Návrh pandemické smlouvy WHO by se měl v současné době projednávat v parlamentech členských zemí

Návrh pandemické smlouvy WHO by se měl v současné době projednávat v parlamentech členských zemí

Členské státy WHO se nedávno pustily do procesu případných úprav pandemické smlouvy s cílenými pozměňovacími návrhy. Za tímto účelem bylo předloženo více než 300 pozměňovacích návrhů, včetně těch, které upravují mezinárodní zdravotní předpisy.

Minulý týden měli být o konkrétních úpravách informováni všichni ministři zdravotnictví členských zemí WHO, kteří mají za úkol seznámit s nimi jednotlivé národní parlamenty.

V některých zemích se již začala pandemická smlouva projednávat, přičemž v rámci EU se má jednotně koordinovat s tím, že pro jednotlivé země bude její schválení pouhou formalitou.

Podle informací se v současné době zabývá pandemickou smlouvou hned několik evropských zemí, během příštích dvou měsíců musí každopádně přijít na přetřes i v našem parlamentu, protože konkrétní podoba se bude schvalovat již v květnu.

Zatímco od změny mezinárodních zdravotních předpisů se prozatím odstoupilo, na stole je nyní právě pandemická smlouva. Toto téma se však veřejně nijak neřeší.

Robert Malone, vynálezce technologie mRNA, nedávno silně kritizoval návrhy předložené Spojenými státy. Pokud budou návrhy přijaty, členské státy se fakticky podrobí WHO, řekl.

To umožňuje WHO, kterou Tedros řídí,  obcházet ústavy jednotlivých členských zemí.

Dva největší dárci WHO jsou Čína a Nadace Billa a Melindy Gatesových. Bill Gates daroval organizaci 250 milionů dolarů. Ti dva řídí WHO, zdůraznil Malone. „Těmito návrhy se vzdáváme kontroly nad naší ústavou.“

„Tohle je mocenská hra,“ dodal.

Zde je ještě třeba zdůraznit, že Gates je větším sponzorem než Čína či USA, protože mimo příspěvků od jeho nadace do WHO přispívají i další Gatesem řízené organizace jako například vakcinační aliance GAVI.

Podle informací již nyní EU vše koordinuje s jednotlivými členskými zeměmi, očividně to probíhá přinejmenším u nás za zády občanů. Pokud se podaří schválit tuto totalitní pandemickou smlouvu hlasy nejméně 2/3 zemí, pak bude zavedena taková celosvětová diktatura, jakou si lze jen stěží představit.

Pandemická smlouva umožňuje obcházení nejen zákonů, ale i Ústav všech členských zemí. WHO dává neomezenou nadvládu nad světem v oblasti zdravotní i klimatické, přičemž jediným řešením jak se diktátu Gatesovy organizace vyhnout, je vystoupení z WHO.

To je ovšem v případě členských zemí EU nemožné, protože ten, kdo je v EU, musí být také členem WHO….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.6]

8 thoughts on “Návrh pandemické smlouvy WHO by se měl v současné době projednávat v parlamentech členských zemí

   1. no nevím jestli bude časem u vlády Babiš tak se to rozjede dost brutálně jak to bylo on umi byt dost tvrdej aby to neskončilo tak že bez vakcíny nás nepusti ani do práce a co potom

    1. Vždyť je nás většina ,tak se probuďme a změňme všechno .Udělají jen to co jim dovolíme a my nedovolíme nic z toho o čem sní . Dost bylo otrocké práce na darmožráče a elity. Uděláme to o čem sníme my.

     1. není nás většina ale menšina když lide pořad voli ANO, ODS, TOP 09, KDU ČSL, STAN A PIRÁTY 180 poslancu z 200 nevidim to dobře

 1. Vytĺcť všetkých tých politikov a poslancov, čo toto schvália !!! Mainstream samozrejme mlčí aj s jeho primitívnymi a tupými novinármi, kt. si myslia, že ich a ich rodín sa toto netýka ! Koľko primitívov podporuje takéto veci až hrôza ! A na Slovensku sa napriek všetkým informáciám ďalej očkuje jedovatými látkami „proti“ covidu a podávajú posilovače, už aspoň len pre záujemcov, ale napriek tomu MZ SR týmto podporuje a umožňuje genocídu a eutanáziu ! Kto vie, ako je to v domovoch dôchodcov a pod. ! Banda zločinecká a sadistická !

 2. WHO nikdy nemělo důkaz o existenci viru sars-cov-2, covid-19, ani CDC ho neměla. Přesto byla prováděna nesmyslná opatření zavádějící nošení nesmyslných respirátorů. lockdowny, načež následovalo nesmyslné vakcínování genovou terapií, s neblahými důsledky. WHO je banda zločinců a s takovými by se měl provest krátky proces nejlepe popravou v GITMO.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout