Šokující odhalení pilota: Elity si žádají, aby jejich letadla pilotovala výhradně neočkovaná posádka (video)

Šokující odhalení pilota: Elity si žádají, aby jejich letadla pilotovala výhradně neočkovaná posádka (video)

V posledním více než roce se objevují alarmující statistiky rostoucího počtu případů kolapsů posádek letadel. Bylo jich mnohonásobně víc než kdy v historii, připomínám, že o některých případech jste si mohli přečíst například zde, zde nebo zde.

Tak jako se ovšem neřeší nadměrná úmrtnost v některých zemích, neobvykle vysoký počet kolapsů sportovců, který nemá v historii obdoby, tak se neřeší ani případy častých kolapsů pilotů.

Zdá se ovšem, že mnohé elity nyní hledají na cestu do Davosu (ale i na další cesty, kde budou kout své podvratné plány) posádku, která nebyla ošetřena jimi tak vehementně prosazovanými genovými přípravky.

Joshi Yoderovi z US Freedom Flyers volají bohatí podnikatelé a manažeři korporací, kteří chtějí, aby s nimi létala neočkovaná posádka. Bývalý pilot Jetstar Alan Dana to odhalil v rozhovoru s Marií Zeee .

„Tito lidé mají luxus vybrat si, kdo bude jejich letadlo pilotovat,“ řekl Dana, který upozornil na to, že stále existuje mnoho pilotů, kteří nejsou očkováni. „Tito bohatí podnikatelé chtějí, aby v jejich soukromém letadle létala jen neočkovaná posádka,“ zdůraznil Dana.

Cestující, kteří si koupí letenku a poletí běžnou leteckou společností, podle pilota takový luxus nemají.

Takže pravděpodobně mnoho účastníků WEF letí do Davosu s neočkovaným pilotem.

V měsících listopadu a prosinci loňského roku došlo v leteckém světě k řadě neobjasněných úmrtí .

Zemřeli dva piloti, steward, dvě letušky a druhý pilot. Skupina Airliners for Humanity, ke které je přidružen i letecký personál, se domnívá, že tyto incidenty by měly být pečlivě vyšetřeny.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Šokující odhalení pilota: Elity si žádají, aby jejich letadla pilotovala výhradně neočkovaná posádka (video)

    1. landova pisnicka,uz nevim jak se jmenuje, ale zpiva se tam o cipech v hlave a dluzich a ze nepoznate co je sen a co realita a v klipu je kolibka a behaji tam ovecky jako pri usinani a drony co smirujou.

      je to taky pisnicka o dohledu velkyho bratra.

      jo a jmenuje se to Ukolebavka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout