Rumunská poslankyně se domnívá, že zemětřesení bylo úmyslným útokem na Turecko

Rumunská poslankyně se domnívá, že zemětřesení bylo úmyslným útokem na Turecko

Zajímavé je, že se podobné spekulace vyskytly již dříve. Poprvé je bylo možné zaznamenat záhy po zemětřesení přímo v Turecku, kde mnoho svědků tvrdilo, že nešlo o „normální“ zemětřesení.

V Turecku se konkrétně říkalo, že tragédii údajně způsobila jaderná hlavice, která byla údajně instalována na turecké americké vojenské základně Incirlik.

Podle některých zpráv „byla na americké letecké základně Incirlik poblíž Adany odpálena malá jaderná bomba, která způsobila zemětřesení v Turecku,“ což dokonce uvedla turecká média – VDTA to zveřejnila svůj kanál Telegram.

Jiný příspěvek uvádí, že „…vzdálenost mezi epicentrem (pravý kruh) a obrysovou základnou USA/NATO (levý kruh) je menší než 140 km. Je známo, že americká vláda na této základně od roku 2019 skladovala nejméně 50 jaderných bomb.“

Image

Další píše: „Na letecké základně Incirlik, která je přibližně 200 km od epicentra strašlivého zemětřesení, nedošlo k žádným obětem ani významným škodám pro USA. Je domovem amerických jednotek a asi 50 jaderných gravitačních bomb B-61.“

Objevily se i názory jako ten, že americký protiraketový štít je ve skutečnosti zbraň HAARP. Každopádně se brzy ukázalo, že nad zemětřesením se nepozastavovali pouze místní. Jistá podezření pojali i v zahraničí.

Rumunská poslankyně  Diana Șoșoacă, přednesla projev, ve kterém varovala, že strašlivé zemětřesení, které zasáhlo Turecko a Sýrii, bylo zosnováno USA.

A nebyla první političkou, která prohlásila, že zemětřesení je dílem USA.

Bývalý japonský ministr vnitra a komunikací Heizo Takenaka učinil podobná tvrzení o geologických událostech ve své zemi.

 

Podle rumunské poslankyně Șoșoacă americké „geologické zbraně“ způsobily zemětřesení o síle 7,8 stupně v Turecku a Sýrii, které zabilo více než 40 000 lidí.

Poslankyně mimo jiné hovořila o tom, že jsme již již roky svědky snah o světovou depopulaci mimo jiné skrz falešnou pandemii a genové injekce.

„Jde o mocenské skupiny, které snižují světovou populaci mimo jiné i prostřednictvím válek, ale také přeskupují mezinárodní politiku, přestavují mocenské sloupy a mění hranice. Dožili jsme se toho, že jsme byli svědky vyvolání zemětřesení na povel, což je ve skutečnosti útok na Turecko ze strany nejmocnějších lidí na světě, kterým se naprosto nelíbilo jak se zachoval turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan.“

Poslankyně pak hovoří o tom, že se jedná o trest za to, že se Erdogan nepostavil zcela jasně na stranu Ukrajiny a proti Rusku, ale vadí, že Turecko zachovává neutralitu a blokuje vstup Švédska do NATO. Stejně tak prý vadila jeho kritika WEF Klause Schwaba.

„Ale nikdo si nemyslel, že lidé budou muset zemřít, tolik lidí, a tak hrozným způsobem. A je to jen varování, protože to nebyla nejlidnatější oblast Turecka,“ řekla.

Zdůraznila také, že „24 hodin před zemětřesením 10 zemí stáhlo své velvyslance z Turecka.“

Obraz

 

„Je zcela jasné, že prezident Erdogan byl potrestán za svou odvahu, důstojnost a čest a za svou blízkost k Ruské federaci, ve skutečnosti za neutrální pozici a nabídku zprostředkování míru,“ řekla.

„Navíc to bylo uděláno, aby se odvrátila pozornost lidí od Ukrajiny, kde zástupci mnoha zemí již začali křičet proti despotismu a příkazům prezidenta Zelenského, jako by vládl světu a někdo byl povinen poslat zbraně a účastnit se jeho války, ve válce, kde obětoval svůj vlastní lid a zničil celou svou zemi.“

Nick Begich Jr., autor knihy Angels Don’t Play This HAARP, tvrdil, že zařízení HAARP by mohlo vyvolat zemětřesení a přeměnit horní atmosféru na obří čočku, takže „obloha by doslova vypadala, že hoří.“

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 4.7]

3 thoughts on “Rumunská poslankyně se domnívá, že zemětřesení bylo úmyslným útokem na Turecko

  1. kolovali aj teorie ze americania odpalili jednu takuto podzemnu jadrovku ked izrael zautocil na lebanon pred par tyzdnami(ak si tie krjainy nepletiem teraz). ale nemalo to zelany efekt. otras nastal presne v case utoku takze ta nahoda je skratka astronomicka.

    toto zemetrasenie zase tiez dava zmysel kvoli vztahu turecka a nato a situacie so svedskom a finskom a naklonnosti k rusku. turecko sa takto oslabi a moze suhlasit so vstupom vymenou za pomoc a podobne. v kazdom pripade sa hlavne riesi fond kam danovi poplatnici platia v turecku peniaze prave ako taka poistka pre tieto pripady, tusim ze len za 2020 tam islo 20 miliard dolarov. a hovori sa ze tie peniaze tam nie su.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout