Německo: Klimatičtí extremisté demontovali dopravní značky

Německo: Klimatičtí extremisté demontovali dopravní značky

Není dne, aby z Německa nehlásili nějaké nové „kousky“ klimatických šílenců. Ti zřejmě využívají toho, že jsou systémem hájeni a jen velmi zřídka se stává, že jsou za svoji podvratnou činnost potrestáni.

Berlín pak patří k územím pro klimatické šílence zaslíbeným. Klimatičtí idioti jsou zde velmi přísně chráněni a to až tak, že nedávno nebyli potrestáni klimatičtí šílenci, blokující dopravu, ale soud pokáral jejich odpůrce.

I proto si zřejmě právě na území německé metropole či v jejím okolí dovolili odstranit dopravní značky. Beztrestnost je přece zaručena…

Na přelomu roku klimatičtí šílenci odstranili na Berlínském okruhu řadu dopravních značek, které zvyšují rychlostní limit.

Během komplikované akce, která však prošla bez povšimnutí, členové levicové extremistické skupiny „Extinction Rebellion“ demontovali dopravní značky v oblasti  Berlína.

Zvláště postižená je A10, Berliner Ring, která vede kolem hlavního města. Také na dálnici A9 z Postupimi do Mnichova byly ukradeny značky, které zvyšují povolenou rychlost. Radikální organizace se od té doby přihlásila k odpovědnosti za zločiny.

Mluvčí policejního situačního centra Postupim uvedl, že v oblasti policejního ředitelství východ bylo nyní registrováno 13 demontovaných dopravních značek. Na A9 chyběly dvě značky. Byly informovány všechny agentury údržby dálnic.

Extinction Rebellion“ prohlašuje, že chce prosadit rychlostní limit na německých dálnicích.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německo: Klimatičtí extremisté demontovali dopravní značky

  1. O týchto šialencov sa nemusíme „báť“, moslimovia ich po dobytí Nemecka a väčšiny Európy bez milosti pozabíjajú – čo príde už o pár rokov a čo možno len schvaľovať.

  2. anonymny vlastenec, na tento strasny drist som ti uz fakt musel odpovedat. Posledne mesiace sledujem tvoje komenty a zacinam byt presvedceny, ze si uz davno konvertoval alebo to nemozes mat v hlave uplne v poriadku. Schvalovat zabijanie Europanov moslimami moze fakt len dusevna troska ako si ty. Ty v tej tvojej pomotanej hlave asi nechapes, ze tito ludia maju posledne desatrocia dennodenne vymyvane mozgy a ze to nie je uplne ich chyba.

    1. Tento príspevok zjavne napísal nejaký vegánsky Sorosovec, ktorý s anarchofašistami sympatizuje alebo dokonca pácha niekde vo „vyspelej “ EÚ zločiny spolu s nimi. „Klimatickí aktivisti“ nie sú ľudia, len tak vyzerajú!

      1. Ako pisem, dusevna troska. Ja mam tak daleko od toho, co pises ako ty od cloveka s rozumom. Ale nema zmysel sa dohadovat s niekym, kto vypisuje take dristy ako ty prvy koment a ten druhy len potvrdil moje slova. Oni nie su pre teba ludia, ale ty sa urcite citis ako clovek hrdina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout