Brusel: Nedaleko sídla Evropské komise útočil údajně psychicky nemocný jedinec nožem

Brusel: Nedaleko sídla Evropské komise útočil údajně psychicky nemocný jedinec nožem

Brusel je znám coby jedno z nejobohacovanějších měst Evropy. V nechvalně známé čtvrti Molenbeek dokonce žije nejvíc usvědčených teroristů v Evropě. Celkově žije ve městě víc cizinců než původních obyvatel a nejčastějším jménem novorozenců je zde již nějakou dobu Mohamed.

Sídlo 4. říše je tak názornou ukázkou toho, jak se právě pod kuratelou EU přeměňují evropské země v chalífáty.

Tři lidé byli zraněni, jeden vážně, při pondělním útoku nožem ve stanici metra Schuman v Bruselu, která se nachází několik desítek metrů od sídla Evropské komise a Evropské rady. Policie motivy útočníka nekomentovala.

Obraz

Tři lidé byli zraněni při útoku nožem v pondělí pozdě odpoledne ve stanici bruselského metra. Podle federální policie je jeden ze zraněných v kritickém stavu.

„Spolupráce s různými policejními službami vedla k rychlému zatčení pachatele,“ napsal na Twitteru starosta Bruselu Philippe Close.

Policie motivy útočníka nekomentovala.  Podle zdroje blízkého případu byla zatčená osoba již známá svou psychiatrickou anamnézou.

K útoku došlo kolem 18 hod. ve stanici metra Schuman nedaleko  sídla Evropské komise a Evropské rady.

Podle novináře AFP, který byl na místě přítomen, pak několik policistů v civilu běželo na nástupiště stanice. Současně žena vyzvala cestující vstupující do stanice, aby se vrátili, a oznámila přítomnost osoby ozbrojené nožem v prostorách metra.

Svědci také potvrdili, že útočník křičel „Allahu akbar!“

Jak tedy sami vidíte, opět půjde o jednoho z mnoha údajně „psychicky nemocných“ jedinců. Jen by mne zajímalo, jak může při takovém náporu psychicky nemocných postačovat kapacita psychiatrických zařízení v obohacovaných zemích…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Brusel: Nedaleko sídla Evropské komise útočil údajně psychicky nemocný jedinec nožem

  1. Vždy, keď sa dočítam v médiách o „implementácii“ /rozumej povinnom prebratí/ nejakej európskej smernice, si predstavím, ako príde moslim do sídla Európskej komisie /prípadne do miestnej synagógy/ a zabije tam Šefčoviča… Dúfam,že podobných útokov bude v Bruseli, resp. Štrasburgu pribúdať a ich obeťami sa stanú aj fašistickí europoslanci a nikým nevolení eurobyrokrati na všetkých úrovniach.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout