Klinická studie společnosti Pfizer v Argentině byla údajně vojenskou operací

Klinická studie společnosti Pfizer v Argentině byla údajně vojenskou operací

Již téměř před rokem se objevily informace o zmanipulovaných klinických testech tzv. „covid vakcín“ firmy Pfizer v Argentině. Tehdy jste je ovšem mohli nalézt pouze mimo mainstream, před pár dny se však tyto informace objevily také na německém mainstreamu.

Zde jste si o těchto testech mohli přečíst již vloni na jaře v článku, kde se mimo jiné objevilo jméno Augusta Rouxe, který byl jedním z testovaných subjektů. Vedlejší účinky, kterými byl záhy postižen, však byly záměrně utajovány. Augusto se pak rozhodl pustit do boje jak s Pfizerem tak s těmi, kdo na falšovaných testech spolupracovali.

Jako právník pracující u argentinského nejvyššího soudu Augusto neúnavně pracoval na odhalování podvodů v argentinských procesech, dokonce přesvědčil argentinský parlament, aby v zásadě zahájil vyšetřování klinických testů – i když ještě nezačaly.

Jedním z důvodů neochoty zahájit vyšetřování mohlo být to, že celý proces testů byl vojenskou operací. Alespoň to tvrdí Augusto. To doložil sérií dokumentů obsahujících smlouvy na klinickou studii, kterou popisuje jako „dohodu o vzájemné spolupráci vojenského charakteru, podepsanou a schválenou argentinským ministerstvem obrany a ITRIALS SA, společností Fernanda Polacka“.

Dokumenty jsou ve španělštině. Augusto má nyní zájem smlouvy maximálně šířit.

Smlouva je jasně uzavřená mezi společností Pfizer a Militar Central Hospital Cosme Argerich v Buenos Aires. Tedy jednoduše mezi společností Pfizer a argentinskou armádou.

Konkrétně se uvádí, že je to smlouva mezi iTrials a vojenskou nemocnicí, a protože iTrials byla nasmlouvána Pfizerem k provedení studie v Argentině, jde v podstatě o smlouvu mezi společností Pfizer a argentinskou armádou.

Jak vidíte, dohoda byla zapečetěným vojenským tajemstvím:

Zde je originál smlouvy v souboru PDF.

Objevily se sice i hlasy, že jde jen o smlouvu mezi Pfizerem pověřenou firmou a nemocnicí (byť vojenskou) a s armádou to nemá nic společného. Zde se pak ovšem objevují další otázky:

Proč bylo pro Augusta tak těžké nechat tyto dokumenty odpečetit? A proč je musel podepsat náčelník generálního štábu argentinské armády?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Klinická studie společnosti Pfizer v Argentině byla údajně vojenskou operací

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout