Další odhalení Twitterfiles: CIA cenzurovala sociální sítě, aby podpořila kandidaturu Emmanuela Macrona

Další odhalení Twitterfiles: CIA cenzurovala sociální sítě, aby podpořila kandidaturu Emmanuela Macrona

Ve Francii jen málo lidí věří, že Macron vyhrál volby zcela regulérním způsobem. Již od počátku sčítání hlasů se objevilo mnoho nesrovnalostí, které však byly zameteny pod koberec. Ovšem již samo pozadí tohoto francouzského globalisty ukazuje, že zvolen být jednoduše musel.

Jde o poměrně vysokého představitele globální moci, velmi dobře je známé jeho napojení na Rothschildy, známa je i jeho zednářská působnost a je také jednou z nejoblíbenějších loutek Klause Schwaba.

Jeho setrvání na postu prezidenta tak bylo pro pokračování směřování Francie k chalífátu a Evropy vstříc k plnění plánů globalistů více než nutné.

Zatímco v minulosti byla jakýmsi evropským hegemonem Merkelová, nyní tento nepsaný post přebral právě Macron. V souvislosti s tím připomínám smlouvu mezi Německem a Francií podepsanou v roce 2019, tehdy se hovořilo o jakémsi založení „Germanofrankistánu.“

Kdo tedy sleduje mezinárodní politiku dosti detailně, musel si povšimnout, že Macron bývá velmi často i v různých jednáních jakýmsi vyslancem EU.

Jde tedy o velmi důležitého zástupce globální moci, který sám velmi často podporuje další  dosazené loutky. A nyní se ukazuje, že na jeho zvolení měla svůj podíl i samotná CIA.

Prezident Emmanuel Macron pravidelně prohlašoval, že se během své volební kampaně v roce 2017 stal obětí „ruských hackerů“. Podle Macrona byli za úniky e-mailů zodpovědní tajemní „ruští hackeři“.  To jsou obvinění, která nikdy nemohl prokázat jako pravdivá.

Poslední zveřejnění souborů na Twitteru potvrzuje, že se CIA  účastnila setkání FBI s různými sociálními sítěmi, lobbovala na Twitteru, Yahoo, Twitchi, Cloudfare, LinkedIn a skupině Wikimedia. ‎

Nová odhalení souborů na Twitteru bez jakýchkoli pochyb ukazují, že CIA zasáhla i do posledních francouzských prezidentských voleb v roce 2022 a cenzurovala sociální sítě, aby naklonila misky vah ve prospěch Macronova znovuzvolení. ‎

CIA samozřejmě odůvodnila své kroky tvrzením, že bojovala proti údajným „ruským dezinformacím.“ Jde tedy o podobný scénář volebních manipulací jako v případě USA či Brazílie…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Další odhalení Twitterfiles: CIA cenzurovala sociální sítě, aby podpořila kandidaturu Emmanuela Macrona

  1. Tak, že? Žiadna sloboda a žiadna demokracia. Iba ilúzia!!! Takto funguje prehnitý kapitalistický systém!!! A toto ste si v roku pána 1989, sami zvolili. Tak teraz si to užite. Ak sa bude svet poberať i naďalej týmto smerom tak to dlho nepotrvá. Teraz neviem, či je to dobre, alebo zle? To posúďte sami. Mysleniu zdar!!!

  2. Proto tam Babiš honem pospíchal pochytat od Macrona móresy a VY tupá vypastlaná ovčí maso ho volte do presidentské funkce a on vám v nebližší době hned připomene co je zač.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout