Švédsko: Dva obohacovači sexuálně napadli 11letou dívku, jejich kumpáni pak jejího otce brutálně zbili a zkopal do hlavy

Švédsko: Dva obohacovači sexuálně napadli 11letou dívku, jejich kumpáni pak jejího otce brutálně zbili a zkopal do hlavy

Tento případ, který se odehrál vloni v létě a nyní se dostal před soud, ukazuje, jak jsou invazní gangy vzájemně propojené a jak jsou ochotni zaútočit na ty, kdo se je odváží udat.

Většina Švédů si je toho jistě vědoma, což znamená, že se zpravidla bojí útoky invazních jedinců hlásit, neboť mají strach z pomsty buď samotných pachatelů nebo jejich příbuzných a kumpánů z gangu.

O tom ostatně vypovídá i fakt, že zaměstnanci akvaparku, kde gang řádil, nijak nezakročili a mladíky pouze napomenuli, což se zcela minulo účinkem. Nedovolili si ani zavolat policii. Tu zavolal až otec napadené dívky, za což byl nakonec zbit do krve.

Pokud tedy došlo k tak brutálnímu napadení za pouhé nahlášení výtržnosti, pak je otázka, kolik jiných případů není hlášeno policii ze strachu z pomsty těchto gangů….

Jedenáctiletá švédská dívka, která navštívila akvapark Högevallsbadet v Lundu spolu se svou rodinou, byla vystavena sexuálnímu obtěžování, když jí  gang strhnul její plavky.

Rodina nahlásila cizince policii, ti poté byli z lázní odvedeni. Ale bylo to něco, co gang nemohl přijmout a čekal před akvaparkem s posilami. Když rodina opustila lázeňský dům, dívčin otec byl napaden a brutálně zbit.

Dva muži jsou nyní obviněni z útoku s přitěžujícími okolnostmi.

K incidentu došlo  6. srpna loňského roku, kdy byla policie upozorněna na lázeňský dům poté, co byla jedenáctiletá dívka vystavena sexuálnímu útoku.

Již předtím, než byla dívka napadena, gang asi 8-10 cizinců dělal na místě nepořádek a obtěžoval ostatní návštěvníky lázní.

„Dělali to dvě a půl hodiny. Já a další rodiče jsme to řekli zaměstnancům, ale nic se nestalo. Prostě jen klukům řekli, aby se zklidnili, ale nic se nestalo a jeli dál. Bylo jim dovoleno pokračovat. Bylo to opravdu špatné. Nic se nestalo,“ řekl.

Poté byla napadena rodina a 11 letá dívka. Záhy se otec rodiny rozhodl přivolat do akvaparku policii.  Dívčina rodina pak nahlásila policii dva teenagery, kteří dívce strhli plavky.

Oba i matka jednoho z mladíků byli z místa činu odvedeni. Ale když se rodina napadené dívky chystala opustit plavecký areál, gang čekal před vchodem. Teenageři, kteří byli vyhozeni, mezitím přivolali posily.

Rodina byla šokována autem, které na místo dorazilo vysokou rychlostí. 25letý muž z Libanonu a 23letý muž s přistěhovaleckým pozadím  vyskočili z auta a napadli otce dívky.

Muži otce zadrželi a několikrát ho udeřili do hlavy. Když spadl na zem, muži pokračovali v dupání a kopání do hlavy a těla. Otec byl těžce zbit před svými třemi dětmi, které plakaly, a jejich matkou, která držela jedno z dětí.

Z policejního vyšetřování je zřejmé, že bití mělo za následek zlomeninu a také problémy se ztrátou sluchu a špatným zrakem.

„Můj 12letý syn, který tam byl, když se to stalo, je vyděšený. Bojí se, když vidí imigranty, neodvažuje se jít do lázní, kam jsme dřív hodně chodili,“ říká otec.

Nyní jsou 25letý Akram Mohammad Hadrous, který pochází z Libanonu, a 23letý Ezequiel Andrés Iturrieta Diaz s přistěhovaleckým pozadím z Chile, stíháni pro podezření z útoku s přitěžujícími okolnostmi. Oba jsou ve vazbě od konce listopadu.

Akram Mohammad Hadrous byl již dříve odsouzen za krádež. Akram jakékoliv provinění popírá. Ezequiel Andrés Diaz byl odsouzen za několik drogových trestných činů, nezákonné řízení a krádeže.

Ezquiel připouští napadení, ale brání se tím, že byl v souvislosti s útokem pod vlivem drog.

Z policejního vyšetřování vyplývá, že Akram Mohammad Hadrous je raper, který vystupuje pod jménem „Akke“.

Videoklip z Rosengårdu (muslimské ghetto) má na YouTube 200 000 zhlédnutí. Kromě toho má na Instagramu 13 000 sledujících.

Oba obžalovaní mají švédské občanství, a proto podle současných právních předpisů nemohou být v případě odsouzení deportováni.

Policejní obžaloba proti teenagerům, která se týká podezření ze sexuálního zneužívání dívky v lázních, byla stažena pro nedostatek důkazů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédsko: Dva obohacovači sexuálně napadli 11letou dívku, jejich kumpáni pak jejího otce brutálně zbili a zkopal do hlavy

  1. Do kedy si to nechajú robiť? To sa nebudú vôbec brániť? Tak potom si to zrejme zaslúžia. Lebo nie nadarmo sa vraví: Pomôž si človeče aj pán Boh ti pomôže. Ten poškodený by mal osloviť príbuzných a známych a požiadať o pomoc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout