Biden byl před odletem na Ukrajinu konfrontován protiválečnou demonstrantkou (video)

Biden byl před odletem na Ukrajinu konfrontován protiválečnou demonstrantkou (video)

Nedávno Biden prohlásil, že příští rok hodlá opět kandidovat na prezidenta USA. Přitom již ztrácí i podporu svých vlastních voličů, k nimž jistě patří  i žena, která před pár dny konfrontovala amerického prezidenta na jeho večeři před odletem do Evropy.

Právě nekončící válečná podpora Ukrajině a nulová snaha o mírová jednání odklání další jeho voliče, kteří se tak přiřadí k těm, kteří již Bidena opustili po značné devastaci americké ekonomiky.

Joe Biden byl konfrontován protiválečnou demonstrantkou během večeře ve Washingtonu DC v sobotu večer, v předvečer své velké překvapivé cesty na Ukrajinu.

Video z konfrontace sdílela levicová protiválečná organizace CodePink, která má za sebou dlouhou historii konfrontace politiků kvůli zahraniční politice.

 

„Prezidente Bidene, nerad vás obtěžuji – musíme ukončit tuto válku na Ukrajině,“ říká demonstrantka. „Musíme prosadit jednání! Nerada vás obtěžuji, ale lidé umírají.“

Ačkoli konfrontace byla pozoruhodně zdvořilá, hosté se pohoršovali nad tím, když ho protestující vyzývala, aby pomohl vyjednat dohodu mezi Ruskem a Ukrajinou – a ukončil blokádu Kuby.

„Nerada vás obtěžuji, ráda odejdu, ale doufám, že budeme tlačit na mírové rozhovory a jednání a vyškrtneme Kubu ze státem schváleného seznamu teroristů,“ pokračovala žena.
Ke konfrontaci došlo noc předtím, než Biden odjel na svou překvapivou cestu do Kyjeva, kde slíbil ukrajinskému prezidentovi Volodymyru Zelenskému dalších 500 milionů dolarů ve zbraních financovaných americkými daňovými poplatníky.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Biden byl před odletem na Ukrajinu konfrontován protiválečnou demonstrantkou (video)

  1. USA spolu se svými poddanými státy nemají absolutně žádný zájem o jakákoliv mírová jednání. Přesný opak ( ne o 360 jak prezentovala německá nevzdělaná popleta) je pravda. Čím více zbraní, čím více mrtvých Slovanů, čím více zmatků, tím lépe. Ono se totiž v tomto zmatku mnohem lépe vládne jak potvrdila Markéta Svetrová když zničeno nic vyhlásila vyjímečný stav. Nás to všechno ale nechává v klídku, za chvíli dorazí leták na slevy, tak jaképak nebezpečí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout