AfD: „Americké jednotky by se měly stáhnout z Německa, pokud jsou zapleteny do sabotáže Nord Streamu“

AfD: „Americké jednotky by se měly stáhnout z Německa, pokud jsou zapleteny do sabotáže Nord Streamu“

Stále více indicií napovídá tomu, že informace, které vypustil do světa nositel Pulitzerovy ceny, novinář Hersch, jsou pravdivé nebo mají k pravdě alespoň velmi blízko.

Jisté je, že zamlčování faktů zjištěných při vyšetřování jen nahrává tomu, že za vším skutečně stáli ti, kdo si již dlouhá desetiletí hrají na beztrestného světového drába.

Útok na Nord Stream by měl být považován za akt terorismu nejen vůči Rusku, ale také vůči Německu. Jenže právě v Německu vládne zcela loutková vláda, která by zřejmě nikdy neprozradila účast svých „páníčků“ na tomto útoku.

Po zprávě hvězdného reportéra, že USA a Norsko vyhodily do povětří plynovody Nord Stream, vyzvala AfD k vytvoření vyšetřovacích výborů.

Předseda parlamentní skupiny AfD Tino Chrupalla vyzval k vytvoření vyšetřovacích výborů v souvislosti s útokem na plynovody Nord Stream. Jak Bundestag, tak Evropský parlament musí vyšetřit, zda se USA a Norsko aktivně podílely na vyhození plynovodů do povětří, řekl.

Známý americký investigativní reportér Seymour Hersh citoval zasvěcené zdroje zapojené do plánování útoku na německou a evropskou infrastrukturu.

Chrupalla vyzval k vyšetření těchto tvrzení: „Podezření nositele Pulitzerovy ceny musí být vyšetřeno.“ Všechny závažné otázky musí být nyní „zodpovězeny vyšetřovacími výbory“. Bundestag má „právo vědět, jaké znalosti měla spolková vláda“.

Šéf AfD zdůraznil, že takové vyšetřování by mělo zjistit, zda se na plánování podíleli vládní úředníci. „Byli vládní úředníci zasvěceni do plánování útoku?“

Podle Hershe se Olaf Scholz po nějakém „kolísání“ rozhodl být v americkém týmu. Narážel tím na schůzku mezi německým kancléřem a americkým prezidentem Joem Bidenem 7. února loňského roku. Na společné tiskové konferenci americká hlava státu řekla o hrozící válce na Ukrajině: „Pokud Rusko Ukrajinu napadne, nebude už žádný Nord Stream 2. Ukončíme to.“

Dodávky LNG z USA se oproti předchozímu roku zvýšily o 143 procent, což je podle kritiků katastrofa pro klima.

Klimatičtí alarmisté na to již začali upozorňovat, což by mohlo ještě víc poškodit německou vládu, která se neustále zaklíná zelenou politikou. Většina voličů současné německé vlády klimatickým lžím bezvýhradně věří.

„Největší pokrytectví při oddělování Evropy od ruských dodávek ropy a plynu se týká environmentální politiky. Produkce a přeprava LNG z USA má za následek produkci CO2, která je dvakrát větší než u konvenčního ruského plynu,“ uvádí Le Monde Diplomatique.

Sabotážní akt, který měl posloužit k prosazení „mezinárodního řádu založeného na pravidlech“ vyvolal masivní únik metanu, který způsobil velké škody na životním prostředí, mořském životě, včetně delfínů, velryb a rostlin. Tato skutečnost nezajímala ani různé příznivce Strany zelených v EU, ani Gretu Thunbergovou.

Vůdce parlamentní skupiny AfD poukázal na to, že USA zaútočily na spojence: „Provedla vedoucí mocnost NATO útok na životně důležitou kritickou infrastrukturu naší země v evropských vodách? Pokud ano, museli bychom se ptát, zda aliance zaručuje bezpečnost v Evropě, nebo ji spíše ohrožuje. Důsledkem by mělo být stažení všech amerických jednotek.“

Podle Chrupally by všechna zjištění vnitrostátních orgánů měla být předložena Evropskému parlamentu: „Evropské státy se nesmí smířit s takovým násilným vměšováním. Ještě méně jim má být dovoleno se ho účastnit.“

Až do středy byl investigativní novinář v předních německých médiích vždy znám jako „legenda“ – jako slavný detektiv, který úspěšně odhaluje četné americké státní zločiny. Od svých odhalení se však stal „kontroverzním.“

Zacházení s Hershovými odhaleními v německých mainstreamových médiích – buď jejich naprosté ignorování, nebo obviňování Kremlu – s největší pravděpodobností dá již tak nízké důvěryhodnosti „předních médií“ poslední smrtelnou ránu.

Navíc se zdá, že nejdůvěryhodnější „spojenec“ Německa neměl problém přesvědčit Norsko jako člena evropského „společenství hodnot,“ aby se podílelo na zločinném úsilí s cílem prodat svoji energii do Německa mnohem výhodněji.

Aby tak však Norsko mohlo učinit, aktivně se zapojilo do teroristického činu, porušení mezinárodního práva a porušení Charty Organizace spojených národů.

Když tajné akce amerických speciálních sil v Salvadoru, Nikaragui a Hondurasu zahrnovaly zaminování pobřeží Nikaraguy, aby zastavily místní obyvatele v rybolovu a dalších námořních aktivitách, byl v červnu 1986 případ úspěšně předložen Mezinárodnímu soudnímu dvoru. To znamená, že Mezinárodní soudní dvůr, který byl zřízen Chartou OSN, má v tomto případě jurisdikci, domnívají se právní znalci.

Po sabotáži zahájily Německo, Dánsko a Švédsko samostatné vyšetřování útoku, což dále zdůraznilo nejednotu členů EU. Švédsko bylo údajně první, kdo opustil plánovaný společný vyšetřovací tým; Dánsko ho následovalo. Žádná evropská země dosud svá zjištění nezveřejnila.

„Hershova odhalení jsou výzvou zejména pro konzervativce a pravicové atlantisty. Protože pokud je Hershův vyčerpávající popis událostí, který je založen na vysoce postavených zdrojích ve Washingtonu, správný, pak nemůže existovat žádný jiný důsledek než požadavek na stažení všech amerických vojsk a vojenských základen z Německa,“ prohlásil Wolfgang Hübner, dlouholetý městský radní a předseda parlamentní skupiny Bürger für Frankfurt (BFF).

Výkonná moc pod Bidenem se možná jednostranně rozhodla vést válku proti Německu, ale s jejich projektem je spojeno mnoho právních problémů, jako je neschopnost informovat Kongres nebo dokonce mocný kongresový „gang osmi.“

Podle Hersche americké námořnictvo zničilo majetek cizí vlády na příkaz prezidenta Bidena. Tvrzení, že jen plnili rozkazy, by u soudu neprošlo, protože obcházení Kongresu je evidentně nezákonné.

Gang osmi konkrétně zahrnuje vůdce každé ze dvou stran jak ze Senátu USA, tak ze Sněmovny reprezentantů a předsedy a řadové menšinové členy jak senátního výboru, tak sněmovního výboru pro zpravodajské služby, jak je stanoveno v 50 U.S.C. § 3093(c)(2).

Je také výmluvné, že šéfové americké armády nespustili poplach, když se Bidenův tým rozhodl vyhodit do povětří Nord Stream.

Dlouho před Herschovou zprávou norský investigativní reportér Alf R. Jacobsen napsal podrobnou analýzu sabotáže Nord Stream. V říjnu 2022 Jacobsen zpochybnil myšlenku zapojení Ruska do výbuchů. Podle něj je Hershův článek věrohodný.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “AfD: „Americké jednotky by se měly stáhnout z Německa, pokud jsou zapleteny do sabotáže Nord Streamu“

  1. Už mŕtvy zradca Hans Modrow nebol nikdy potrestaný za to,že odovzdal zadarmo NDR fašistickej beštii Helmutovi Kohlovi a Nemecko sa mohlo zjednotiť, odvrátiť na 30 rokov krach seba aj „vyspelého“ Západu a neskôr ovládnuť celú Európu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout