„Masová vražda“: Budova nizozemské veřejnoprávní televize se opět zaplnila vzkazy v reakci na velmi vysokou úmrtnost (video)

„Masová vražda“: Budova nizozemské veřejnoprávní televize se opět zaplnila vzkazy v reakci na velmi vysokou úmrtnost (video)

Holandsko patří k zemím, které v rámci Evropy vykazují velmi nadměrnou úmrtnost. V některých evropských zemích je úmrtnost natolik vysoká, že je nejvyšší za celé období po 2. světové válce.

Většina zemí to ovšem odmítá řešit, případně nabízí velmi bizarní vysvětlení této situace. Holanďané začínají tuto skutečnost stále lépe vnímat a je pravděpodobné, že se to projeví i ve volbách, které zemi čekají už 15. března.

Budova veřejnoprávních médií NOS se ve čtvrtek podruhé v krátké době zaplnila post-ity. Akcí chtějí iniciátoři upozornit na výraznou nadúmrtnost v roce 2022.

Lidé stáli před budovou NOS a drželi cedule s texty jako „média = virus“, „přestaňte lhát“ a „nepřestaneme, dokud neřeknete ne“. Lidé také zvedli transparenty s nápisy: „Spravedlivý výzkum nadměrné úmrtnosti“ a „NOS = fake news“.

V roce 2022 byla nadúmrtnost 14 445. To je 39 úmrtí navíc za den. Lidé na budovu umístili 14 445 samolepek, jednu samolepku pro každého blízkého.

V post-itech bylo mimo jiné napsáno: ‚Robert 27 let‘, ‚Allan 48 let‘, ‚Masová vražda‘, ‚Emilie 27 let‘, ‚Genocida‘, ‚Máme dost lží!‘ , ‚Odpočívej v pokoji‘, ‚Leon 51 let‘, ‚Ronnie 29 let‘, ‚Vanessa 49 let‘ a ‚Petra 55 let‘.

Na oknech budovy byly také vylepeny nápisy A4: „Média přestaňte lhát!“, „Koupení novináři“ a „Informujeme, protože to média nedělají“.

V úterý večer se v Media Parku v Hilversumu konala krátká demonstrace proti mainstreamovým médiím a za poctivé zpravodajství.  Demonstranti spustili sirénu, kterou si vzali s sebou. Když chtěli jít do budovy NOS, policisté skupinu zastavili u závory.

 

Image

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “„Masová vražda“: Budova nizozemské veřejnoprávní televize se opět zaplnila vzkazy v reakci na velmi vysokou úmrtnost (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout