Švýcarsko: Klimatičtí extremisté nyní ničí sněžná děla

Švýcarsko: Klimatičtí extremisté nyní ničí sněžná děla

Klimatické šílence již nejspíš přestává bavit blokování silnic a ničení uměleckých děl, v zimě tedy – zatím alespoň ve Švýcarsku a Francii – přesedlali na sněhová děla, která je podle nich potřeba z hor odstranit.

Je samozřejmě nejspíš jen otázkou času, než se tito ekoteroristé přemístí i do dalších evropských hor.

Ekoteroristé nyní ničí sněžná děla v lyžařských střediscích zejména ve Švýcarsku. Vysvětlili: „Lyžování je odsouzeno k záhubě. Je to činnost, kterou absolutně nepotřebujeme.“

Malý počet často  duševně vyšinutých zločinců chce nyní diktovat život většině – aniž by předtím sami museli čelit jakýmkoli volbám, neboť – jak již víme – mnozí si ve volném čase cestují letadlem po celém světě. Klimatický alarmismus totiž docela slušně vynáší.

Už jim nestačí ohrozit lidský život zablokovanými silnicemi nebo prasklými pneumatikami. Klimatičtí teroristé jdou ještě o krok dále a uchylují se k vážným škodám na majetku. Informuje o tom francouzsky psaný deník 24 Heures ze Švýcarska.

Byla napadena sněžná děla ve Villars a Les Diablerets a také ve Verbier. K sabotážím prý došlo i ve Francii.

Teroristé tvrdí, že své aktivity provádějí „ve společném zájmu.“

„Dojde k dalším sabotážím, které ukážou nesmyslnost sněžných děl,“ slibují ekoteroristé a dodávají:  „Lyžování je odsouzeno k záhubě. Je to činnost, kterou absolutně nepotřebujeme.“

Anonymní terorista, který tvrdí, že vystudoval environmentální inženýrství, říká, že ničení sněžných děl je „jediný způsob, jak ukázat absurditu zimních sportů“.

Sektu klimatických šílenců povzbuzují v jejich činech masmédia, která hovoří o „neškodných aktivistech“ a „pokojných protestech“. Ve skutečnosti je to kult, který svým členům vymývá mozky.

O poněkud podprůměrném IQ některých jedinců, kteří se oddaně přidávají ke klimatické sektě, svědčí i některé konkrétní příklady.

Za vše lze zmínit například případy, kdy se ekoteroristé zabetonovali k zemi, takže museli být vysekáváni i s pomocí sbíječek. Další klimatický idiot pro změnu  použil natolik kvalitní lepidlo, že jeho ruka musela být vysekána ze silnice i s asfaltem…

 Jenže mnohdy na akce klimatických extremistů doplácí i běžní občané – a někdy jde dokonce i o život. Například loni se hodně propíral případ z Velké Británie, kdy díky jedné takové blokádě silnice klimatickými extremisty došlo k nehodě, při níž zemřely dvě ženy. 

Velmi podobný případ se odehrál i v Německu, kde zemřela žena po nehodě, k níž došlo zřejmě kvůli blokádě silnice. Blokáda klimatických teroristů pak znemožnila i to, aby se k ženě dostala včas pomoc.

I přesto klimatičtí idioti ve své podvratné činnosti pokračují. Je tedy jen otázka času, než budou jejich akce stát další životy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Švýcarsko: Klimatičtí extremisté nyní ničí sněžná děla

  1. Nějak nerozumím tomu, proč se někdo zdržuje vysekáváním teroristy z betonu. Chtěl to tak, byla to jeho volba, tak bych ho tam nechal. Bláznům se nemá odporovat.

  2. Už mám v autě nachystaný popřový plyn ve speji, tak klimateroristi, pojďte blíže. Podle návodu obsahuje chilli papričky něco jako Carolina Reaper, tak se těším na setkání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout