Arcibiskup Vigano: „Je čas volat globalisty ke zodpovědnosti za jejich zločiny“ (video)

Arcibiskup Vigano: „Je čas volat globalisty ke zodpovědnosti za jejich zločiny“ (video)

Většině z vás jistě netřeba arcibiskupa Vigana představovat. Hojně začal vystupovat pro veřejnost zejména v době covidové a mnozí katolíci – zejména v USA – ho dokonce považovali za skutečného papeže.

On sám dlouhodobě vystupuje proti falešnému papeži Františkovi a vcelku patří k té části katolické církve, která se od „lžipapeže“, který podporuje LGBTQ agendu, islamizaci a podávání genových injekcí,  distancovala.

Arcibiskup Carlo Maria Vigano nyní poslal další zprávu, kterou včera zveřejnila americká média. I když hovoří k Američanům, lze to úplně stejně aplikovat také na EU, protože zde vládnou loutky Bruselu a Washingtonu, které kopírují stejnou politiku, jsou pod vlivu WEF a dalších globalistických organizací a tedy zároveň patří k téže „sektě“ jako američtí demokraté…

Vigano hovoří o záměrné likvidaci katolického náboženství a nastolení satanského systému NWO, o kterém předtím mluvil americký reportér  Tucker Carlson. Ve svém proslovu konkrétně reaguje na jeho slova. Vigano ke Carlsonově projevu říká:

Musíme pokračovat v našem společném úsilí veřejně a odhodlaně odsoudit převrat globalistické sekty, protože v sázce je samotné naše přežití.“

Bůh vám všem žehnej a ochraňuj vás.

Arcibiskup Vigano dále v poselství reagujícím na Carlsonova slova mimo jiné říká:

V zajímavém rozhovoru pro Fox News nazvaném Církev environmentalismu (zde) novinář Tucker Carlson vynesl na světlo rozpor, který možná unikl pozornosti mnoha lidí, ale který považuji za mimořádně odhalující.

Carlson připomíná, že americká ústava zakazuje jakékoli státní náboženství (pozn. odluka církve od státu), ale vládnoucí Demokratická strana již nějakou dobu vnucuje americkému lidu globalistický kult se svou zelenou agendou, svými woke dogmaty, svými odsouzeními a cancel culture, svými kněžími Světové zdravotnické organizace, proroky Světového ekonomického fóra.

Náboženství ve všech ohledech, všezahrnující nejen život jednotlivců, kteří ho praktikují, ale také život národa, který ho veřejně vyznává, přizpůsobuje mu zákony a tresty a inspiruje vzdělávání a každou vládní akci kolem něj.

Ve jménu globalistického náboženství jeho stoupenci požadují, aby se všichni občané chovali v souladu s morálkou Nového světového řádu, nekriticky – a s postojem zbožné podřízenosti náboženské autoritě – přijali doktrínu definovanou ex cathedra Davoským sanhedrinem.

… Občané a věřící příliš dlouho pasivně trpěli rozhodnutími svých politických a náboženských vůdců tváří v tvář důkazům o jejich zradě. Úcta k autoritě je založena na uznání „teologického“ faktu, tedy vlády Ježíše Krista nad jednotlivci, národy a církví. Pokud ti, kteří mají moc ve státě a církvi, jednají proti občanům a věřícím, jejich moc je uzurpována a jejich autorita je neplatná.
Nezapomínejme, že vládci nejsou vlastníky státu a pány občanů, stejně jako papež a biskupové nejsou vlastníky církve a pány věřících. Pokud pro nás nechtějí být jako otcové, pokud nechtějí naše dobro a skutečně dělají vše, aby nás zkazili na těle i na duchu, je čas vyhnat je z jejich pozic a volat je k odpovědnosti za jejich zradu, jejich zločiny a jejich skandální lži…

Níže je celé jeho poselství (anglicky):

 

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

One thought on “Arcibiskup Vigano: „Je čas volat globalisty ke zodpovědnosti za jejich zločiny“ (video)

  1. at se to někomu libi nebo ne je potřeba si uvědomit fakt politici i většina instituci i s mediami jsou jen kolaboranti a vlastizradci nakonec nezbude než se branit sami když se schvaluje uplně všechno co lidem a národum škodí přes rozklad rodiny a manželstvi LGBT Gendery a feminismem tak i zaměrne ničeni země přes zadlužovani a okradani občanu tak take rozprodani všeho duležiteho do ciziny nemluvě i o likvidaci lidi přes experimentalni vakcíny tak take islamizaci a podpora migrace etnik nenavidějici bělochy podporovat jejich nenávist a touhu nás zabit jinak řečeno timhle jsou infikovani i naši občane co podporuji naši vlastni skazu volbou naších kolaborantu a vlastizradcu až přijdou větši krize budeme to jen my a oni a nikdo se nebude ptat co chceš nikoho to zajimat nebude učte se branit dokud je ještě nějaky čas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout