Jak zastavit zavedení digitální měny centrální banky

Jak zastavit zavedení digitální měny centrální banky

Zavedení CBDC je posledním stupínkem k digitálnímu otroctví. Pokud se podaří CBDC zavést a současně zrušit hotovost, pak již nebude cesty ven.

CBDC se napojí na ID, která se již průběžně napojí na sociální kredity, včetně očkovacího statusu. Pak bude programovatelná digitální měna zásadním nástrojem k ovládání mas.

Dojde k zavedení jakési neofeudální společnosti.  Pak bude nutné zachovávat absolutní poslušnost zvrácenému systému – a to ve všech aspektech – nebo vám bude zbývat jediné: návrat k výměnnému obchodu. I ten však bude mít své limity. Jak zaplatíte například za elektřinu či vodu nebo jakékoli jiné poplatky?

V současné době se objevuje mnoho návodů jak zastavit zavádění CBDC. Již nyní v některých zemích CBDC funguje (zatím souběžně s hotovostí, která se však různě omezuje a znevýhodňuje), jinde je zaváděna v pilotním programu nebo v programu testovacím.

Plné zavedení se tedy blíží, přičemž hlavním způsobem, jak zavedení CBDC odvrátit, je masový odpor. Ten však lze v situaci, kdy je většina lidí „spících,“ velmi obtížný.

V USA před časem vyšel konkrétní návod, jak lze zavedení CBDC zastavit, jenže ten je aplikován na jejich systém, který se poněkud liší od evropského. Nicméně šířil se mezi lidmi a zdá se, že masová informovanost již má i jistý efekt.

Také v Evropě je nyní nutné se vzájemně informovat, i když bude velký rozdíl mezi zeměmi eurozóny, kde je vše v rukou ECB a zeměmi, které si zatím zachovávají svoji národní měnu. Nicméně jakási základní pravidla jsou všude stejná.

Co je tedy třeba dělat, aby se zavedení CBDC prozatím alespoň zpomalilo a později snad i zcela odvrátilo?

 1. Používejte hotovost, kdykoli je to možné – a dejte všem vědět, proč hotovost používáte. Je třeba, aby vašeho příkladu následovali i všichni kolem vás. Bojkotujte obchody a zařízení, která odmítají přijímat hotovost. Nakupujete-li online, využívejte maximálně možnost platby dobírkou. 
 2.  Chceme zdravou rovnováhu mezi digitálními a analogovými transakčními možnostmi. Co nechceme, je čistě digitální systém – ať už jde o CBDC nebo jakýkoli jiný digitální mechanismus. Určitá míra digitalizace je zdravá a efektivní, ale čistě digitální systém – ve vztahu prakticky ke všemu – je zranitelný vůči centralizovanému řízení a manipulaci. Omezte používání digitálních systémů, vyhýbejte se co nejvíce biometrickým technologiím a nepoužívejte QR kódy! Ignorujte také různé covid pasy apod.
 3. Mnoho různých společností již otevřeně podporuje zavádění ID, CBDC nebo očkovacích pasů. Takové společnosti zásadně žádným způsobem nepodporujte.
 4. Zásadně nevolte politiky či strany zdůrazňující nutnost maximální digitalizace. Nevolte ani ty, kdo nebudou mít zachování hotovosti (ideálně ústavní formou) jako téma. Nevolte ani ty, kdo propagují projekty jako smart city, 15minutová města apod.
 5. Zároveň je třeba ukončit členství ve WHO. Také to lze učinit jedině politickou cestou, takže i zde je třeba si zjistit, jak kdo na tuto otázku nahlíží. Digitalizace zdravotnictví, včetně očkovacích pasů, probíhá i pro budoucí potřeby WHO, která má převzít kompetence v mnoha oblastech, nejen zdraví.
 6. Důležitá je decentralizace moci, což konkrétně v EU znamená ideálně rozpad celé této pro Evropany likvidační organizace. Ovšem zde je opět zapotřebí, aby většina lidí pochopila, že pod kuratelou EU půjdeme cestou k digitálnímu otroctví rovnou zkratkou.
 7. Bude-li vás banka nabádat k menšímu využívání hotovosti či dokonce k ukončení výběrů, pak přejděte jinam. V některých zemích již tento tlak ze strany bank zaznamenávají.
 8.  V nejbližší době začne nejen v Evropě rozsáhlá propaganda CBDC, která bude mít za cíl přesvědčit maximum občanů o tom, že jde o skvělý způsob platby. Pohodlnější, rychlejší a bez nutnosti nosit s sebou hotovost či karty (platí se biometricky). Ovšem nikdo se jistě nezmíní o programovatelnosti měny a napojení na sociální kredity. Půjde o podobnou jednostrannou propagandu jako v případě referenda o vstupu do EU či propagace báječných a účinných „vakcín.“  Jde o stejný způsob propagace jako v případě pokoutních prodejců – tzv- šmejdů. Zjistěte si více o propagandistických taktikách používaných k prodeji věcí, které nejsou ve vašem zájmu.

Ale tím skutečně nejdůležitějším je nyní informovat spící masy. Většina lidí vůbec netuší, co se se zaváděním ID a CBDC na nás chystá. Zásadní tedy je informovat tyto nevědomé jedince, přičemž u nás je spáčů možná víc než kde jinde.

Je třeba vysvětlit, k čemu slouží programovatelnost CBDC, proč má být napojena na v EU již zaváděné ID a potažmo i na sociální kredity (měření uhlíkové stopy).

Skutečně jen v situaci, kdy bude většina lidí vědět, co se chystá – a budou podle toho jednat – lze něco změnit.

Podle posledních informací je po značné kampani v tomto směru v USA patrný přechod zpět k hotovosti. Tam již lidé začínají chápat, kam vše směřuje, protože tyto informace se v posledním roce v USA masově šíří.

V Evropě je nyní nutné konat totéž. Zatím nemáme euro, což je v tomto směru výhoda. I když se již digitální koruna testuje, lze to zastavit. Například Dánsko již přechod na CBDC zastavilo.

Proto vysvětlujte, informujte a varujte. Jen tím, že bude většina lidí vědět, co se na ně chystá, lze zavedení CBDC zprvu zpomalit a později snad zcela odvrátit…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Jak zastavit zavedení digitální měny centrální banky

 1. přesně tak i já když si něco objednavam tak vždy hotově a dobirkou na mistě a tohle je u mě dlouhodobe mám problem s duvěrou když si chci něco objednat dnes v době 21 stoleti existuji totiž i ruzne Fake obchody někteři mohou zaplatit předem a pak se stane že jim nic nepřijde a někdo je obral o penize ktere zpět už neuviděli i tohle je dnes možné platbou hotovosti přejdete i ruznym podvodum když si chcete objednat něco s ciziny já platim vždy hotově na dobirku a vždy budu jsem na tyhle věci dost opatrnej jinak co se tyče bank tam mám už dlouho jasno kdyby mě někdo z banky tlačil na digitalni ID a podobne blbosti tak u mě s tim nepochodi nemam zajem informace o sobě předavat bance ani jine instituci ale hlavně lidi žádny stres neni všechno ztraceno však vite když nebude Rusko na straně The Great Reset tak jejich plán se bez Ruska rozpadne bez Ruska není možné NWO a proto ta situace i s Ukrajinou jestli Globalisti už nemelou s posledniho kdo vy taky jsem zvědav kdo usedne v bilem domě v roce 2024 pokud tam bude Trump je velka naděje na pad celeho Resetu ted je potřeba držet palce Putinovi k porážce Ukronacku a když Ukrajina padne bude to pro západ tvrda rana i americkou hegemonii co by se asi stalo s Pavkem a pětikolkou pokud bude Ukrajine poražena Ruskem a v bilem domě sedět Trump tak to Pavek do přiště muže zabalit pětikolka zřejmě taky

  1. Po porážce banderovců na okrajině bude s.Pávek souzen válečným tribunálem za velezradu a geroj okrajiny Fialkovskyj a spol. za vlastizradu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout