WEF: Propagandista Al Gore tvrdí, že se vaří oceány a vytvářejí atmosférické bomby

WEF: Propagandista Al Gore tvrdí, že se vaří oceány a vytvářejí atmosférické bomby

Pokud sledujete celé klimatické divadlo, pak víte, že Al Gore je čelním představitelem šíření klimatických lží. Již v 90. letech přišel s mnoha apokalyptickými předpověďmi, které se však nikdy nesplnily.

Přesto je stále stavěn do popředí těch, kdo u lidí s vymytým mozkem vyvolávají paniku, na jejímž základě bude nyní pokračovat realizace Agendy 2030, která je kompletně založena na onom klimatickém podvodu.

Na právě končícím srazu v Davosu byla klimatická apokalypsa jedním z hlavních témat. To nám jasně ukazuje, kam se bude nadále svět ubírat.

Přitvrdí se v klimatickém politice, urychlí se zavádění 15minutových a chytrých měst, urychlí se  likvidace chovů zvířat, vyvlastňování, zavede se osobní měření uhlíkové stopy, bude pokračovat přechod k cirkulární ekonomice a digitálnímu otroctví.

Většina zaváděných totalitních opatření bude prováděna s výmluvou na údajnou přicházející (ve skutečnosti neexistující) klimatickou katastrofu. I proto je nyní velmi důležité tuto agendu sledovat, naše životy ovlivní víc než cokoli jiného.

Ve středu bývalý americký viceprezident Al Gore na Světovém ekonomickém fóru (WEF) ve Švýcarsku pokračoval ve vyšinuté tirádě o změně klimatu, když tvrdil, že lidé vytvářejí atmosférické řeky a dešťové bomby, a že oceány jsou ve varu.

„Nevyhráváme. Krize se stále zhoršuje rychleji, než nasazujeme tato řešení,“ řekl Gore na summitu WEF.

Al Gore řekl, že lidské činy změnily zemskou atmosféru na „otevřenou kanalizaci“ pro skleníkové plyny.

„Znají lidé tu tenkou modrou čáru, kterou astronauti přinášejí zpět na svých snímcích z vesmíru? To je ta část atmosféry, která má kyslík, troposféru, a ta je jen pět až sedm kilometrů silná. To je to, co používáme jako otevřenou kanalizaci,“ řekl Gore.

Gore pak přirovnal účinky globálního oteplování k jadernému holocaustu v Japonsku během druhé světové války, o kterém tvrdil, že způsobuje var našich oceánů a vytváří dešťové bomby.

„Stále do něj každý den vkládáme 162 milionů tun (skleníkového plynu) a nahromaděné množství nyní zachycuje tolik tepla, kolik by uvolnilo 600 000 atomových bomb třídy Hirošima, které by každý den explodovaly na Zemi,“ řekl.

„To je to, co vaří oceány, vytváří tyto atmosférické řeky a dešťové bomby a vysává vlhkost ze země a vytváří sucha a tání ledu a zvyšuje hladinu moří a způsobuje tyto vlny klimatických uprchlíků!“ pokračoval.

13. prosince 2008  Al Gore předpověděl, že Severní pól bude do pěti let zcela bez ledu. Nyní se potvrzuje, že arktický led naopak přibývá.

Gore učinil tuto předpověď německému publiku 13. prosince 2008. Al Gore je varoval, že led na severu zmizí do 5 let.

Nebyl to jediný případ, kdy Al Gore učinil svou předpověď, že póly budou bez ledu. Gore předpovídal hrozivý scénář od roku 2007. To znamená, že severní pól měl před 14 lety úplně roztát.

Se stejnou předpovědí přišel Al Gore i v roce 2009.

V lednu 2006 Al Gore prosadil teorii, že „během příštích deseti let svět dosáhne bodu, odkud není návratu“ a „skutečné planetární nouze“ v důsledku globálního oteplování.

Samozřejmě se ukázalo, že to není nic jiného než účelové lži. Manipulátoři jako Al Gore zneužívají faktu, že většina lidí je nejen velmi lehce manipulovatelných, ale také mají krátkou – a především selektivní – paměť.

Nejméně 8 hrozivých předpovědí z filmu Ala Gora se nikdy nesplnilo – a to ani vzdáleně.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

6 thoughts on “WEF: Propagandista Al Gore tvrdí, že se vaří oceány a vytvářejí atmosférické bomby

  1. All Gore je zcela evidentní duševní mrzák. Před 15 lety tvrdil, že za pět let bude severní pól bez ledu. Výsledek? Ledu klidně přibývá.

    1. No, to víte, když se těch šílenců sjede větší počet na jednom místě… 🤡
      Ale příděl bláznivých dědků, kteří mají ambice řídit svět, prozatím končí. Davos je už zase běžná švýcarská vesnice, protože globální lichváři už nasedli do svých tryskáčů a zamířili do svých luxusních vil. 🤑
      Teď už je jen třeba sledovat jejich loutky, jak plní notičky….🤥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout