Podle plánů WEF má žít 85% světové populace v megaměstech (video)

Podle plánů WEF má žít 85% světové populace v megaměstech (video)

Vyvlastňování zemědělců, ke kterému nyní dochází v Holandsku pod pláštíkem omezení produkce uhlíku a dusíku, má ve skutečnosti za cíl zajištění dostatku pozemků pro výstavbu megaměsta. Na venkově by mělo žít jen velmi málo lidí a s tím, jak budou vznikat „zóny pohybu“, nebude možné se z megaměsta jen tak bez zvláštního povolení dostat.

Člověk v megaměstě je plně závislý na systému, což je velmi důležité. Nemůže si sám nic vypěstovat a například v případě blackoutu je v nesrovnatelně horší situaci než venkovan.

Již dnes vznikají projekty 15minutových měst, které by měly později pro každého vyhradit „jeho“ zónu i v rámci samotného megaměsta.

WEF to samozřejmě podává jako skvělý projekt, jako místo, kde by chtěl žít každý. A jisté je, že megaměsta budou i jedním z témat nadcházejícího summitu v Davosu.

Vstupujeme do věku megapole, uvádí Světové ekonomické fórum v nedávno zveřejněném dystopickém videu .  Megapolis je velmi velká souvislá městská oblast.

Po celém světě se města začínají slučovat, jak rostou a rozšiřují se. Pomalu, ale jistě tvoří superměsta. Největší megapolis se nachází v Číně a je známá jako Greater Bay Area.

Pokrývá 11 měst včetně Hong Kongu a Shenzhenu v Guangdongu a má více než 70 milionů obyvatel. Megapolis vytváří 11,6 procenta čínského HDP.

V západní Africe vzniká megaměsto, které by se klidně mohlo stát největším na světě. Je dlouhé 1000 kilometrů a skládá se z devíti měst v pěti zemích, od Abidjanu na Pobřeží slonoviny po Lagos v Nigérii.

Podle odborníků půjde o nejhustěji osídlenou oblast na Zemi. Do roku 2100 zde bude žít až 500 milionů lidí. Do města se stěhuje stále více lidí. Před dvaceti lety žila ve městech méně než polovina světové populace, dnes je to 60 procent.

Očekává se, že do roku 2100 to bude asi 85 procent. Do roku 2030 přibude 1,2 milionu čtverečních kilometrů městské oblasti. WEF se nakonec ptá: „Chtěli byste žít v megapolis?“

Například v již projektovaném evropském Tristate City?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Podle plánů WEF má žít 85% světové populace v megaměstech (video)

  1. zkuste se zamyslet, z jakého logického důvodu by měl tento chazarský Šváb určovat kde mají lidé bydlet. Jasně že na venkově kde mají lidé zahrádku jsou na globalistických obchodech částečně nezávislí a těmhle zrůdám vadí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout