Dr. Vernon Coleman: „Toto je nejdůležitější video, jaké kdy uvidíte“ (video)

Dr. Vernon Coleman: „Toto je nejdůležitější video, jaké kdy uvidíte“ (video)

Mnohým z vás jistě není potřeba Vernona Colemana představovat. Patřil k těm, kdo v samých začátcích „plandemie“ upozorňovali na fakt, že nejde o žádnou pandemii, ale v prvé řadě o ovládání společnosti.

Jeho poslední z mnoha videí se již netýká doby covidové, případně jen velmi okrajově, v odkazu na to, že se jednalo o období přípravné. Je samozřejmě na každém z vás co si z tohoto prohlášení dr. Colemana vezmete a zda jej budete či nebudete brát vážně. Je třeba ovšem připomenout, že za covidismu mezi prvními odhalil některé později potvrzené pravdy, kvůli nimž byl nálepkován za konspirátora.

Plán na vyvolání války mezi Ruskem a Ukrajinou začal v roce 2014, kdy Amerika a Evropská unie pomohly svrhnout demokraticky zvolenou vládu na Ukrajině. USA chtěly loutkový režim na ruském prahu jako odpalovací rampu pro plánovanou válku NATO s Ruskem.

Nyní rychle směřujeme k jaderné válce. Všichni, kdo podporovali válku na Ukrajině – penězi, vlajkami, odznaky a tak dále – nás pomohli přivést do jaderné války.

Přesně to si myslí dr. Coleman, kterého si můžete poslechnout ve videu níže. Neumíte-li anglicky, pod videem si můžete přečíst překlad videa.

Překlad:

Je 9. února 2023 a toto je moje 321. video od začátku falešné pandemie, podvodů s covidem a designérské války a zavedlo nás na naši dlouhou cestu do nové abnormality a Velkého resetu.

Věřím, že toto je nejdůležitější video, které kdy uvidíte, protože nade vší pochybnost se ukazuje, že Joe Biden, americký prezident, urychlil konstruktérskou válku mezi Ruskem a Ukrajinou, která se nyní stala třetí světovou válkou – s Amerikou, EU a Spojeným královstvím, které dodávají tanky k útoku na Rusy a německá ministryně připouští, že jsme ve válce s Ruskem.

Kromě toho nás Amerika, EU a Spojené království záměrně neúnavně vedou k první a pravděpodobně poslední jaderné válce na světě. Váš život závisí na tom, abyste věděli, co se vám chystám říct – a na tom, abyste s tím něco udělali: sdílejte video s každým, koho znáte, a požadujte odstoupení své vlády.

Všechno, co vám řekli o Ukrajině, je lež.

Spiknutí k zahájení této války začalo v roce 2014, kdy Amerika a Evropská unie pomohly svrhnout demokraticky zvolenou vládu na Ukrajině. Bývalý prezident Obama v roce 2015 přiznal, že USA se podílely na nahrazení demokraticky zvolené vlády a nabídly nové administrativě – nyní vedené Zelenským – pomoc v miliardách dolarů. 

Existuje mnoho soch nacistického kolaboranta Bandery a velká podpora pro něj. Podívejte se na ně. USA chtěly loutkový režim na ruském prahu jako výchozí bod pro plánovanou válku NATO s Ruskem. To bylo v roce 2014 za Obamy, který byl – což je neuvěřitelné –  oceněn Nobelovou cenou za mír,

Současná válka na Ukrajině začala v roce 2014, ale eskalovala v únoru 2022, kdy už se do toho začali zapojovat Američané pod Bidenem. V lednu 2021 – rok předtím, než Rusko údajně napadlo Ukrajinu – Američané sledovali konflikt a otevřeně se hovořilo o zastavení ropovodů Nord Stream. Biden, jak si vzpomínáte, byl v lednu 2021 zvolen 46. prezidentem Spojených států.

Než Rusko napadlo Ukrajinu, Biden varoval: „Pokud Rusko napadne Ukrajinu, pak nebude žádný Nord Stream 2 – ukončíme to. To je zaznamenáno.

Plynovody Nord Stream zřídilo Rusko pro přepravu levného ruského plynu do Německa a zbytku Evropy a Bidenova administrativa z toho nebyla nadšená. Biden a jeho poradci měli několik námitek.

Za prvé, nechtěli, aby Rusové mohli příliš snadno prodávat svůj vlastní plyn do Evropy. Putin byl pro globalisty vždy velmi velkým problémem.

Za druhé, Američané chtěli prodávat americký plyn do Evropy – přepravou zkapalněného plynu přes Atlantik. Tímto způsobem by mohli vydělat co nejvíce peněz, než zemřou miliardy.

Za třetí, Biden a spol věděli, že pokud by dokázali předstírat, že Rusové vzdorovitě vyhodili do povětří svůj vlastní ropovod – a to v reakci na sankce uvalené na Rusko – Evropané by většinou obvinili Rusko z vysokých cen paliva a podpořili by intervenci války na Ukrajině.

Za čtvrté, konstruktérská válka proti Rusku by vedla ke zničení Evropy, která je Rusku mnohem blíže než Americe. Londýn, Paříž a Berlín jsou snadno dostupné destinace.

To vše bylo součástí plánu na snížení světové populace.

Podle zprávy renomovaného 85letého Seymoura Hershe, držitele Pulitzerovy ceny – největšího investigativního novináře všech dob v Americe a muže, který informoval o masakru Mail Lai ve Vietnamu a událostech v Abu Ghraib v Iráku – se Biden rozhodl vyhodit potrubí do povětří a na začátku roku 2021 vytvořil pracovní skupinu s CIA, která to naplánovala.

Hersh uvádí, že v červnu 2022 na Bidenův rozkaz nasadili potápěči na potrubí nálože C4. To se dělo v nejvyšší tajnosti a bylo vynaloženo veškeré úsilí, aby to zůstalo v tajnosti. Bomby byly umístěny pod rouškou vojenského cvičení toho měsíce. Norové, kteří s operací pomáhali, věděli, že svůj plyn mohou prodávat do Evropy.

Poté, v září 2022, byla z letadla shozena bójka, jak tomu Američané říkají, a nálože výbušnin byly odpáleny. Náměstkyně amerického ministra pro politické záležitosti Victoria Nulandová při slyšení v Senátu přivítala zničení ropovodu.

USA nevyhnutelně obvinily Rusko a tvrdily, že vyhodilo do povětří ropovod, jehož výstavba trvala Rusku 15 let a stála 20 miliard dolarů.

To vše způsobilo, že ceny pohonných hmot v Evropě – a ve zbytku světa – prudce vzrostly. Ceny potravin také nevyhnutelně vzrostly. V Asii a Africe, kde si lidé už nemohou dovolit hnojiva, jídlo ani palivo, budou stovky milionů mrtvých.

Biden se zapíše do dějin jako jeden z nejhorších mužů historie.

A nyní rychle směřujeme k jaderné válce.

Pod údajným Sunakovým vedením Británie – která je poměrně zbankrotovaná a na pokraji velké recese – hovoří o dodávkách bomb a kulek v hodnotě miliard liber na Ukrajinu navíc k již dodaným bombám a kulkám, a zdá se jisté, že to udělá. USA, Německo a Spojené království nejprve odmítly poslat tanky, ale nakonec tak činí. A Spojené království již školí ukrajinské piloty k ovládání britských tryskáčů.

Budoucnost je nyní opravdu ponurá. Všichni jsme byli zrazeni. Ve Spojeném království byl Charles, pokrytec a oddaný zastánce depopulace, vždy hlasitým zastáncem Ukrajiny.

Globalističtí konspirátoři vědí, že očkování proti Covidu zničilo imunitní systém miliard lidí a učiní očkované lidi mnohem zranitelnějšími vůči účinkům radiace v případě svržení jaderné bomby. Jak jsem varoval ve videu v květnu 2022, oni CHTĚJÍ jadernou válku. Falešná pandemie byla vždy naplňujícím programem a způsobem, jak oslabit imunitní systém pomocí falešné vakcíny.

CIA a Bílý dům popřely příběh Seymoura Hershe. Ale víte, to, co on říká, je pravda, protože mainstreamová média, nepochybně vedená CIA, ho nyní označují za zdiskreditovaného novináře a samovydavatele – stejnými slovy jako dříve zdiskreditovala mě začátkem roku 2020.

Mimochodem, že jaderná válka začíná, poznáte, když Charles opustí Buckinghamský palác a náhle se rozhodne zamířit do jednoho ze svých venkovských hradů – možná ve Skotsku – a když Sunak odjede na dovolenou do Cornwallu, když Macron zmizí na venkov a tak dále. Kdokoli, kdo je  v okruhu 30 mil od hlavního města s rozhodovací pravomocí, jako je Londýn, Paříž nebo Berlín, pro toho by bylo moudré opustit toto město, když se to stane.

Je čas, abychom se všichni připravili. Budete potřebovat jídlo, léky a hotovost.

Naší útěchou je, že máme Boha na své straně.

Sdílejte toto video. Naší jedinou šancí, jak zastavit jejich plány, je, že to svět zjistí.


Tolik Vernon Coleman.

Bezesporu je  jasné, že hlavní aktéři zatím nehodlají započít byť jen malé krůčky směrem k mírovým jednáním. Je tedy skutečně otázkou, jak daleko jsou ochotni vše vygradovat.

Na druhou stranu si je třeba uvědomit, že „režiséři“ všech minulých i stávajících dějů, kteří si myslí, že jim patří planeta, nebudou chtít, „vlastnit“ spálenou zemi, na které nebude možný normální život po několik generací…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 38 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout