Policie a armáda blokují přístupové cesty do Davosu, kde se schází Schwabovy loutky (videa)

Policie a armáda blokují přístupové cesty do Davosu, kde se schází Schwabovy loutky (videa)

Již v pondělí začíná summit WEF, na kterém se sejdou politické loutky z celého světa i se svými loutkovodiči.

Jako obvykle nebude chybět i několik našich politiků – ministři Sikela a Bek a hlavní bruselská cenzorka Jourová. Sikela a Jourová budou mít dokonce i vlastní projev.

Naše vlády jsou již roky oddané Schwabovi a také pilně plní zadaní. Stejně jednají i loutky v dalších vládách celého světa, samozřejmě až na několik málo výjimek.

Na schůzce se bude diskutovat o tématech, jako je oběhové hospodářství, Blízký východ, cenzura, klima, digitální měna, čtyřdenní pracovní týden a růst v EU (více k tématům i k našim řečníkům najdete zde). Existuje mnoho kritiky WEF, protože  skupina má příliš velkou moc.

S tím, jak se lid probouzí a začíná se  projevovat stále větší odpor proti nespornému vlivu, který mají nikým nevolení globalisté na politiku většiny zemí, rostou obavy o bezpečnost (j)elit a jejich loutek.

V rámci příprav na WEF policie a armáda již v pátek ráno uzavřely přístupové cesty do Davosu. Kontrolují se lidé, vozidla a otisky prstů každého, kdo se snaží do Davosu dostat.

Již dříve bylo oznámeno, že bude nasazeno až 5 000 vojáků, kteří budou pomáhat při plnění „bezpečnostních úkolů“ a během výstavby.

Takové kontroly již několik dnů před začátkem summitu jsou však poněkud nezvyklé, je znát, že se globalisté bojí. Možná proto, že stále více lidí již ví, že právě zde se plánuje budoucnost světa.

Budoucnost jako podle WEF, v níž nikdo nic nevlastní, vše se sdílí, plebs pojídá brouky a globalisté jsou šťastni.

A na závěr aktuální video Klause Schwaba, který tvrdí, že „spojení lidí k neformálnímu dialogu v odlehlé švýcarské vesnici může být nebo by mělo být dobrým receptem na obnovení důvěry.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.6]

4 thoughts on “Policie a armáda blokují přístupové cesty do Davosu, kde se schází Schwabovy loutky (videa)

 1. myslím, že se ta švábovská pakáž má čeho bát. Pro nás demokraty je nepochopitelné, že vyslanci naší země ač při dosazení do funkcí slibovali Česká Republika na prvním místě si jezdí pro pokyny za nikým nevolenou lidskou zrůdou. Měl by nám popleta Síkela a boháčka Jourová po skončení porady sdělit jak se oba těší až nebudou nic vlastnit jak moc budou šťastní. Nebo tohle se jich nebude týkat? To je divné.

  1. řekli jim, že jsou VIP a oni jako nic, protože šwáb dobře ví, že do několika let chcípnou na mRNA co jourovce i sickřetovi už proudí v těle nějaký čas.


  2. Ѕ р í š ѕ е d і v í m, ž е ѕ е n е b о ј í.
        
   Рrоt оžе ј аk рřіј еdоu dо mů, tа k bu dоu mu ѕеt lé zt kаn álу
       
   nе bо
        
   chоdіt оblk ореný kеv lаrоv ýmі gоr іlаmі ѕ e ѕa píky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout