Vtip roku: Von der Leyenová představuje EU jako pacifistickou „mírovou unii“ poskytující hodnoty

Vtip roku: Von der Leyenová představuje EU jako pacifistickou „mírovou unii“ poskytující hodnoty

Obzvlášť po sblížení EU s útočným paktem NATO, k němuž aktuálně došlo, jde o výrok, který se skutečně jeví jako velmi špatný vtip. Toto sblížení navíc prakticky narušuje neutralitu Rakouska, které rozhodně nemá zájem o vstup do NATO, neboť drtivá většina občanů si přeje zůstat neutrální.

NATO nikdy nesloužilo k obraně, což vidíme na případu již téměř půl století okupovaného Kypru nebo neustále Tureckem napadaného Řecka. Již jen fakt, že zde dochází k útokům uvnitř paktu, vyznívá velmi bizarně.

EU pak rozhodně není uskupením, které by kdy podporovalo mírové a klidné soužití. Již roky je to právě EU, kdo podporuje invazi džihádistů, připravených kdykoli zaútočit, do Evropy. Všichni, kdo byli díky této politice „obohaceni,“ mohou děkovat „mírové“ EU.

Agresivita Evropské unie a mnoha jejích členských států je reinterpretována předsedkyní Komise Ursulou von der Leyenovou v nejlepším orwellovském newspeaku. Němka prostřednictvím Twitteru připomněla za vlasy přitažené výroky loni zesnulého předsedy Evropského parlamentu Davida Sassoliho.

Lejnová citovala Sassoliho:

„Proč se autoritářské režimy tak bojí Evropy? Nevedeme válku, nevnucujeme svůj model. Tak proč? Naše hodnoty je děsí.“

„Otázka Davida Sassoliho nyní působí jako proroctví. Rok po jeho smrti nás vzpomínka na Davida stále hřeje u srdce a ukazuje nám cestu.“

Toto prohlášení Lejnové vypadá jako čirý výsměch, protože EU je spolu s USA primárně zodpovědná za destruktivní sankční politiku po celém světě. Brusel v současnosti sankcionuje za různé „přestupky“ více než 25 zemí světa. 

Každý, kdo se odkloní od transatlantické linie, je napaden ekonomicky, politicky a nakonec i vojensky.

V mnoha zemích sankce podporované fašistickou EU způsobily hladomor, což před časem kvitovala i balkánská řeznice, zmiňujíc se o půl milionu iráckých dětí, které zemřely hlady vlivem západních sankcí. Jak tehdy prohlásila, tyto mrtvé děti „za to stály.“

Nejinak je tomu nyní například v Sýrii, kde dochází pod vlivem sankcí k velmi obdobným problémům. Situace došla již tak daleko, že jistá pozorovatelka po návštěvě Sýrie prohlásila, že se jedná o humanitární katastrofu.

A důvod sankcí? USA a EU se nelíbí demokraticky zvolený prezident.

Kromě toho je třeba mít na paměti útočné války NATO se silnou evropskou účastí proti Jugoslávii, Libyi, Sýrii a Iráku. Von der Leyenová a EU samozřejmě nemají problém s údajně „demokratickými režimy“, jako je Ázerbájdžán, Turecko nebo Katar a Saúdská Arábie, které rovněž hrají klíčovou roli při organizování a financování džihádu a masové muslimské invaze do Evropy.

A jaké hodnoty nám EU poskytuje?

Cenzuru, zelenou diktaturu, ekonomický úpadek, deindustrializaci, válečné štváčství, LGBTQIA, 120 pohlaví, covidovou totalitu, islamizaci a protibělošský rasismus.

Vítejte ve 4. říši….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Vtip roku: Von der Leyenová představuje EU jako pacifistickou „mírovou unii“ poskytující hodnoty

  1. Vážne uvažujem o tom,že si kúpim niektorú knihu o tom, ako „porazení“ nacisti a pohlavári SS založili Európsku úniu… Jednu ponúka aj naše alternatívne vydavateľstvo Torden.

  2. Liberálno-fašistické svine sa rozťahujú v celej EU!!! A klamú svojich občanov len sa tak práši. Ten teror čo tu zaviedli od roku pána 2019 tu pretrváva do dnes. A bude to ozaj zázrak keď sa ho dokážeme zbaviť. Čím dlhšie budú u moci tým to bude pre nás občanov o to ťažšie. Ovládajú totižto už všetky štruktúry!!! A verte mi oni sa moci nevzdajú tak ako sa jej vzdali komunisti v roku pána 1989 u nás v bývalej ČSSR!!! Mysleniu zdar!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout