WEF představuje novou technologii, která umožní skenování lidského mozku a čtení myšlenek

WEF představuje novou technologii, která umožní skenování lidského mozku a čtení myšlenek

S větším odstupem se ještě vrátíme na lednový sraz WEF, z něhož jste si zde mohli přečíst mnoho různých výstupů. Dalším, na který by bylo dobré upozornit, je diskuze o budoucnosti AI při čtení myšlenek a jejich ovlivňování.

Pokud jste již něco četli o plánovaném transhumanismu, pak vás podobné plány nijak neudiví, ostatně, jsou plně v souladu se zbytkem agendy.

Světové ekonomické fórum nyní požaduje, aby lidé postoupili kontrolu nad svými mozky globální elitě. Podle WEF nejsou mozkové vlny nic jiného než data a měli bychom být rádi, že AI napadá naše mozky „pro naše vlastní dobro“.

Na lednovém výročním setkání WEF v Davosu se uskutečnil skutečně smysluplný seminář na téma „Brain Transparency“, kde globální elita přesně vysvětlila, jak použijí AI k zotročení lidstva.

Plány WEF zahrnují novou technologii, která umožní skenování lidského mozku prostřednictvím nositelných zařízení, bez potřeby elektrod. Takové skenování umožňuje počítačům s umělou inteligencí číst a interpretovat stav mysli nositele tím, že okamžitě porozumí zaznamenaným mozkovým vlnám.

Přesně tak budou používat AI k ovládání, nátlaku, manipulaci a nakonec zotročení lidské rasy.

Ve videu  si můžete povšimnout, jak moderátorka WEF Nita A. Farahany s nadšením prohlašuje, že tuto technologii již mají. Opakuji: Klaus Schwab již má technologii a vlastní zařízení popsané v tomto videu. 

Na rozdíl od toho, co tvrdí mainstreamová média, Světové ekonomické fórum se nesnaží nic napravit. Snaží se všechno rozbít . Snaží se všechny zlomit.

Systémy umělé inteligence spárované s takovými zařízeními umožňují bezprecedentní vhled do mentálního a emocionálního stavu nositele.

Přenosné čtečky myšlenek, o kterých Nita mluví, nevypadají nijak těžkopádně. WEF je odhodlána zavést tuto technologii tak hladce, jak je to jen možné.

Ke konci videa mluví Farahany o důležitosti bezpečnostních opatření a člen publika jen pokorně poznamenal, že všichni generální ředitelé budou používat tuto technologii  – a to zcela zodpovědně.

Nepotřebujete AI mozek, který dokáže číst myšlenky, abyste pochopili, co se děje v jejich hlavě.

Pokud jste v poslední době věnovali velkou pozornost zásadám WEF, tak již víte, že ve skutečnosti nejde o to udělat svět lepším místem. Politiky WEF mají jedno společné: dehumanizují nás, degradují nás a zesměšňují nás. Jsou navrženy tak, aby lidstvo maximálně zotročily.

A již se plánuje zavedení této technologie prostřednictvím populárních sociálních sítí. Farahany uvádí , že Facebook a technologické společnosti „masivně investují do těchto zařízení“.

Podle ní budete muset nosit mozkový skener, abyste se mohli integrovat s novými lesklými gadgety Big Tech (které budou pravděpodobně k dispozici zdarma). Skener odešle vaši aktivitu mozkových vln do AI strojů Big Tech. Umělá inteligence je objemná a nelze ji zabudovat do tabletu nebo telefonu, takže vaše mozkové vlny shromažďuje centrálně Facebook nebo jiná velká technologická společnost.

Možnosti zneužití jsou nekonečné. Předpokládejme například, že  návrhář takové AI nebo byrokrat, který má na starosti „kontrolu dezinformací“ se rozhodne, že musí lidem zabránit v myšlení popírajícím změnu klimatu.

Jakmile se váš myšlenkový pochod odchýlí od oficiálně schváleného vyprávění a přejde ke skeptickým názorům, tak vám AI proaktivně ukáže cokoli, co je pro vás atraktivní, nabídne vám jakékoli rozptýlení, které přeruší další vývoj vašich myšlenek špatným směrem.

A nemyslete si, že bude jednoduché z takového světa uniknout. Obzvlášť složité to bude v momentě, kdy se podaří zavést digitální totalitu.

George Orwell nás před těmito časy varoval. Řekl, že nás přesvědčí, že válka je mír a otroctví je svoboda. Jakou měl pravdu!

Nyní se nás snaží přesvědčit, že vzdát se suverenity nad vlastním mozkem je způsob, jak zlepšit stav světa. Čas ukáže, zda tuto znepokojivou iniciativu přijmou lidé na celém světě, ale jedna věc je jistá: ne všichni to vzdají bez boje.

Tito miliardáři a politici toužící po moci dlouho plánovali zotročení mas a nyní podnikají svůj krok.

Pokud nevyhovíme jejich požadavkům, varuje WEF, hrozí nám jistý zánik. Říkají, že pouze tím, že se vzdáme své svobody a autonomie elitě a umožníme jim vylidnit svět, můžeme odvrátit hrozící katastrofy.

Ale stále více lidí se odmítá sklonit před tyranskými požadavky WEF. Ovšem v celosvětovém měřítku je to pořád velmi málo a s  tím, jak odpor proti globální moci roste, roste i snaha globalistů o umlčení opozičních hlasů, nyní především plánovanou zostřenou cenzurou a zaváděním globální zdravotní diktatury skrz WHO…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “WEF představuje novou technologii, která umožní skenování lidského mozku a čtení myšlenek

  1. Už to nemůžu více číst. Tyto i další a další výrony nesmyslů od patvorů absolutně odtržených od reality života je více a více přibližuje ke klečení ve vlastních hovnech, chcankách a předčasnému ukončení jejich uhlíkové stopy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout