Rakousko: Iráčan pobodal partnerku před očima dítěte, pak ukradl policistovi útočnou pušku (video)

Rakousko: Iráčan pobodal partnerku před očima dítěte, pak ukradl policistovi útočnou pušku (video)

V pondělí došlo v rakouském Linci ke krvavému zločinu a následné dramatické honičce, při níž byl vážně zraněn policista. V hlavní roli – jak jinak – muslimský obohacovač…

V Linci 41letý Iráčan pobodal svou partnerku. Její 11leté dítě s ní bylo během zločinu v bytě. Po dlouhé honičce se policii konečně podařilo podezřelého zastavit.

42letá žena narozená v Rumunsku je v současné době v nemocnici, ale je mimo nebezpečí.

Podle rakouských novin migrant údajně napadl svou partnerku kuchyňským nožem. I přes svá zranění se jí kolem sedmé hodiny podařilo vytočit tísňové volání. Její dítě bylo v době činu stále v bytě.

Podezřelý následně odjel autem na pracoviště své přítelkyně a vyhrožoval jednomu z jejích kolegů z práce, kterého pak pobodal. Poté ujížděl autem a přejel dva policisty, přičemž jednoho z nich vážně zranil.

Těžce zraněnému policistovi posléze ukradl útočnou pušku.

Záběry z dopravní kamery ukazují muže, který běží na ulici s útočnou puškou a mává kolem sebe. Pak přistoupí k VW Arteon s útočnou puškou a požádá řidiče, aby vystoupil. Chce vystoupit z auta, zapomene zatáhnout za ruční brzdu, znovu naskočí a pak odejde od vozidla. Těžce ozbrojený muž nastoupí do auta a video končí:

 

 

Iráčan pak dál prchal s ukradenou útočnou puškou. Poté, co údajně padly výstřely, byl pachatel kolem dvanácté hodiny zastaven.

„Předpokládáme úmyslné, těžké ublížení na zdraví. Je pravděpodobné, že půjde o vztahový akt,“ řekl policejní mluvčí. Očitý svědek hovořil o těžce ozbrojených policistech a zcela zdemolovaném autě.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko: Iráčan pobodal partnerku před očima dítěte, pak ukradl policistovi útočnou pušku (video)

  1. Zranění rakouských policistů není podstatné. V řadě jde o vztahový akt, kde by se měli zapojit léčebné instituce a sociální elektrorát. Je třeba Iračanům pomáhát v řešení rodinných vztahu, páč, Rakousko si vřele tyto migranty vzalo za své, ale řešit problémy s tím spojené se mu nechce. Měli by se mu dotace z EU přiškrtit, páč latentní rasizmus vůči migrantům tam stale kvete.
    Ostatně není v článku popsáno, jaký byl postup policistů těsně po nahlášení události na okrsku? Určitě nebyl v souladu s předpisy. Když jsem v r.1991 byl na brígadě v Schonau při Eisenstadtu na zběr vinné révy, přespávali jsme v aute na parkovišti, noční razie policitů mne rázem otevřela oči jak je to s demokracii v Rakousku. Hitler šuviks! ..sorry jako.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout