Volby v USA: Novináři přistihli v noci skupinu lidí, jak převážejí dodávky plné podezřelých hlasovacích lístků po zákonné lhůtě v Detroitu v Michiganu

Volby v USA: Novináři přistihli v noci skupinu lidí, jak převážejí dodávky plné podezřelých hlasovacích lístků po zákonné lhůtě v Detroitu v Michiganu

O volbách, které proběhly v USA v úterý, se již záhy po hlasování hovoří, že jsou nejzmanipulovanějšími volbami v historii země. Doslovně se říká, že „volby probíhají tak, jako by byly předem naprogramovány v Langley“.

Po zkušenostech z prezidentských voleb si nyní samozřejmě nejen občané, ale také konzervativní novináři, velmi dobře všímají všeho, co se kolem voleb děje. A již jsou zde i první hlášení očividných manipulací.

Michiganské volební místnosti se uzavřely v úterý ve 20:00 tamního času. Výsledky silně favorizující demokraty šokovaly průzkumníky veřejného mínění a prognostiky, kteří všichni předpovídali určitý stupeň „rudé vlny“, která se ovšem neuskutečnila.

Výsledky jsou v přímém rozporu s vnímáním mnoha profesionálů v oblasti kampaní, průzkumů veřejného mínění a médií předpovídajících silné republikánské zisky.

Ale samozřejmě se nic neudělalo v reakci na volební podvod v roce 2020, který dobře zdokumentovala mnohá média. Ve skutečnosti republikáni v Michiganu dokonce usnadnili podvádění tím, že úředníkům umožnili dva dny navíc na „zpracování“ hlasovacích lístků, což potenciálním úředníkům poskytlo více času na podvádění. Došlo také k rozšířeným pozorováním problémů s hlasovacími zařízeními.

Cesta hlasovacího lístku, který odevzdal legitimní a legální volič, se po vyzvednutí z volební urny doručí úředníkovi, který pak ověří, že volič je registrovaný, legální volič ve státním kvalifikovaném voličském souboru, známém jako „QVF“, podpis voliče je zkontrolován proti podpisu v evidenci a hlasovací lístek je zkontrolován na případné vady.

Informátor města Detroit Jessy Jacob vystoupil v roce 2020 a řekl, že neexistují žádné hlasovací lístky, které by musely být zpracovány po 21:00 během volební noci, protože proces byl tak rychlý pro několik zbývajících hlasovacích lístků, které se blížily termínu., že na konci daného termínu zbývalo již jen několik málo lístků.

A jak již bylo zmíněno, úředníci měli nyní celé dva dny navíc na sčítání hlasovacích lístků. Hlasovací lístky se počítají v určitém pořadí. Nejprve se sčítají korespondenční, poté ty, které si v den voleb vyzvednou osobně voliči, a pak všechny pozdě příchozí hlasovací lístky. Neexistuje téměř žádný důvod, aby hlasovací lístky přicházely pozdě. Neexistuje žádný legitimní důvod kromě podvodu, aby desítky tisíc hlasovacích lístků dorazily a začaly se zpracovávat hodiny po uplynutí lhůty pro jejich vyzvednutí.

The Gateway Pundit má exkluzivní video a fotografické důkazy, že město Detroit v Michiganu po zákonné lhůtě v roce 2022  nasbíralo tisíce hlasovacích lístků. Toto video je z oddělení voleb v Detroitu na 2978 West Grand. Tam se zpracovávají hlasovací lístky, vstupují a vystupují přes garáže v uličce za budovou.

Můžeme exkluzivně oznámit, že město Detroit zpracovávalo a začalo zpracovávat značný počet hlasovacích lístků ve 23:30 během volební noci.

Můžeme exkluzivně oznámit, že město Detroit manipulovalo a začalo zpracovávat další hlasovací lístky v 1:22 během volební noci.

Odkud tyto hlasovací lístky přišly?

Proč přicházejí do volebního úřadu v Detroitu tak podezřele pozdě během volební noci?

Co by mohlo vysvětlit tolik hlasovacích lístků, které dorazily tak pozdě?

Každá michiganská „schránka“ musí mít kameru s vysokým rozlišením, která vždy pokrývá její umístění. Michigan Patriots pečlivě prozkoumali video z roku 2020, aby zjistili, kolik legálních hlasů mohlo být rozumně odevzdáno vhozením hlasovacích lístků do schránek, a poslední hodina provozu v roce 2020 ukazovala na asi 100.

Celý poslední den provozu ukázal, že do volebních uren bylo vhozeno méně než tisíc hlasovacích lístků. Takže  tyto  hlasovací lístky v žádném případě nepocházely z schránky, odkud tedy přišly?

Detroit / Wayne County je často poslední jurisdikcí, která hlásí své hlasy v každém volebním cyklu. Republikánští aktivisté si kladou otázku, zda se nejedná o taktické rozhodnutí, aby věděli, kolik hlasů je potřeba k potlačení republikánských hlasů pro Senát či guvernéra.

Ukradli vám hlas v roce 2020 a zdá se, že vám ho mohli ukrást znovu v roce 2022.

Po volbách v roce 2020 bylo Američanům opakovaně řečeno, že na bezpečnosti a integritě amerických voleb není nic špatného.

Každý jednotlivý případ, který byl předložen soudnímu systému, byl vyhozen, aniž by kdy mohly být  předloženy důkazy. Žádný soudce nechtěl čelit důkazům shromážděným vlastenci integrity voleb, kteří pečlivě zdokumentovali očitá svědectví, videozáznamy, statistické důkazy a svědectví odborníků, které ukazují, že volby v roce 2020 byly systematicky ukradeny.

Bylo jim řečeno, že rozšířené popisy údajných volebních podvodů jsou rozšířené dezinformace.

Je pozoruhodné, že jurisdikce, ve kterých demokraté podvádějí, mají obvykle přátelského okresního prokurátora napojeného na Sorose, s přátelským prokurátorem Spojených států, s tvrdě levicovými federálními soudci a tvrdě levicovým ministrem zahraničí a generálním prokurátorem.

Pokud chcete upozornit úřady na podvod, musíte si stěžovat lidem, u kterých je pravděpodobnější, že vás uvězní za „šíření dezinformací„, než aby vaši stížnost brali vážně. Každý soudce na všech úrovních státního a federálního soudnictví podobně projevil naprostý nezájem a pohrdání svou rolí při zachování integrity voleb. Federální soudce v Detroitu jmenovaný Obamou dokonce loni potrestal devět právníků, kteří se odvážili podat žalobu týkající se integrity voleb.

Tolik informace z USA, kde si zřejmě již na demokracii ani nezkouší hrát. Stačila dvě období Obamy na jeho postu, který se postaral o  obsazení justice Deep state oddanými soudci – a o další se zřejmě postará i Biden.

Svobodné volby jsou tak možná již jen iluzí, které věří skutečně už jen ti nejtvrdší „spáči.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.8]

One thought on “Volby v USA: Novináři přistihli v noci skupinu lidí, jak převážejí dodávky plné podezřelých hlasovacích lístků po zákonné lhůtě v Detroitu v Michiganu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout