Japonští experti jsou zmateni vysokým počtem úmrtí na Covid, zejména u lidí se 4 a 5 dávkami genové injekce

Japonští experti jsou zmateni vysokým počtem úmrtí na Covid, zejména u lidí se 4 a 5 dávkami genové injekce

Japonci – a Asiaté vůbec – jsou velmi dobře známí tím, že oddaně věří systému. Když jim tedy bylo řečeno, že nové experimentální genové injekce je spasí a vymýtí Covid, ihned si poslušně nechali tyto přípravky aplikovat. A mnozí – zejména nejstarší generace – si již nechali vpíchnout 4-5 dávek.

Nyní právě ti, kteří se opakovaně nechali ošetřit genovou injekcí, umírají v míře více než obvyklé. A to na Covid.

Po třech kampaních na posilovače v roce 2022 jsou nyní Japonci v nejvyšší lize mezi zeměmi konzumujícími mRNA a poskytují mnohem více posilovacích dávek než některé jiné země, které dokonce zaváděly i povinné očkování.

Japonci starší 65 let udělali vše, co bylo v jejich silách, aby do sebe napíchali japonskou zásobu 612 milionů dávek mRNA vakcín, přičemž proočkovanost třetí, čtvrtou a pátou dávkou  činila 91 %, 82,5 % a 56 %. Bohužel, na začátku roku 2023 Japonsko hlásilo dosud nejvyšší denní úmrtnost na Covid. Během posilovací éry, která začala na začátku roku 2022, byla každá vlna výrazně vyšší než ta předchozí.

Jak by se to dalo vysvětlit? Zeptejme se Takajiho Wakity , předsedy japonského poradního výboru pro reakci na Covid. Ten tvrdí, že je těžké odhalit příčinu nárůstu úmrtí na Covid.

Co na to dr Satoshi Kamayachi, ředitel Japonské lékařské asociace?

„Je toho hodně, co nevíme a nemáme důkazy.“

Je hezké vidět odborníka připustit hranice svých znalostí. Ale musí být alespoň něco, co by Dr. Kamayachi mohl k úmrtím říct, ne?

Dr Kamayachi uvedl jako jeden z důvodů rychlé šíření infekcí Covid a vysvětlil, že většina z těch, kteří zemřeli, byla ve věku nad 60 let a mnoho z nich mělo základní onemocnění. Bezprostřední příčinou smrti je často srdeční selhání nebo onemocnění ledvin a řekl, že je nutná důkladná analýza.

Srdeční selhání, říkáte? No, většina Japonců starších 60 let  přece dostala více injekcí, které by mohly způsobit kardiovaskulární problémy, že? A onemocnění ledvin je náhodou vedlejším účinkem remdesiviru, léčby Covid schválené v Japonsku.

Samozřejmě, že od roku 2020 Japonsko počítá každého, kdo zemře s pozitivním výsledkem testu, jako smrt na Covid, bez ohledu na skutečnou příčinu smrti, ale Dr. Kamayachi a zbytek japonských expertů se až dosud neobtěžovali zabývat se otázkou atribuce. 

Ještě více než rádi uvedli údaje o nafouknuté úmrtnosti, aby podpořili očkování. Ale nyní, když se lidé ptají, proč jsou denně hlášená úmrtí na Covid vyšší než kdy jindy, poté, co většina lidí starších 65 let uposlechla doporučení odborníků, aby si nechali dát více injekcí, se může zdát, že se o základních zdravotních stavech diskutuje.

Přestože počet hlášených úmrtí na Covid byl mnohem vyšší v období přeočkování, mnohem méně pacientů s Covidem bylo na mechanické ventilaci (šedá čára ukazuje počet ventilátorů/ECMO zajištěných pro pacienty s Covidem).

Ale i když se nedostávají na ventilátor, starší Japonci umírají ve větším počtu, než se očekávalo v éře posilovačů. Celostátní údaje za prosinec budou zveřejněny až na konci února, ale Jokohama (druhé největší město v Japonsku) již oznámila celkový počet mrtvých za rok 2022. Víceméně pochybuji, že Dr. Kamayachi bude požadovat „důkladnou analýzu“, aby se zjistila příčina nárůstu od srpna.

Zatímco pro japonské očkované starší osoby to nejsou dobré zprávy, pro japonská zdravotnická zařízení jsou dobré zprávy: vysoký počet úmrtí na Covid znamená, že veřejně financovaný vlak Covid bude pokračovat v jízdě. Z Nikkei:

11. ledna se odborníci vyjádřili k reklasifikaci Covid-19 podle zákona o infekčních chorobách. Vzhledem k současné situaci, kdy je počet hlášených úmrtí na covid za den na historickém maximu, experti požadovali, aby vláda nadále poskytovala určitou finanční podporu na pokrytí nákladů na léčbu a nemocniční náklady a také na zajištění nemocničních lůžek.

To znamená, že náklady na léčbu by měly být i nadále hrazeny z veřejných prostředků a nikoli ze zdravotního pojištění nebo z kapsy jako u jakékoli jiné nemoci. To se může zdát rozumné. Ale v rámci současného systému plateb za podporu Covid mohou nemocnice obdržet 436 000 jenů (3 370 USD) denně na „zajištění“ jednoho lůžka na JIP, bez ohledu na to, zda na něm někdo je. A předražené léčby Covid zahrnují okouzlující léky na nachlazení, jako je Xocova od Shinogi.

Pojďme si tedy zrekapitulovat, co nám řekli odborníci. Příčina zvýšeného počtu úmrtí na Covid? „Nemáme tušení.“ Měla by vláda pokračovat v zasypávání lékařských institucí a farmaceutických společností penězi? „Rozhodně!“

Mimochodem, v Japonsku již zaznamenávají problémy s vedlejšími účinky takzvaných „vakcín,“ takže na druhou stranu se tam již souvislost mezi některými úmrtími, ke kterým došlo poměrně záhy po očkování, alespoň prověřuje.

Jenže připustit, že pícháním tzv. „posilovačů“ zničili imunitu milionům důchodců přiznat odmítají.

Jinak se tomu také říká „důchodová reforma.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

One thought on “Japonští experti jsou zmateni vysokým počtem úmrtí na Covid, zejména u lidí se 4 a 5 dávkami genové injekce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout