Připravuje se změna Mezinárodních zdravotních předpisů, je to ještě mnohem horší než pandemická smlouva

Připravuje se změna Mezinárodních zdravotních předpisů, je to ještě mnohem horší než pandemická smlouva

V mnohém to souvisí i s tím, na čem se dohodli hlavouni na G20. Ale ve skutečnosti se po zkušenostech s pandemickou smlouvou začalo vše, co má lidstvo do budoucna omezit na právech i v oblasti zdravotní, dojednávat potají, takže různé výstupy se na světlo světa dostávají spíš nahodile.

Také se zdá, že původně stanovaný termín schválení pandemické smlouvy v roce 2024 se o něco uspíší a pilně se na tom – dokonce i s pomocí naší vlády – pracuje. Ale o tom se dozvíte dále. Pro lepší pochopení však musíme začít u G20, kde se opět nadneslo téma očkovacích pasů.

K čemu tedy konkrétně dospěli lídři na summitu G20 ohledně tématu očkovacích certifikátů, bez nichž by do budoucna nemělo být možné překročit hranice?

Níže jsou konkrétní dva články z deklarace G20 (celou si ji můžete v angličtině stáhnout zde):

 

#19

Podporujeme práci Mezivládního vyjednávacího orgánu (INB), který navrhne a vyjedná právně závazný nástroj, který by měl obsahovat právně závazné i právně nezávazné prvky pro posílení pandemické PPR, a pracovní skupinu pro Mezinárodní zdravotní předpisy, která zváží změny k Mezinárodním zdravotnickým předpisům (IHR) (2005) s vědomím, že rozhodnutí přijme Světové zdravotnické shromáždění.

#23

Uznáváme důležitost sdílených technických norem a ověřovacích metod v rámci IHR (2005) pro usnadnění bezproblémového mezinárodního cestování, interoperability a rozpoznávání digitálních řešení a nedigitálních řešení, včetně dokladů o očkování. Podporujeme pokračující mezinárodní dialog a spolupráci při vytváření důvěryhodných globálních sítí digitálního zdraví jako součást úsilí o posílení prevence a reakce na budoucí pandemie, které by měly využít a stavět na úspěchu stávajících standardů a digitálních certifikátů COVID-19.
Ve výše uvedených závěrech nejde o uzákonění covid pasů, ale o vyjádření podpory změny Mezinárodních zdravotních předpisů, které chystá WHO. Světová zdravotnická organizace by pak zavedla covid certifikáty jako povinné pro cestování do zahraničí (a později možná opět pro přístup ke službám apod?).

„Vůdci“ G20 velmi dobře vědí, že Světová zdravotnická organizace tajně vyjednává změny Mezinárodních zdravotnických předpisů. Také vědí, že MZP ve skutečnosti nemají nic společného se zdravím.

Mezinárodní zdravotní předpisy by se skutečně měly přejmenovat na „Mezinárodní předpisy o dozoru, monitorování, podávání zpráv a dodržování předpisů“.

Problém je ve skutečnosti mnohem horší než si většina lidí myslí.

Vlády z celého světa tajně předložily návrhy na změnu mnoha článků v Mezinárodních zdravotnických předpisech.

 • Členské státy Evropské unie, Indie, Indonésie a členské státy Euroasijské hospodářské unie předložily návrhy na změnu článku 23: Zdravotní opatření při příjezdu a odjezdu.
 • Indie a Japonsko předložily návrhy na změnu článku 28: Lodě a letadla v místech vstupu.
 • Indonésie předložila návrh na změnu článku 31: Zdravotní opatření týkající se vstupu cestujících.
 • Brazílie, členské státy Evropské unie a MERCOSUR předložily návrhy na změnu článku 35: Obecná pravidla týkající se zdravotních dokladů.
 • Členské státy Evropské unie předložily návrhy na změnu článku 36: Potvrzení o očkování nebo jiné profylaxi.
 • Členské státy Evropské unie a členské státy afrického regionu WHO předložily návrhy na změnu článku 43: Dodatečná zdravotní opatření.
 • Členské státy afrického regionu WHO, Indonésie a Japonsko předložily návrhy na změnu článku 45: Nakládání s osobními údaji.
 • Brazílie, členské státy Evropské unie, Indonésie a MERCOSUR předložily návrhy na změnu přílohy 6: OČKOVÁNÍ, PROFYLAXE A SOUVISEJÍCÍ CERTIFIKÁTY – VZOR MEZINÁRODNÍHO CERTIFIKÁTU O OČKOVÁNÍ NEBO PROFYLAXI.

Nyní je nesmírně důležité, aby všichni věnovali pozornost tajným jednáním, která jsou vedena WHO ohledně změn Mezinárodního zdravotního řádu.

Nezapomeňte, že schválení pandemické smlouvy se podařilo zabránit jen díky tomu, že její nebezpečí bylo medializováno alternativními médii po celém světě a informace byly velmi široce šířeny!!  Měla být přijata již na jaře letošního roku a jen díky velkému humbuku k tomu nedošlo!!

Nyní se již hovoří o tom, že by měly být nové předpisy schváleny již v květnu 2023 a ne až o rok později, tedy v roce 2024, jak se původně plánovalo.

Ve dnech 14. – 15. listopadu 2022 se konala první tajná schůzka Pracovní skupiny pro změny Mezinárodních zdravotnických předpisů (WGIHR) , aby projednala navrhované změny.

Ve dnech 16.–17. listopadu 2022 se na své třetí tajné schůzce sešel Výbor pro hodnocení mezinárodních zdravotních předpisů (IHRRC) , aby projednal navrhované změny.

Oficiální žádosti o informace podalo mnoho lidí z USA, Austrálie, Kanady, Finska, Nového Zélandu, Jižní Afriky a Spojeného království. Poslali e-mailové žádosti přímo na informační oddělení WHO a všechny jejich žádosti byly ignorovány.

Víme, že následující země předložily navrhované změny Mezinárodního zdravotního řádu.

Jste-li zdravotnickým odborníkem, právníkem či politikem a umíte dobře anglicky, pak doporučuji zapojit se do mezinárodních skupin, které navrhují vlastní dodatky k Mezinárodním zdravotním pravidlům a snaží se zabránit přijetí těch zákonů, které podporuje mimo jiné i podvratná EU (včetně naší vlády, která jednala jménem celé EU).

Více se dozvíte na těchto stránkách, kde je možné se ke skupinám připojit.

JE TŘEBA DÁT JASNĚ NAJEVO, ŽE MY –  LIDÉ Z CELÉHO SVĚTA – NECHCEME UNIVERZÁLNÍ, GLOBÁLNÍ, INTEROPERABILNÍ DIGITÁLNÍ ZDRAVOTNÍ CERTIFIKÁT!!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 44 Průměrně: 4.7]

8 thoughts on “Připravuje se změna Mezinárodních zdravotních předpisů, je to ještě mnohem horší než pandemická smlouva

 1. tohle je potřeba dostat k poslancum z SPD ale taky k lidem jako Ladislav Vrabel, Jindřich Rajchl a podobně at se tohle řika i na přišti demonstraci

 2. Dalsi dokaz toho ako glob „elity“ a ich politicki zmrdi ignoruju pravdu, ludske prava a dalej tlacia genocidnu agendu. Pokial to ludia dovolia, tak dostanu konecny produkt vo forme nacistickej totality s kultom smrti! Vo Francuzsku nie tak davno docielili demonstraciami zrusenie covid pasov, ale ako vidno, ich vlada nema ludi absolutne za nic!

 3. Potrebuji se nas co nejvice zbavit a vakciny jim delaji funkcni sluzbu jak rika zmrd zaprodenec Ctvrtnicek, ono to totiz funguje hnus fialovy a zmanipulovani lide tomu veri ale opacne ale to uz se nerika ze je to mocny depopulacni nastroj!!! jak dlouho si to narod necha libit? nez vsichni pozdechame?a nasunou sem ukrajinu araby a vselijakou verbez?to chcete??ja tedy urcite neeee!!!! jinak vyrazeny kandidat na presidenta pan Pavel Zitko ma ve svem programu OKAMZITE UKONCENI OCKOVANI VSECH LIDI DETI TEHOTNYCH ZEN!!! je to clovek ktery je pro lidi a stoji na jejich strane moc si vazim takoveho cloveka a je treba jeho kandidaturu podporit jakkoliv,ale co je to nejdulezitejsi MUSI JIT DO MEDII A POVEDET PRAVDU PRO CELY NAROD!!!! a v narodu je sila vetsi nez v tech vladnich zm….dech strach jejich se neda popsat nedej boze co se stane az vyjde pravda najevo???

 4. Problém vidím, že oni budou mít výjimku. A na ně navázaní lidi, známí, příbuzní, či zaplacení. Proč by to nepodepsali, když se jich to netýká!

 5. Digitální “očkovací pas” G20 není zákon a my ho nepřijímáme.

  Ve dnech 15. a 16. listopadu 2022 se na Bali v Indonésii konal 17. summit skupiny G20.

  James Roguski píše (18. listopadu):

  Během summitu G20 na Bali nebylo přijato NIC.

  Došlo však k tomu, že “hlavy států a vlád” vypustili kočku z pytle, pokud jde o jejich záměr změnit Mezinárodní zdravotnický předpis a vytvořit globální “digitální zdravotní certifikát”.

  Zároveň vypustili kočku z pytle, když uvedli, že tyto změny hodlají uvést v platnost v květnu příštího roku (2023), a nikoli v květnu 2024, jak oficiálně oznamovali po většinu roku.

  To bylo požehnání, protože to některé lidi probudilo.

  Teď možná lidé začnou věnovat pozornost tajným jednáním o změně mezinárodních zdravotnických předpisů.

  Zde (https://jamesroguski.substack.com/…pdf) (PDF) se píše o “digitálních zdravotních certifikátech” v prohlášení lídrů G20 z Bali.

  Znění prohlášení lídrů G20 z Bali NEZNAMENÁ, že očkovací průkazy byly “podepsány jako zákon”.

  Co to ve skutečnosti znamená:

  “Vedoucí představitelé” G20 dobře vědí, že Světová zdravotnická organizace tajně jedná o změnách Mezinárodních zdravotnických předpisů (IHR).

  Vědí také, že Mezinárodní zdravotnické předpisy (IHR) nemají se zdravím nic společného.

  Mezinárodní zdravotní předpisy by se měly přejmenovat na Mezinárodní předpisy o dozoru, monitorování, podávání zpráv a dodržování předpisů.

  Státy z celého světa tajně předložily návrhy na změnu mnoha článků Mezinárodních zdravotnických předpisů.

  JE JASNÉ, ŽE MY, LIDÉ NA CELÉM SVĚTĚ, NECHCEME UNIVERZÁLNÍ, GLOBÁLNÍ A INTEROPERABILNÍ DIGITÁLNÍ ZDRAVOTNÍ OSVĚDČENÍ (OČKOVACÍ PRŮKAZ).

 6. Celý svět musí odmítnout. Pokud se postavíte a řeknete NE, tak co, budou nás nahánět policajti se stříkačkou v ruce? No, jako v Číně?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout