Americký finanční analytik: Neoconi potřebují válku, protože měnový systém se hroutí (video)

Americký finanční analytik: Neoconi potřebují válku, protože měnový systém se hroutí (video)

Legendární finanční a geopolitický analytik Martin Armstrong koncem loňského roku prohlásil, že USA se připravují na „propad noční můry“. Vykolejení vlaků a politické problémy se vymykají kontrole, ale největším nebezpečím je válka. 

Armstrong vysvětluje: „Chtějí válku, ale také ji potřebují, protože měnový systém se hroutí. . . . Od roku 2014 mají záporné úrokové sazby. Najednou tedy jdou úrokové sazby nahoru. Jakýkoli dluhopis vlastněný institucí v Evropě je propadák. Přišli o tolik peněz, že je to neuvěřitelné. A co se stane? Dluhopisy nikoho nezajímají – tečka. . . .

Úrokové sazby porostou i nadále, protože Fed nemůže zastavit tento druh inflace. A když úrokové sazby rostou bez možnosti to zastavit, tak pak máte válku. Nesčetné miliardy dolarů se posílají na Ukrajinu, což je absurdní. To je to, co máte. . . .

Musíte se také podívat na to, co řekla Janet Yellenová, která byla znepokojena tunami nových dluhů přicházejících na trh. Převyšují bilance primárních dealerů. Aby se člověk stal primárním dealerem, musí být schopen zaručit, že bude schopen koupit určitou částku dluhu. Co se stane, když je nemůžete prodat?

Banka zůstane na dluh a pak zkrachuje. Takže tady máme skutečný problém. Tento druh dluhu nemůžete utrácet věčně. Od druhé světové války si půjčovali peníze bez úmyslu je splatit… . . Fed je nezávislý a nechce dlouhodobé dluhy. Posunuli jste se ke krátkému konci křivky. Jak můžete pokračovat ve financování vlády, když pro dluh nejsou žádní kupci? Jde o globální problém.“

Takže válka splňuje všechna kritéria? Armstrong říká: „Absolutně. Už nemůžete splácet všechen ten dluh, a to je skutečný cíl. Proto Klaus Schwab říká, že nebudete nic vlastnit a budete šťastní. Snaží se, aby to vypadalo, že to dělají pro vás. Vyrovnáme všechny dluhy a zbavíme vás všech vašich dluhů. 

To proto, že všechno vymažou. Penzijní fondy budou všechny pryč. Proto spouští garantovaný základní příjem, který vám nahradí důchod. Tím to všechno vyřeší. To je konečný cíl, protože takto nemohou dále pracovat. Nemohou si dál půjčovat, co potřebují, bez úmyslu to někdy splatit.“

Armstrong odhaluje, proč se volby v roce 2024 nemusí konat. Může Deep State spáchat dostatek volebních podvodů, aby udrželi Bidena a zbytek neoconů u moci? To stěží.

Armstrong říká, že většinu toho, co se dnes děje, mají na svědomí neoconi, a že mají pod kontrolou obě strany. Armstrong poukazuje na to, že demokratka Hillary Clintonová zaplatila za falešnou dokumentaci Trump/Rusko a republikán John McCain ji předal FBI. Armstrong tomu říká „univerzitní párty“ a řeší problémy, které neokonzervativci záměrně vytvářejí.

Armstrong také mluví o dolaru, zlatu, občanských nepokojích, reálném majetku a válce na Ukrajině. Podle Armstrongových zdrojů je skutečný počet obětí ukrajinské armády neuvěřitelných 250 000 mrtvých. Armstrong říká, že Rusko válku neprohrává. Dokonce tvrdí, že ji vyhraje.

Umíte-li anglicky, tak se ve 47minutovém rozhovoru můžete dozvědět mnohem více:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “Americký finanční analytik: Neoconi potřebují válku, protože měnový systém se hroutí (video)

  1. skutečnost, že státní dluhopisy už nikdo nechce kupovat je fakt. Veškeré peníze tzv. západu jsou dnes kryty již jen dluhy a to je tzv. smrtící kombinace. Otázkou je, proč lidé dovolí aby vláda zadlužovala zemi tak strašný tempem. V roce 1993 dlužíš každý občan 5,5 tis.Kč a dnes 275 tis. To je výsledek všech vlád ODS, socanů a Babiše za podpory dnešní pětikoalice. Peníze z daní občanů se přesunují k politikům a nadnárodním koncernům. Zdá se, že lidem tento stav nevadí a chodí k volbám dávat hlas těm, co je 30 let systematicky okrádají. Zvláštní stav ????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout