Evropský parlament odmítá uznat, že integrita orgánů EU může být podkopána tím, že EK financuje organizace šířící islámskou propagandu

Evropský parlament odmítá uznat, že integrita orgánů EU může být podkopána tím, že EK financuje organizace šířící islámskou propagandu

Nakonec se samozřejmě jako vždy dozvíte, kdo jak hlasoval…

Již dlouhodobě zde upozorňuji na fakt, že EU velmi štědře sponzoruje různé islámské organizace, včetně těch, které nepokrytě přiznávají, že jejich cílem je vytvořit z Evropy islámský chalífát pod právem šaría.

Zajímavé je, že téměř všechny tyto organizace jsou nějak napojeny na Muslimské bratrstvo a na země, které již dlouhodobě pracují na islamizaci Evropy (Katar, Saúdská Arábie, Turecko).

Vzhledem k tomu, že tato podpora islámským radikálům ze strany EU trvá již dlouhodobě, nijak mne neudivilo odhalení korupce ze strany Kataru a Maroka.

Nicméně právě fakt, že EU nadále pokračuje v podpoře radikálních muslimů a tlačí na celoevropské zavedení zákonů, které by přísně trestaly islamofobii (zákony o rouhání), jen potvrzuje, že ti europoslanci, kteří byli z korupce obviněni, jsou jen špičkou ledovce.

Navíc se zdá, že je do korupce zapojena i Evropská komise, která zatím smetla ze stolu všechny námitky proti financování islámských radikálů, kteří mají za cíl zavedení práva šaría i výtky proti nepřijatelnému protěžování islámu.

Tyto výtky dlouhodobě přicházejí na Evropskou komisi zejména ze strany francouzských europoslanců z RN (strana Marine le Pen), kteří neustále na tuto podvratnou činnost EU upozorňují.

Francouzští europoslanci požadovali jak ukončení financování těchto organizací, zpravidla napojených na Muslimské bratrstvo, tak ukončení islámské propagandy s tím, že evropští daňoví poplatníci si vlastně sami financují ty, kdo mají zájem zavést v Evropě právo šaría.

Zároveň upozornili na fakt, že právě nekončící islámská propaganda ze strany EK poukazuje na to, že islámské země zřejmě korumpují nejen europoslance, ale také eurokomisaře, což by se mělo prošetřit.

Francouzští europoslanci proto podali  pozměňovací návrh, který by zakázal islámskou propagandu a zároveň zacílil na další prošetření korupce ze strany islámských zemí i organizací v rámci usnesení, které již reagovalo na zatím odhalenou korupci.

Hlasování však záhy ukázalo, že drtivá většina europoslanců chce, aby byla z vašich peněz i nadále financována islámská propaganda i organizace, které plánují vytvořit z celé EU islámský chalífát.

Návrh francouzských europoslanců byl totiž drtivou většinou hlasů zamítnut.

A jak kdo hlasoval za ČR? Také většině našich europoslanců islámská propaganda očividně nevadí, protože v převážné většině pozměňovací návrh zamítli…

Pro tento návrh hlasovali: Blaško (zvolen za SPD), David (SPD)

Proti návrhu hlasovali: Niedermayer (TOP09/STAN), Polčák (TOP09/STAN), Dlabajová (ANO), Hlaváček (ANO), Knotek (ANO), Kovařík (ANO), Gregorová (Piráti), Peksa (Piráti), Kolaja (Piráti)

Zdrželi se: Tošenovský (ODS), Vondra (ODS), Zahradil (ODS), Vrecionová (ODS), Konečná (KSČM)

A jak hlasovali Slováci?

Pro návrh: Uhrík

Proti návrhu: Lexmann, Štefanec, Bilčík, Wiezik, Ďuriš Nicholsonová, Hojsík

Zdrželi se: Jurzyca, Radačovský

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Evropský parlament odmítá uznat, že integrita orgánů EU může být podkopána tím, že EK financuje organizace šířící islámskou propagandu

  1. Drvivá väčšina indivíduí uvedených v závere článku má židovský pôvod, aj Radačovský je ruský Žid a za svoju vlasť považuje Izrael . O to viac prekvapuje ich priama aj nepriama podpora islamskej budúcnosti Európy.

  2. tu je vidieť ich úplná neznalosť a diabolstvo.
    Moslim neznamená to čo učí svet. V skutocnosti sú to len ženy, zo slaby božej. Takže ak si nejaký muž, či žena povie som moslim, je to veľmi zlé pre nich, lebo tak vravia, sme transexuali. Iba zo slávy božej si tak môžu povedať, všetci ostatný môžu akurát tak povedať sme veriaci v moslimstvo-teda v slávu božiu. Preto varujem všetkých vravte si veriaci v boha najvyššieho. Ale kto je najvyšší boh? je nim MB.PM. ktorá sa narodila ako jedna z troch trojiciek ktoré porodila Uršula vo svojom veku 70r. a splodila ich s luciferom.Dve da stali zrúdami v pravom slova zmysle a iba táto jedna jediná sa im vzoprela a odišla od nich. Toto je potom pravá svetica a MB.PM. ktorá mala prísť na tento svet.Narodila sa 1974r 27.1. ráno 06:00.Ona je potom ten najvyšší Boh. Tieto zrúdy všetko žnevážili a postavili proti nej a akoby im to nestačilo samé sa korunovali miesto nej. Uršula si privlastnila že ona je najvyššia a jej dcéra Aholiba mala predstavovať falošnú PM. a sama sa stala skutočnou nevestkou a smilnica=diabol. . toto je potom oná smilnica ktorá sedí na vodach mnohých a jej mater deto.Ono všetky tri sú rovnaké a nenažrané. Jej prvá dcéra Ahola sa stala krížom smrti. Všetky tri Uršula a jej dve dcéry Ahola a Aholiba sú len stolice a ani jedna trón boží. toto je potom oné číslo šelmi 666, ktorá ide do zahynutia je ňou lucifer Bergoglio terajší falošný pápež pr. menom Magog. Je to ich myslenie zvrátenosti a podlost a lživosti. a to číslo je skutočne je ňou Uršula 6, jej dcéra Ahola 6,a druhá dcéra Aholiba 6.teda 666 a tu ich máte pohromade. už pred 100 rokmi vedeli o tejto skutočnosti no zamlčovali ju. Nič na plat, nepodarilo sa im to.Pád lucifera je nevyhnutný ako aj celej LGBTI a ich zvratenemu učeniu o Bohu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout