USA: V Idahu má být očkování mRNA považováno za trestný čin

USA: V Idahu má být očkování mRNA považováno za trestný čin

Zatímco ve většině evropských zemí se stále pokračuje v prosazování škodlivých genových injekcí – vyjma několika zemí, které jejich podávání zakázaly pro děti a mládež – jinde si začínají uvědomovat, že další doporučování těchto přípravků se rovná zločinu.

Někde již tyto přípravky nedoporučují a varují před nimi, ale zájemci si je přesto stále mohou nechat aplikovat. Takovým příkladem je třeba americká Florida.

V Idahu ovšem zašli ještě dál. V tomto americkém státě jsou síly, které už mají plné zuby škodlivých mRNA, které jsou proti Covidu-19 neúčinné. Podle FOX News republikáni již vypracovali návrh zákona, který by v budoucnu kriminalizoval podávání vakcín mRNA.

Velmi dobrá zpráva: Idaho má republikánskou většinu. Pokud obě zastánkyně zavedení tohoto zákona, senátorka Tammy Nicholsová a zástupkyně Judy Boyleová, zvítězí, sněmovní návrh zákona 154 by mohl obvinit všechny ty, kteří podávají mRNA vakcíny, jako jsou ty od Pfizeru a Moderny.

18-926. PODÁNÍ VAKCÍNY MRNA.

(1) Bez ohledu na jakýkoli jiný zákon nebude žádná osoba poskytovat nebo podávat v tomto státě žádnou vakcínu vyvinutou pomocí technologie messenger ribonukleové kyseliny pro použití u člověka nebo jiného savce. (2) Kdo poruší tento paragraf, dopustí se správního deliktu.

Druhý oddíl definuje, že se jedná o stav nouze, a že tedy tento zákon musí vstoupit v platnost velmi rychle – již od 1. července 2023. Senátorka Nicholsová projednala návrh zákona před sněmovním výborem pro zdraví a sociální péči ve středu.

„Vidíme rostoucí obavy z mRNA vakcíny,“ řekla Nicholsová výboru. „Máme problémy s tím, že to bylo urychleno, neexistuje žádná odpovědnost, neexistuje žádný přístup k datům, nebyla provedena žádná analýza přínosů a rizik, neexistuje žádný informovaný souhlas.“

Nicholsová se dále zmínila o mnoha případech myo- a perikarditidy po podání mRNA vakcín. Souvislost mezi krevními sraženinami a srdečními problémy a očkováním je naléhavě nutné prodiskutovat a prozkoumat. CDC je mezitím neústupné a stále tvrdí, že přínosy vakcín Covid převažují nad riziky, a že srdeční choroby jsou vzácné.

Nicholsová shrnuje přesně to, co kritici z celého světa říkají už měsíce: s mRNA vakcínami se musí zacházet stejně jako s jinými léky, které se později ukázaly jako škodlivé. Ohledně nezdravých léků by rozhodoval stát – totéž by se mělo stát i u očkování mRNA.

Levicoví američtí demokraté na toto rozhodnutí reagují pobouřeně. Vakcíny údajně prošly všemi nezbytnými testy – tedy alespoň podle tvrzení demokratické poslankyně Ilany Rubelové. Nicholsová to vidí jinak a odvolává se na nesrovnalosti, které vyšly najevo ve schvalovacím procesu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: V Idahu má být očkování mRNA považováno za trestný čin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout