V Barceloně dochází každý den ke třem útokům nožem

V Barceloně dochází každý den ke třem útokům nožem

Je poměrně málo známý fakt, že právě Barcelona patří k nejvíce islamizovaným městům v Evropě. V Katalánsku končí nejen Maročané a Alžířané, kteří připlouvají ze severu Afriky, ale také invazisté ze subsaharské Afriky, kteří zdolají hranice Ceuty a Melilly či ti, kterým se podaří doplout na Kanárské ostrovy.

Z těchto destinací jsou totiž všichni žadatelé o azyl vysláni právě do Katalánska, kde jsou rozmístěni v různých azylových zařízeních.

I když většina z nich později zamíří do jiné země – nejčastěji do Německa – tak část přesto ve Španělsku nějakou dobu či dokonce trvale zůstává.

Mnozí jsou také do Španělska – coby vstupní země – vráceni poté, co například úřady v Německu zjistí, že si již ve Španělsku zažádali o azyl. Těmto navrátilcům – chtějí-li pobývat v Evropě – nakonec nic jiného než zůstat ve Španělsku ani nezbývá.

Jenže právě islamizace Katalánska vede k razantnímu zvýšení kriminality – a to zejména v Barceloně.

V Barceloně dochází každý den ke 3 útokům nožem. Tyto útoky mají někdy i fatální důsledky. Mladý muž přišel například o život před nočním klubem Brisas v barcelonské čtvrti Paral·lel. Policie zaznamenala nárůst přítomnosti zločinců vyzbrojených noži na některých místech noční zábavy v Barceloně.

Situace je již natolik alarmující, že vyvolává politickou debatu. Albert Batlle, náměstek starosty odpovědný za bezpečnost, řekl, že tento jev je spojen s lidmi „ze zahraničí, kteří dovážejí kulturu nožů.“  Tento výrok šokoval krajně levicovou stranu „La Cup“, která tvrdí, že je rasistický.

V městské radě separatisté z ERC a Junts, stejně jako příbuzní Manuela Vallse, předložili návrhy vyzývající radnici, aby posílila kontroly s cílem vymýtit nošení nožů, zejména v okolí diskoték.

V reakci na to Albert Batlle oznámil, že policie pořídila 52 mobilních detektorů kovů k lokalizaci nožů během akcí, na nichž se shromažďují velké davy.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Barceloně dochází každý den ke třem útokům nožem

  1. oni za to nemohou nejsme dost solidarni kvuli našemu rasismu islamofobii a extremismu proto jsou radikalni musime je vitat dat jim bydleni dávky podpory a přijmout je solidarita byt multikulturni progresivni a bez hranic Refugees Welcome uprchlici vitejte

  2. Katalánci nie sú žiadny hrdý národ bojujúci za svoje práva, ale nebezpeční separatisti a fanatickí nacionalisti nenávidiaci všetko španielske vrátane jazyka a štátu. Navyše aj vítači a eurohujeri. Veľká škoda,že Francisco Franco nebol voči nim a Baskom po II. svetovej vojne oveľa tvrdší a nemasakroval ich…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout