Papež požehnal krucifixy vyrobené ze dřeva z lodí muslimských ilegálů (video)

Papež požehnal krucifixy vyrobené ze dřeva z lodí muslimských ilegálů (video)

Již dávno je jasné, že jedním z hlavních úkolů Bergoglia je islamizace Evropy. Jeho nekončící podpora muslimské invaze a islamizace Evropy je toho potvrzením.

Členové různých islámských bojůvek se dostávají do Evropy na lodích – za posvěcení papeže – a v Evropě jen čekají na „centrální“ pokyn k útoku. Toto čekání může trvat i roky, což ostatně potvrzují i německé bezpečnostní zdroje.

Než vyrazili do Evropy, možná se účastnili každodenních útoků na křesťanské vesnice, vypalování kostelů a vybíjení káfirů. To je dnes každodenní africká realita, zejména v Nigérii, ale i v některých dalších zemích subsaharské Afriky.

Lodě, na kterých tito džihádisté dorazili, nechal Bergoglio zpracovat na krucifixy, které tak nyní ve skutečnosti nejsou symbolem křesťanství, ale právě islamizace.

Paolo Mele, italský právník, spisovatel, všestranný umělec a vedoucí delegace Anmi (Národní unie námořníků), jejímž je meziregionálním koordinátorem pro civilní ochranu, se nedávno vydal hledat lodě, které přivezly na italské pláže ilegály z Afriky.

Z vybraného dřeva Mele vyrobil čtyři krucifixy, „krucifixy ztroskotaných“ nebo „Ježíš ztroskotaných“, jak se jim říká. ADM (Celní a monopolní úřad), přístavní úřad a starosta Lampedusy umožnili umělci získat jeho „vzácné“ dřevo.

Jeden krucifix dostal papež 14. prosince během generální audience v aule Pavla VI. a další tři kříže, kterým papež požehnal, jsou určené pro farnost Lampedusa, budovu generálního štábu námořnictva a velitelství ANMI ve Vicenze.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout