam! Slepicky jsou vesmes uzavrene v neprodysnych chovech. Tot jedna vec a druha vec je jak se tam vubec muze vyskytnout nejaky vir? Je to velice jednoduche! Vse zpusobuji vysilace 5G kdyz je operator zapne na plnejsi vykon!!! Je jasne ze to ty chodinky nevydrzi! Lidska bytost ma co delat aby toto zverstvo vydrzela!! Marne takova je pravda a z techto lzi o virech vznikaji ruzne druhy chripek!!! Depopulace jede v plnem proudu!!! A smutne je to ze se lide nazajimaji o deni kolem sebe! Ale probudte tak tvrde spiciho cloveka tot tezky ukol!!! To jen na okraj k pochopeni te jejich vylhane chripky!!!

    1. Jediné co lidi zajímá jsou akce ve fašistických německých a NL řetězcích. Je to stádo ovcí co sežere všechno co je jen trochu levnější, vůbec nekoukají na složení otravin a pak se diví že jsou nemocní. Dlouhodobě nás tráví nejen jídlem a ještě přitvrdí.

  3. Na Veveří devět věží, kdo nevěří, ať tam běží, aneb, komu není shůry dáno, v apatice nekoupí. Lítám, skáču, koušu, hryžu, ubezdušním, Váš virus KOKODÁK.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout