Globalistický sraz WEF v Davosu má hlídat 5000 vojáků

Globalistický sraz WEF v Davosu má hlídat 5000 vojáků

Již za týden začne velmi důležité setkání v Davosu, kam si pravidelně jezdí loutky z vlád celého světa pro notičky.  Hlavním tématem srazu je zejména posledních několik let plnění Agendy 2030.

Během příštího týdne bychom se již měli konkrétněji dozvědět, kdo se srazu zúčastní, seznam hlavních řečníků jste si mohli přečíst již zde. Letos ovšem vystřídá Klause Schwaba coby hlavního řečníka jeho manželka Hilde.

Světové ekonomické fórum začíná 16. ledna v Davosu. Armáda už v pátek zahájila přípravné práce. Podle švýcarského listu Blick bude nasazeno až 5000 vojáků. 

Vyslání maximálně 5000 vojáků do WEF v letech 2022 až 2024 schválil švýcarský parlament, píše ministerstvo obrany na svém webu.

WEF 2023: Einsatz der Armee für das diesjährige WEF in Davos hat begonnen

Letos se setkání uskuteční od 16. do 20. ledna. Deset dní před začátkem armáda zahájila stavební práce v Davosu. Má také za úkol „provádět bezpečnostní úkoly.“ Na WEF se očekává asi 3000 lidí z oblasti obchodu, politiky a vědy.

Letošním sloganem je „spolupráce v roztříštěném světě“. Oficiální seznam hostů zatím nebyl zveřejněn. Jisté je, že od nás tam tak jako každoročně někdo pojede. Připomínám, že vloni byl v Davosu ministr Sikela, v roce 2019 Babiš s Havlíčkem (v letech 2020 a 21 se setkání konalo online). 

WEF je terčem kritiky také v samotném Švýcarsku. Bylo oznámeno několik protestů proti organizaci Klause Schwaba. Strana Juso Graubünden chce protestovat 15. ledna na radničním náměstí v Davosu.

Protesty nahlásil také „Strike WEF“. Plánují protestní pochod z Landquartu do Davosu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.5]

5 thoughts on “Globalistický sraz WEF v Davosu má hlídat 5000 vojáků

  1. Ani se nedivím, že jsou zkálení strachem, sami dobře vědí, jaké jsou zrůdy a jaké zrůdnosti světu předkládají. Jen se divím, že už nejsou po smrti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout