USA: Lékař vydával falešné covid certifikáty a dětem píchal místo mRNA přípravku fyziologický roztok: Nyní mu hrozí pět let vězení

USA: Lékař vydával falešné covid certifikáty a dětem píchal místo mRNA přípravku fyziologický roztok: Nyní mu hrozí pět let vězení

Nejen v Evropě, ale také ve většině států USA byli ti, kdo genové injekce odmítli, v segregaci. Na základě mediální i politické štvanice byli oficiálně pasováni na občany 2. kategorie, což jsme ostatně zažili také u nás.

To vše se dělo ze zdravotního hlediska zcela bezdůvodně, avšak z pohledu zkorumpovaných politiků se jednalo o skvělý „kšeft“, ale také o potvrzení poslušnosti jejich „páníčkům“ z řad globálních elit, které celé covidové divadlo řídily.

Mnoho lidí nemělo zájem poskytnout své tělo všanc experimentu, na druhou stranu nechtěli žít v segregaci. Jsou-li pravidla zvrácená, pak je jen v pořádku je porušovat.

Tak zcela oprávněně smýšleli nejen ti, kdo se záhy sháněli po falešných potvrzeních o aplikaci genové injekce, ale i ti, kdo tato potvrzení poskytovali.

Jedním z nich byl i americký chirurg, kterému nyní za odpor proti zvrácenému systému hrozí až pět let vězení.

Je považován za hrdinu odporu proti covidové tyranii a zločinům, které byly spáchány i na na dětech, pro jiné za zločince, který by měl být patřičně potrestán. Mluvíme o Michaelu Kirku Mooreovi, Jr., plastickém chirurgovi z amerického státu Utah.

Chirurg z Utahu a jeho zaměstnanci čelí federálnímu obvinění, že zahodili genové přípravky proti COVID-19, ale stále rozdávali očkovací průkazy proti COVID-19 těm, kteří za ně zaplatili.

Michael Kirk Moore, Jr. a jeho společnost Plastic Surgery Institute of Utah, spolu s Kari Dee Burgoyne, Kristin Jackson Andersen a Sanda Flores, byli 11. ledna odsouzeni federální porotou za obvinění ze spiknutí s cílem podvést Spojené státy, spiknutí za účelem prodeje a nakládání s vládním majetkem a napomáhání a navádění při přeměně, prodeji, převodu a likvidaci vládního majetku.

Tak zní obžaloba.

„Moore a jeho společnost zničili stovky dávek vládou dodaných vakcín proti COVID-19. Výměnou za přímé platby v hotovosti nebo vyžádané „dary“ určené charitativní organizaci rozdávali obžalovaní očkovací průkazy proti COVID-19 jednotlivcům, aniž by jim dali vakcínu proti COVID-19,“ stojí v obžalobě.

Společnost také dávala dětem injekce fyziologického roztoku, aby si myslely, že dostaly vakcínu,“ uvedla obžaloba.

Institut plastické chirurgie se nachází na Midvale, 7535 Union Park Ave. Podle žalobců je Moore certifikovaným plastickým chirurgem, který vlastní a provozuje společnost, ale je také členem toho, co soudní dokumenty označují jako „Organizace 1“, což je soukromá organizace, která se snaží chránit lékařské povolání před konflikty v zájmu „osvobodit“ jej od vlády a farmaceutického průmyslu.

„Od 12. května 2021 do 6. září 2022 Moore a jeho společnost objednali stovky dávek vakcíny COVID-19 od Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, které měly být údajně distribuovány zákazníkům,“ uvedla obžaloba.

„Dne 15. října 2021 Moore a další začali lidem říkat, že jim mohou dát očkovací průkaz, aniž by museli skutečně dostat injekci, výměnou za 50 dolarů,“ podle žalobců.

Každá osoba, která požádala o očkovací průkaz, pak poskytla dar ve výši 50 dolarů, který podle žalobců putoval na „charitu“ spojenou s Organizací 1. Pacienti si pak museli domluvit schůzku s Institutem plastické chirurgie v Utahu, aby si vyzvedli své karty. Zaměstnanci vyplnili a orazítkovali karty během naplánovaných schůzek.

Prokurátoři tvrdí, že mezi 15. říjnem 2021 a 6. zářím 2022 mělo být pacientům podáno 1 937 dávek vakcíny COVID-19 v hodnotě něco málo přes 28 000 dolarů, zatímco ve skutečnosti žádnou nedostali. Obžalovaní pak vzali skutečné dávky vakcíny a zlikvidovali je vystříknutím injekční stříkačky do odpadu.

V březnu si tajný agent domluvil s Institutem plastické chirurgie schůzku, aby získal falešný očkovací průkaz, přičemž tvrdil, že má doporučení od někoho, kdo již udělal totéž, uvedla obžaloba. 

Když agent jmenoval někoho, kdo obdržel ID, byla domluvena schůzka. Druhý policista v utajení udělal totéž v květnu, ukazují soudní podání…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

3 thoughts on “USA: Lékař vydával falešné covid certifikáty a dětem píchal místo mRNA přípravku fyziologický roztok: Nyní mu hrozí pět let vězení

  1. v ČR to bude vypadat blbě až bude na hradě Petr Pavel tak je jisty že pětikolka nepadne a výdrži cely mandát nebude sila jak tuhle nejhorši vládu odvolat v ČR se tedy bude povinně očkovat jak je nejpozději na rok 2025 připraveno Slovaci se mužou zachranit pokud si v září zvolí do parlamentu alternativu a to se ještě na záčatku roku 2024 zbaví Čaputky u nás v ČR je situace horši dopadneme hrozně a ještě tu hrozí i Řecky scenař

  2. keby to robil z presvedčenia (lekárska etická zásada “ primum non nocere“ – neškodiť!) tak o tom nemusel nikto vedieť.
    Ale ako správny amík chcel na tom niečo aj zarobiť…

    1. Myslím že ty jedy musel i on koupit a zaplatit / 28000 dolarů / dřív než je zlikvidoval ,zadarmo mu je určitě nedodali. Na zákaldě toho pak mohl vydat pas. Jako plastický chirurg nebyl odkázaný na cenu takového rizika, vazby a odebrání licence .Těch 50 dolarů je nic proti utrpení těch co dostali pravou „časovanou bombu“ do těla. Nějaký „covid uvědomělý „zaměstnanec kliniky si pustil hubu na špacír ,když to takhle prasklo .Jen personál mohl vědět o likvidaci šmakulády do odpadu. Záměr lékaře byl chránit lidi a proto ho zločinci odsoudili. Falešná byla jedině „vakcína“ a systém který ji dovolil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout