Na jihoafrickou vládu byla podána žaloba za podávání škodlivých mRNA přípravků (video)

Na jihoafrickou vládu byla podána žaloba za podávání škodlivých mRNA přípravků (video)

V jedné zemi za druhou jsou podávány žaloby na vlády, které podporovaly či stále podporují aplikaci genových injekcí, které vykazují s tím, jak se opakují tzv. posilovače, stále více vedlejších účinků.

Souběžně s tím se ozývají další a další odborníci, kteří vyzývají k úplnému pozastavení podávání těchto látek.

A zatímco v mnoha zemích – včetně ČR – se lid rozhodl, že z nepochopitelných důvodů všem covidistickým loutkám odpustí a ty se tak nemusí obávat žádných žalob, jsou země, kde se již žaloby aktivně podávají.

Nedávno jsem se zde v té souvislosti s tím zmínila o Švýcarsku, kde by se měl již brzy rozjet soudní proces a nyní je podába podobná žaloba i v Jihoafrické republice.

Přitom v JAR si nechalo tyto injekce aplikovat ve srovnání s Evropou velmi málo lidí. V podstatě však jde o nejproočkovanější africkou zemi s asi třetinou obyvatel, kteří mají alespoň dvě dávky. Souhrnně je však v Africe jako kontinentu proočkovanost jen 6%.

Stále více lékařských expertů, vědců v Jižní Africe nyní požaduje, aby vláda zastavila svou očkovací kampaň proti COVID-19 kvůli jeho zničujícím vedlejším účinkům mezi pacienty.

Vakcíny proti COVID-19 byly poprvé zavedeny v Jižní Africe v únoru 2021. Jejím cílem bylo naočkovat na konci roku 67 % populace, tedy 40 milionů lidí. V polovině ledna 2023, o dva roky později, bylo podle Gavi plně očkováno pouze 35 % (21 milionů).

Tři skupiny, Covid Care Alliance, Transformative Health Justice a Free the Children-Save the Nation, podaly žalobu k Nejvyššímu soudu v jihoafrické Pretorii a tvrdí, že vláda musí okamžitě zastavit podávání vakcíny Covid-19 kvůli hromadícím se a nezpochybnitelným důkazům, že způsobují bezprecedentní úroveň škod, včetně úmrtí.

„V soudních dokumentech tyto organizace obvinily vládu, že ignoruje blaho milionů lidí tím, že řídí očkovací programy proti Covid-19, přestože řádně nevyšetřila účinnost a bezpečnost vakcín,“ uvedl Sunday Tribune.

„Tvrdili, že úřady ignorovaly lidi, kteří trpěli oslabujícími vedlejšími účinky, obtěžovali lékaře, kteří očkování kritizovali a byli zapojeni do čištění dat a dalších nesrovnalostí, aby zmírnili dopad injekcí na Jihoafričany,“ dodal deník.

Doktor Stephanus Oosthuizen z Tongaat, KwaZulu-Natal, Jihoafrická republika, uvedl v místopřísežném prohlášení, že zaznamenal nárůst pacientů s příznaky, které neznal do doby, než byla v zemi zavedena vakcína Covid-19.

„Všiml jsem si, že prezentované stavy byly podobné těm, které byly zaznamenány a hlášeny jinými lékaři, což připisovali zraněním způsobeným očkováním proti Covid-19,“ uvedl ve svém prohlášení podle IOL.

Nejméně 125 případů nežádoucích účinků bylo nahlášeno Oosthuizen ministerstvu zdravotnictví k dalšímu vyšetřování.

„To, čeho jsme svědky v Jižní Africe, se zdá být srovnatelné s tím, co se děje v jiných zemích, pokud jde o nepříznivé události, které jsou svědky mezi očkovanými lidmi,“ uvedl v soudních dokumentech.

Jedno z předních jihoafrických mainstreamových médií odvysílalo téměř desetiminutovou debatu, ve které se diskutovalo o výzvách k zastavení vakcíny proti Covid-19.

„Víme, že farmaceutický průmysl má dlouhou historii kriminálního chování. Jsme tu, abychom chránili veřejnost,“ řekla Shabnam Mohamed, generální ředitelka společnosti Transformative Health Justice.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Na jihoafrickou vládu byla podána žaloba za podávání škodlivých mRNA přípravků (video)

  1. Na všechny vlády by měly být podány žaloby a hlavně na ty, kteří to vládám jako „odborníci“ doporučovali. A rovněž na hlavního viníka Phizer.

  2. Ja opichany nejsem, ale cetl jsem, ze kazdy, kdo se opichat nechal, podepsal, ze je opichan na sve vlastni riziko. Pokud je to pravda, tezko muze nekoho soudit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout