Německá Antifa vyrazila do Budapešti: 7 náhodně vybraných lidí zbitých na ulici (video)

Německá Antifa vyrazila do Budapešti: 7 náhodně vybraných lidí zbitých na ulici (video)

Antifa – či různé na ni napojené ultralevicové bojůvky – je v Evropě plně tolerovanou a mnohde dokonce systémem podporovanou teroristickou organizací, která má za úkol útočit na názorové oponenty.

Konkrétně v Německu Antifa pravidelně útočí na demonstranty z Pegidy, kteří protestují proti muslimské invazi či v nedávné době napadala zejména občany, kteří demonstrovali proti covidovým restrikcím a vnucovanému covid „očkování.“

Právě tato ochrana zvráceností systému zatím drží Antifu mimo jakékoli seznamy teroristických organizací. Víceméně je Antifa odrazem současné vládnoucí ideologie, která je ve své podstatě také extremistická ve stejném gardu jako Antifa.

Šokující video z Maďarska zachycuje levicové extremisty, jak pronásledují oběti, mlátí je  obušky a pak je kopou a mlátí s nimi o zem. Podle policie se všechny oběti staly terčem omylu v domnění, že jsou součástí pravicové demonstrace v této oblasti.

„Maďarská policie zatkla šest pachatelů zapojených do útoků gangů, ke kterým došlo o víkendu v Budapešti,“ řekl na pondělní tiskové konferenci podplukovník policie Béla Nyerges. Podle policie se zdálo, že levicoví útočníci jednají na základě mylného předpokladu, že bijí  neonacisty.

Od počátku roku 2000 si většinou německé pravicové skupiny a někteří krajně pravicoví jednotlivci připomínají pokus o průlom jednotek SS a Wehrmachtu ze sovětské blokády kolem Budapešti z 11. února, ve kterém zemřelo asi 20 000 téměř výhradně německých vojáků.

Maďarská policie uvedla, že útočníci se zaměřili převážně na nevinné kolemjdoucí – někteří z nich byli zahraniční turisté a jiní místní – a zranili nejméně sedm z nich, některé z nich vážně. Policie a zpravodajské služby stále hledají několik z 15 předpokládaných útočníků, ale šest z nich již zatkli. Zatím jen jeden zatčený je Maďar, jeden Ital a zbytek jsou němečtí občané.

Policie tvrdí, že skupina se během tří dnů potulovala po celé Budapešti a prováděla extrémně brutální útoky. Po prvním útoku zřídilo budapešťské policejní ředitelství (BRFK) speciální vyšetřovací tým 24 lidí, který byl později rozšířen na 45 lidí.

Při jednom z útoků sedm nebo osm pachatelů napadlo skupinu tří polských občanů, kteří právě opustili svá auta a šli na prohlídku města. Během útoků dva z Poláků utrpěli vážná zranění – zlomeniny, zatímco jejich třetí společník vyvázl s modřinami na končetinách a tržnou ranou na hlavě.

Na videu výše, které bylo natočeno den po útoku na Poláky, mířil 40letý řidič kamionu do obchodu s tabákem v Gazdagrétu, když osm členů Antify zbilo oběť do bezvědomí. Když ležel na zemi, nastříkali mu pepřový sprej do obličeje. Podle policie oběť neměla nic společného s pravicovou politikou, ale stala se terčem, protože měla na sobě vojenské oblečení.

Při dalším útoku byl napaden Zoltán T., obyvatel Budapešti, když se vracel domů z práce.

Policie tvrdí, že oběti se zřejmě staly terčem, protože měly na sobě černé boty, černé bundy nebo jiné oblečení, které se podobalo tomu, které nosí pravicoví demonstranti, jako jsou zelené vojenské bundy, které také běžně nosí lidé, kteří nejsou aktivní v politických kruzích. Žádná z obětí se demonstrace nezúčastnila, uvedla policie.

Při třetím útoku byl maďarský pár, László Dudog a jeho partnerka, zbit, když se vraceli domů z koncertu; Obětí čtvrtého útoku byl německý pár, který také odcházel z koncertu.

Policie uvedla, že věří, že útoky byly politicky motivované a že skupina levicových extremistů z Antify jednala v domnění, že se jejich oběti účastní pravicového protestu.

Policie zveřejnila záběry ze zatýkání v souvislosti s útokem, kde odhalila různé zbraně nalezené u podezřelých, včetně kladiv, boxerů, železných trubek a pepřového spreje.

Zatímco maďarská policie zveřejnila pouze počet zatčených útočníků, německý deník Bild je identifikoval jako Claru W. (22), Annu M. (26), Emilii D. (20), Moritze S. (20), Tobiase E. (29) z Německa a Ilaria S. (38) z Itálie. Všichni jsou spojeni s levicovými extremistickými skupinami. Němci se narodili v Sasku, Durynsku, Severním Porýní-Vestfálsku, Šlesvicku-Holštýnsku a Dolním Sasku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německá Antifa vyrazila do Budapešti: 7 náhodně vybraných lidí zbitých na ulici (video)

  1. Moritze S. je typicke zidovske jmeno. Vubec bych se nedivil, kdyby se zjistilo ze ten nosatec tomu velel a jeho souverci, mecenasi umeni, to cele fiancovali.

    Proste v evrope se valcit bude. Nosatci uz projektu valky investovali hodne penez a ted je potreba na zacit vydelavat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout