V Irsku zatkli fanatického vítače, který vjel autem do lidí, kteří demonstrovali proti nekončící muslimské invazi (video)

V Irsku zatkli fanatického vítače, který vjel autem do lidí, kteří demonstrovali proti nekončící muslimské invazi (video)

Připomínám, že nejde o první incident tohoto druhu. Je to zhruba měsíc, co došlo k obdobnému incidentu, při kterém vjel zřejmě také nějaký nadšený vítač do protimigrační demonstrace. Tehdy se naštěstí nikomu nic nestalo.

V Irsku se ovšem demonstruje takřka každý den, protože co do počtu obyvatel malá země již invazní příval nezvládá. To se projevuje jak zvýšenou kriminalitou, tak tím, že volné byty jsou zásadně přidělovány invazním jedincům, přičemž irské rodiny nyní nemají šanci najít vhodné bydlení.

Ovšem tyto protiinvazní demonstrace mají i své odpůrce, většinou přímo samotné obohacovače nebo nadšené vítače, mnohdy sdružené v některé promigrační neziskovce. Ti často pořádají protidemonstrace a protestující napadají.

V Irsku byl zatčen muž poté, co svým vozidlem srazil demonstranty na protiimigračním shromáždění v Dublinu.

K incidentu došlo ve středu večer přibližně v 19:30 během protestu, který se konal v okolí Sevilla Place.

Videozáznam z doby incidentu ukázal pokojný protest přerušený výkřiky, když je vidět, jak vozidlo najíždí do demonstranta v zadní části shromáždění a pak se rozjede plnou rychlostí.

Dvě oběti, muž a žena, byly při srážce zraněny a byly hospitalizovány se zraněními, která nejsou považována za život ohrožující.

V souvislosti s incidentem byl zatčen muž. Ve středu večer byl zadržen irskými úřady na policejní stanici v severním Dublinu a ve čtvrtek ráno měl stanout před soudem.

Řidič vozidla byl přítomen na shromáždění, které bylo zorganizováno jako protest proti protimigračním demonstrantům, přičemž skandovali: „Ven, ven, ven. Rasisté ven!“

Deník Irish Examiner uvedl, že zatčený muž je organizátorům protestu znám a pokusil se narušit několik předchozích akcí.

Útočník živě vysílal incident, kde ukázal, že srazil  demonstrujícího muže, do kterého vozidlo narazilo předtím, než se řidič rozjel plnou rychlostí.

Počáteční prohlášení irské policie znělo: „Vyšetřujeme všechny okolnosti dopravní nehody, ke které došlo v Seville Place, Dublin 1 dnes večer ve středu 15. února 2023.“

„Jeden muž byl převezen do nemocnice. Pachatel byl zatčen a v současné době je zadržován na policejní stanici v severním Dublinu.

Následné prohlášení potvrdilo, že do nemocnice byla kvůli zraněním převezena i žena.

Hermann Kelly, vůdce irské Strany svobody, která se staví proti současné azylové politice irské vlády, označil incident za „akt politického terorismu podněcovaný krajně levicovou lůzou z neziskovky No Borders.“ (pozn.: „žádné hranice“)

Strana vydala prohlášení, v němž označila útok za předvídatelný a kritizovala vysoce postavené vládní představitele za „podněcování nenávisti vůči obyčejným lidem z dělnické třídy. Je to ostuda.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Irsku zatkli fanatického vítače, který vjel autem do lidí, kteří demonstrovali proti nekončící muslimské invazi (video)

  1. Tomu debilovi by mal niekto polámať nohy, aby už nemohol medzi slušných ľudí, a keď tak iba na vozíku. Bastard jeden!!! To ozaj čakajú kým niekoho zmrzačí, alebo nebodaj zabije?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout