Vědci zjistili, že 100 % modelů globálního oteplování je účelově nadsazených

Vědci zjistili, že 100 % modelů globálního oteplování je účelově nadsazených

Období covidismu skončilo, svět se nyní zaměstnává ukrajinským konfliktem a záměrně vyvolanou krizí a v pozadí bez větší pozornosti se již k realizaci připravuje největší podvod ze všech. Podvod, který je připravován již více než 50 let a lidstvo je na něj systematicky připravováno a je také patřičně indoktrinováno – a to včetně vzdělávacího systému.

Jen díky desítky let trvajícímu šíření účelových lží se mohly tyto nesmysly dostat do podvědomí ovládaných mas coby nezpochybnitelná pravda. Většina populace je tedy v tomto směru patřičně indoktrinována a hlupáků, kteří věří, že lidskou činností produkovaný CO2 způsobuje údajné globální oteplování, je víc než dost.

Většina z nich bude jistě velmi ochotna si ve jménu „ochrany klimatu“ nechat 24 hodin denně měřit uhlíkovou stopu a s nadšením se pustí i do konzumace brouků a červů.

Po jasných důkazech faktu, že arktické ledovce se nezmenšují a několika extrémně studených zimách v různých koutech světa (letos v Austrálii i Argentině) se již mantra o „globálním oteplování“ změnila na „klimatické změny.“ Tupá masa přesto věří i nadále.

Pro podporu těchto nesmyslných tezí vyráží na silnice či do muzeí, galerií a autosalonů velmi slušně placení klimatičtí šílenci, kteří mají této pohádce dodat věrohodnosti zejména mezi nejmladší generací. I proto nejsou trestáni – a to dokonce ani tehdy, kdy za nimi zůstanou mrtví.

Hlasy, které upozorňují na všechny nesmyslné klimatické lži, jsou pak umlčovány.

Dr Roy Spencer, známý klimatolog a kritik šílených klimaalarmistických vizí nezměrné apokalypsy, publikoval tento článek 20. října.

Dr. Spencer je jedním z hlavních přispěvatelů k družicovému měření teploty a v současnosti je vedoucím týmu pro nejlepší/jediné satelitní globální mikrovlnné teplotní radiometry nasazené NASA.

Dr Spencer porovnal všechny klimatické modely za posledních 50 let a zjistil, že KAŽDÝ JEDEN MODEL velmi výrazně nadhodnocuje globální oteplování.

modře: realita, červeně: různé klimatické předpovědi

Těchto 36 modelů jsou modely katalogizované na webu KNMI Climate Explorer, používající TAS (teplota vzduchu na povrchu), jeden člen na model, pro scénář radiačního působení ssp245. (Web uvádí 40 modelů, ale čtyři modely mají duplicitní výpisy). Pozorování povrchové teploty pocházejí z NOAA/NCEI .

Oficiální pozorování NOAA udávají 50letý letní teplotní trend +0,26 C/dekádu pro USA, zatímco modelové trendy se pohybují od +0,28 do +0,71 C/dekádu.

Dále dr. Spencer uvádí:

Pro kontrolu pozorování jsem vzal 18 denních měření UTC ze 497 stanic ASOS a AWOS v Global Hourly Integrated Surface Database (většinou nezávislých na oficiálních homogenizovaných datech NOAA) a vypočítal jsem podobné trendy pro každou stanici zvlášť.

Potom jsem vzal medián všech hlášených trendů z každého ze 48 stavů a ​​z těchto 48 středních hodnot jsem provedl 48-stavový plošně vážený teplotní trend, po kterém jsem také dostal +0,26 C/dekádu. Všimněte si, že by to mohlo být nadhodnocené, vzhledem k rostoucím efektům městských tepelných ostrovů, které falešně ovlivnily trendy za posledních 50 let, a já jsem v tomto ohledu neudělal žádnou úpravu.

Důležitost tohoto zjištění by měla být zřejmá:

Vzhledem k tomu, že energetická politika USA závisí na předpovědích z těchto modelů, měla by být jejich tendence produkovat příliš velké oteplování (a pravděpodobně také s oteplováním související změnu klimatu) zohledněna při plánování energetické politiky. 

Pochybuji, že tomu tak je, vzhledem k přeháněním informací o změně klimatu, které běžně propagují ekologické skupiny, protestující proti ropě, média, politici a většina vládních agentur.

Tolik závěry jednoho z nejpovolanějších odborníků na světě. Jenže podobné informace, které zcela potírají běžně šířenou klimatickou propagandu, se globalistům nehodí k realizaci jejich cílů – přechodu na „zelené“ energie, pokračujícímu vyvlastňování farem, likvidaci dobytka a propagaci hmyzí stravy či umělého masa.

Je třeba si uvědomit, že na základě výše uvedených zfalšovaných modelů se ustupuje od fosilních paliv, likviduje zemědělství, vnucuje konzumace hmyzu, zdražují energie a plánuje tzv. oběhové hospodářství, tedy konec soukromého majetku a přechod ke sdílení. To vše se činí pod záminkou nutnosti ochrany klimatu.

Ani tisíce odborníků, kteří na lži upozorní, na globalistických plánech založených na údajné změně klimatu způsobené člověkem, nic nezmění. Tyto nepohodlné informace jsou cenzurovány, neboť masy je třeba držet v absolutní nevědomosti.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Vědci zjistili, že 100 % modelů globálního oteplování je účelově nadsazených

  1. Stačí vědět, že 75%-ní podíl na skleníkovém efektu, díky kterému existuje život na Zemi má vodní pára rozpuštěná v atmosféře a také vodní pára v podobě oblaků. Zbytek skleníkového efektu cca 25% vytváří všechny ostatní plyny tvořící atmosféru – Kyslík – dusík – argón – atd. + hříšné plyny CO2 a CH4 podle jejich procentuálního obsahu. Třeba poznamenat, že hříšné plyny CO2 a CH4 jsou a/pro živé prostředí Země neškodné a potřebné a navíc jsou po jistém čase kromě jiného rozložitelné kupř. UV zářením. Klimatičtí extrémisté – ekonomičtí gangstři – zelení idioti a političtí exhibionisté udělali z jejich antikarbonových tezí nástroj na likvidaci všeho namísto řešení znečištění oceánu a povrchových vod a namísto zastavení likvidace panenských tropických a subtropických pralesů a lesů obecně.

  2. celé slavné oteplování planety je jeden velký humbuk, vzhledem k počtu letadel ve vzduchu, trajektů se zbožím na moři a statisícúm kamionům denně na silnici. K tomu to kapitalistické drancování pralesů. Uvidíme jak to bude v zimě, kolik lidiček zmrzne na této přehřátí planetě. Už dvacet let posloucháme o rozpuštěných ledovcích a zvýšení mořských hladin a zatím teda ledovce mají svoje čepice pořád.

  3. No áno u nás sa na kopci ešte pred 15 rokmi držal sneh 4 mesiace v dnešnej dobe sú to sotva 3 tyždne. Už aj ty jazaritejší odporcovia zistili, že sa niečo deje, ked zbadali ako im vysychajú potoky pred očami. Sa čudujem, že sa ešte nájdu nejaky popierači oteplovania.

  4. Opravdu netuším, kde je pravda, ale i kdyby všechny modely byly nadsazené, tak z pozorování vyplývá, že se otepluje byť ne tolik. Z mého laického pozorování, které není tak dlouhé si poslední „pořádné“ zimy pamatuju 2009/2010 a 2012/2013. Pak už jen leden 2017 byl skoro celej s mrazy byť ne arktickými. Ale jinak od konce roku 2013 zažíváme jednu teplou zimu za druhou, kdy je většinou nad nulou a mnohem více prší než sněží. Tím se nezastávám přehnaného klimaalarmismu a zavádění podivné totality právě pod záminkou změn klimatu. Možná to jsou jen normální cykly, ale z povídání starších tolik takto teplých zim za posledních 50 let nebylo a můj děda jako kluk ve 40. letech na vesnici kousek od Roudnice každou zimu bruslil a to xkrát během zimy. Dnes utopie, většinou se v těchto oblastech nedá bruslit nikdy za celou zimu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout